Skocz do zawartości

Jestem przesycony Forum BS, powoli mnie to nudzi


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adolf napisał:

Do brzegu.

Jest nudno, a nawet nudniej, ma być ładnie, miło i przyjemniej, ale jest nudno. 

Ty już wiesz.

Niebawem nudą będzie wspomnienie.

 

ŻYCIE wypełni się walką o przetrwanie.

.....cyk....cyk...słychać....już....świst maszyn.....

 

OBSERWÓJ NIEBO!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nam się @Adolf to zmęczenie materiałem zbiegło w czasie bo też zaglądam tu coraz rzadziej.  Też chyba przejedzenie tematyką a może potrzeba podążania za czymś poszerzającym świadomość bo tutaj mam wrażenie zastaliśmy się trochę jako forum. Rzuciłem jakiś czas temu kilka głębszych tematów ocierających się (pewnie niezdarnie)  o filozofię ale zero odzewu natomiast wystarczy temat : ZAŁATWIŁA MNIE SUKA i mamy 500 postów. Jakoś przestała mnie kręcić energetyka tego miejsca, zastała się trochę i trąci stęchlizną a może to ja się zestarzałem, kto wie.  Tak więc Ty w kampera, ja w moją karetkę a'la kamper i w Polskę !!! Ale do forum pewnie co jakiś czas będę wracał. Dużo dobrego mi dało i o tym nie zapominam. 

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

@Adolf Zwróć uwagę na to, że wałkowanie w kółko Macieja tego samego jest bardzo przydatne, bo po chłopsku mówiąc w końcu wbije się do głowy i stworzy nowy, prawidłowy w nawyk np. w sferze  relacji  damsko- męskich,biznesu itd.

Nie zgadzam się, ponieważ jest to rozwleczone po różnych wątkach. Nowi użytkownicy zakładają coraz to nowsze wątki o tym samym, starzy odpisują to samo i tak się w kółko kręci. To nie działa i to strata czasu, po prostu. Ilość gówno-wątków jaka się potworzyła przywaliła te wartościowe. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

   Bracia, żeby nie było że stary ramol nie czuje tego co boli "młodych'.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak ktoś przeszedł coś w życiu ma inne podejście do życia niż ten, który nie był na podobnym miejscu. Radę nie logować się tak z dwa miesiące :) albo nawet i 3 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolejny wątek zmierza w podobną stronę co poniektóre wcześniej.

Z czasem wyrastamy ponad pewne miejsce i pewne rzeczy dla nas są oczywiste, możemy wtedy albo "trenować" świeżaków albo odejść.

To oczywiście tylko moje zdanie, wydaje mi się, że jest całkiem sensowne.

 

Taka nuda świadczy o dogłębnej znajomości typowej tematyki na forum, tj. relacje damsko męskie.

Nowi wchodzą, nie czytają innych historii albo czytają ale myślą, że ich jest wyjątkowa.

Zazwyczaj potrzeba od pół roku do roku, żeby ogarnąć co z czym się je.

 

Nie ma co mieć pretensji do ogółu forumowiczów, że nie zmierza razem z nami w pewnym kierunku.

Z prostej przyczyny - tu następuje rotacja, swoiste studia z rozwoju osobistego, relacji z kobietami.

Robisz magistrat, potem doktorat i swoje odbębniłeś ;)

 

Tak z perspektywy czasu zauważam, że ludzie (w tym i ja swego czasu) mają pretensję do grupy np. z liceum, że nie ma kontaktu.

Nie ma, bo grupa była w owym liceum tylko dlatego, że chcieli osiągnąć określony, wspólny cel - zdanie i maturę.

Cel osiagnięty i grupa się rozbija poza nielicznymi wyjątkami :)

 

Osobiście uważam, że osoby, które spędziły pewien dłuższy czas na forum powinny tu zostać, ponieważ wnoszą pozytywny wkład w życie forum.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - szukaj Adolf czegoś "wyższego", głębszego. Zrozumienia. Większy poziom zaawansowania. Większy level. 

 

Jeszcze masa wiedzy do odkrycia, ogrom przeżyć tym bardziej dla Ciebie. Dzięki temu, że te 'początkowe' poziomy masz za sobą, znasz je dogłębnie i już się wręcz nimi nudzisz - możesz przejść dalej. Szukaj ludzi podobnych do siebie. Najłatwiej w książkach. Zrozumieć rzeczywistość to jedno, zrozumieć materie 'poza rzeczywistą' to zupełnieee inny poziom. A tego właśnie potrzebujesz. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adolf napisał:

To są tematy dla odpowiedniej wartości wiekowej, chciałbym doradzić,

Taka rola starszyzny, że może wiedzę przekazywać świeżakom. To co dla Ciebie jest oczywiste, dla wielu nowych jest jeszcze abstrakcją.

4 godziny temu, Adolf napisał:

W sumie wałkowane jest to samo,

Jak słusznie zauważono, powtarzanie to jedna z najlepszych dróg do utrwalenia cennego nawyku. W tym wypadku cennej wiedzy, itp.

4 godziny temu, Adolf napisał:

Jest nudno, a nawet nudniej, ma być ładnie, miło i przyjemniej, ale jest nudno.

Zawsze możesz zakładać tematy w stylu @deomi (żart). ? Albo założyć własny temat, ciekawszy.

4 godziny temu, Adolf napisał:

Dalsze wyzwanie, tylko jakie?

@Adolf Może czas na nowe cele i wyzwania w życiu? Chętnie o nich poczytam na forum.

4 godziny temu, Adolf napisał:

Idzie wiosna, zaraz maj, a ja mam kampera!

Sam widzisz, jest ciekawa odskocznia, jeżeli warunki pozwolą...

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Zwróć uwagę na to, że wałkowanie w kółko Macieja tego samego jest bardzo przydatne, bo po chłopsku mówiąc w końcu wbije się do głowy i stworzy nowy, prawidłowy w nawyk np. w sferze  relacji  damsko- męskich,biznesu itd.

Dokładnie, tak powstają nawyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem na forum co jakiś czas pojawi się jakiś wartościowy wpis, na który warto zwrócić uwagę, nie licząc tego że zżyłem się z osobami z forum, oraz czasem mogę się podzielić jakąś wiedzą, to jest znaczący powód, dlaczego tutaj zaglądam. Pozdrawiam i zdrówka @Adolf. :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że pojawia się nuda, jest oczywiste. A co mam powiedzieć ja, skoro w tych tematach siedzę kilkanaście lat, i ciągle jest to samo? A co ma powiedzieć nauczyciel, który całe życie powtarza dany program?

 

Ogólnie życie jest nudne - powtarzalne przyjemności i schematy. Praca, seks jak jest, zakupy, gierka, i tak latami. Nie da się na takim forum zachować świeżości, jest to nierealne, stąd oczywistym jest, że starsi użytkownicy czasami mają dość. Ja też często mam dość, ale nie mogę jak wy wbić w kampera i odpocząć.

 

Że tak będzie, wiedziałem i mówiłem wiele razy - i o to chodziło. Schematy które tu są opisywane i wałkowane tysiące razy, codziennie tworzą w naszej "głowie" pewien schemat, który po czasie staje się tak oczywisty, że nudzi.

 

Tymczasem świat który nas oszukał kłamstwami na temat związków, powtarza też to miliony razy. Widzieliście mainstreamowe czasopisma? Tam ciągle jest to samo - oni tworzą schemat rozpieprzający człowiekowi życie, my ten schemat ukazujemy jako kłamstwo.

 

Obie strony muszą tak samo działać - i efektem, kulminacją tego działania jest NUDA. I pewność że dany schemat tak działa, jest naturalny.

 

Tak więc efektem działania forum, zakończeniem etapu ODPROGRAMOWANIA jest właśnie nuda i nic innego być nie może. Jeśli nie byłoby nudy, to by znaczyło że to co powinno być normalne (prawdziwa wiedza o związkach i życiu), nie jest jeszcze w pełni usadzona w naszej "głowie".

 

Tak więc polecam odpocząć, nie wchodzić miesiąc na forum, a potem - gdy się zechce, zajrzeć i pogadać z ludźmi.

 

Co do nudy - są blogi, kluby tematyczne nawet prywatne, tematy o survivalu, finansach itd.

 

@Adolf odpocznij, miłej podróży kamperem.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.