Skocz do zawartości

Najczęściej spotykane kobiece choroby i ich leczenie


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nosiłem się z zamieszczeniem tego tematu, właściwie trochę szkoda iż w rezerwacie nie ma działu "Zdrowie".

 

Podczas dzisiejszego wykładu omówię bracia trzy główne i najczęściej występujące jednostki chorobowe, które dotykają płci pięknej.

Oczywistą oczywistością jest iż owych jednostek można wskazać więcej, jednakże w mej rozprawie naukowej postanowiłem skupić się na wielkiej trójcy kobiecych problemów zdrowotnych.

 

Wielu z was zapewne tych więcej jak i mniej doświadczonych spotkało się z tymi strasznymi przypadłościami, które na co dzień dotykają naszego społeczeństwa. 

Choroby owe są straszne aczkolwiek w wyniku wielu lat badań i doświadczeń własnych oraz obserwacji samic w ich środowisku naturalnym udało mi się poznać odpowiednie środki farmaceutyczne, co zaskakujące głównie z zakresu medycyny tradycyjnej potrafiące zwalczyć te straszliwe choroby całkowicie, bądź też wywołać ich czasową remisję.

 

Tak więc bracia samcy i siostry samice (jeśli to czytacie) jest dla was jeszcze nadzieja.

 

Do wielkiej trójcy zaliczamy: bezpłodność, problemy z tarczycą, seksowstręt.

 

 

1 Bezpłodność

 

Bardzo ciężka kobieca przypadłość, z którą zetknąłem się wielokrotnie osobiście bądź też zapoznałem się z przypadkami poprzez relację dalszych i bliższych kolegów.

 

Przyczyny choroby mogą być różne: niezliczoną ilość razy słyszałem zdanie "ja nie mogę mieć dzieci", oczywiście na pytanie o przyczynę odpowiedzi były różne "usunęłam ciążę w młodości", "miałam komplikacje po pierwszym porodzie", "przechodziłam chorobę (tu wpisać dowolną)" , "mam niewykształcone jajniki", "zaburzoną równowagę hormonalną" i wiele wiele innych.

 

Dziwnym zbiegiem okoliczności rozmowy o tych jakże intymnych sprawach kończyły się w dalszym okresie czasu nakierowaniem samców na seks bez prezerwatywy.

Co jak wiadomo kuszącym jest, gdyż lizanie lizaka przez papierek ...........

 

Ileż moich bezpłodnych byłych partnerek widziałem kilka lat później pchających wózek lub dwa i nie mam tu na myśli wózka na zakupy z biedronki, widocznie NFZ nie działa tak źle jak to malują.

 

Zobaczcie panowie jaką natura mądrą jest, sama znajduje rozwiązanie i dąży do wyleczenia przypadłości. Okazuje się że najskuteczniejszą metodą leczenia bezpłodności nie jest terapia hormonalna czy in vitro lecz tradycyjny zdrowy polski kutas bez ogumienia zimowego. Skuteczność terapii w granicach 99%.

 

Niestety nie jest tak różowo jak by to z pozoru wyglądało, ponieważ wyleczenie bezpłodności tą metodą prowadzi najczęściej bezpośrednio do problemów z tarczycą, tak więc lekarstwo ma skutki uboczne jak to w medycynie bywa.

 

 

2 Tarczyca

 

Problemy z tarczycą, zmora każdego małżeństwa. Czemu akurat małżeństwa? Gdyż zaczynają się po ślubie w różnych okresach czasu, aczkolwiek wypada zaznaczyć iż najczęściej po urodzeniu dziecka.

 

Typowymi objawami jest znaczny przyrost wagi u kobiety połączony z niepohamowanym łaknieniem słodyczy i tłuszczu. Sami widzicie że tarczyca pań działa tak podstępnie wydzielając jakieś nie opisane przez naukę tajemnicze hormony zmuszające ją do ciągłego pochłaniania ciastek i śmieciowego żarcia.

Oczywiście przez tarczycę zdrowy i dobrze funkcjonujący zazwyczaj kobiecy organizm przestaje sobie radzić ze spalaniem kalorii. 

 

Należy nadmienić iż powyższym objawom towarzyszy często niechęć do zwiększonej aktywności fizycznej, często również apatia, stany depresyjne i niechęć do pracy prowadzące niejednokrotnie do zaprzestania życia zawodowego.

 

Wielu z was nigdy by się nie domyśliło co jest przyczyną tych schorzeń. Jest to mianowicie uczulenie na dwie rzeczy na złoto i papier.

Przy okazji obalono mit iż metale szlachetne nie uczulają. Złoto w postaci obrączki oraz papier w postaci pieniędzy męża w odpowiednio skumulowanej ilości wywołują silną reakcję alergiczną zmieniając tryb pracy tarczycy na wyżej opisany.

 

Metoda leczenia jest bardzo prosta acz radykalna, niewielu samców ją zastosowało. Jest to mianowicie rozwód wraz z odpowiednio niskim obowiązkiem alimentacyjnym.

 

Udowodniono eksperymentalnie iż problemy z tarczycą ustępują w momencie gdy samica staje przed wyborem zapłacić czynsz/ nakarmić dzieci czy też wydać kasę na słodycze. Bardzo szybko mija niechęć do pracy, równie szybko niechęć do ruchu.

 

W krótkim okresie czasu tarczyca wchodzi w stan uśpienia a waga i kształty pani powracają do pierwotnych. Czemu jest to najczęściej tylko remisja?

 

Gdyż trwa do momentu ustrzelenia kolejnego jelonka i znów pojawia się główna przyczyna czyli reakcja alergiczna na złoto i papier, wszystko powraca.

 

 

3 Seksowstręt

 

Straszna choroba dotykająca wiele pań będących w związkach (niekoniecznie małżeńskich).

 

Główne objawy to niechęć do seksu w ogólności lub określonych czynności seksualnych w szczególności, żeby nie szukać daleko seks analny lub oralny.

Bardzo często występuje w małżeństwie w parze wraz z problemami z wyżej opisaną tarczycą.

 

Przyczyny choroby nie są bliżej znane,a może inaczej na różnych etapach życia te same czynniki mogą zapobiegać chorobie lub ją wywoływać.

 

Dziwne prawda? Jak przy opisanej tarczycy złoto i papier mogą wywoływać w nadmiarze seksowstręt lecz również na etapie dążenia do tych celów wywołują nadmierną aktywność seksualną, taki paradoks.

 

Jednakże główna i podstawową  przyczyną jest znów jakże by inaczej alergia, tym razem na pluszowe zabawki. Na misie, rysie, misiaczki, słoniki i tym podobne.

Panowie im większym słodziakiem jesteście, im jesteście bardziej wyrozumiali, kochający i szczodrzy tym bardziej nasilają się objawy.

Sierść niedźwiadka powoduje iż cipka i usta wysychają bardzo szybko.

 

Leczenie jest bardzo trudne aczkolwiek możliwe, wymaga zastosowanie terapii wstrząsowej przez partnera, niestety jeśli pani wchłonęła już za dużo waszych misiowych kłaczków możliwe że nie będziecie potrafili jej odratować. Wtedy pozostaje wam wystawienie jej z powrotem na rynek singielek.

Tam pani zostanie wyleczona, jeśli będziecie zwlekać z dokonaniem zwrotu i tak szybko znajdzie znachora, który podejmie się leczenia, tyle tylko że wy będziecie się wtedy czuli źle ponieważ medycyna innego szamana być lepsza niż wasza medycyna.

 

Zostanie wyleczona specjalnym medykamentem zwanym chujopiryna alfa ®, czasem zaaplikujecie go wy, lecz częściej ktoś inny.

 

 

Na tym zakończmy dzisiejszy wykład ku przestrodze panów i przy wkurwieniu pań, wszak nikt nie lubi jak omawia się jego przypadłości zdrowotne w miejscach publicznych.

 

 

Autorem tego zapomnianego traktatu medycznego jest: Red Anonim

  • Like 40
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepszy traktat medyczny, który czytałem :)

 

Kiedyś miałem wysoką i masywną dziewczynę. Miała mniej więcej 195 cm i 85-90 kg wagi, wszystko fajnie rozłożone.

 

Kiedy byłem na dole i ona po mnie skakała to po prostu się zatykałem :D

 

Problemy z tarczycą to zatem poważne zagrożenie samca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dam wam jeszcze bezpłatną lekcję marketingu , mimo iż nie posiadam doktoratu w tej dziedzinie. Skorzystajcie z mojego porannego przypływu geniuszu. Zróbcie z tego tekstu wielkiego mema z dopiskiem iż pochodzi z braciasamcy.pl.

 

Udostępniajcie na sadistic, wiocha, chamsko, kwejk, demotywatory i przede wszystkim facebook , gdzie się da. Za 2 tygodnie będziemy mieli + 25% braci więcej i pewnie trochę samic też.

 

Sam tego nie uczynię gdyż nie godzi się autorowi wykorzystywać swego dzieła do tak prozaicznych celów, acz przyzwolenie me macie.

 

Jak tego nie zrobicie to misie z was i chuj :P

 

Tylko tło ma być czytelne i ładne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze amnezję - "jak tak nie mówiłam", "wcale tego nie zrobiłam"

 

 

A ja dodam, że amnezja przybiera różne formy i atakuje wybiórczo, nie w sposób ciągły. Objawia się to tym, że panienki nie pamiętają, co dobrego dla nich zrobiłeś wczoraj, ale pamiętają doskonale, co zrobiłeś źle 37 lat temu. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.