Skocz do zawartości

Polki za granicą


Fizzmm123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu akurat tylko nasze rodaczki zachowują się tak za granicami naszego pięknego kraju. W Polsce zgrywają święte bez 190 cm, 6kk własnego mieszkania to nie podchodź a zagranicą puszczają się to jest dla mnie nie zrozumiałe. Dlaczego inne kobiety Rosjanki, Niemki, Żydówki tego nie robią.

 

Link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=pFhjcukuH1M&feature=emb_title

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsce przez lata mieliśmy mix katolickiego zamordyzmu i ubeckiej wrażliwości społecznej, gdzie za każde lekko bardziej bezpruderyjne zachowanie, nakładano silny ostracyzm w najbliższym otoczeniu.

 

Taka szara myszka, która do 19 roku życia była wychowywana pod czujnym okiem starych sąsiadek-dewotek, to przynajmniej od 5 lat ma pożar w piczy, z którym nie miała za bardzo co zrobić. Jak uda jej się zmienić otoczenie gdzie jest anonimowa, to nic dziwnego, że za granicą łyka więcej kutasów, niż chleba przez całe życie. 

 

Polskie społeczeństwo jest pod względem trochę jak pies ogrodnika - samo ogrodzi drutem kolczastym i nie weźmie, ale płacze jak ktoś pruje na swoim podwórku.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Throgg napisał:

Bo w Polsce przez lata mieliśmy mix katolickiego zamordyzmu i ubeckiej wrażliwości społecznej, gdzie za każde lekko bardziej bezpruderyjne zachowanie, nakładano silny ostracyzm w najbliższym otoczeniu.

W krajach arabskich jest teraz 100 razy większy zamordyzm a żadna arabka się taki nie zachowuje.

 

7 minut temu, Throgg napisał:

Taka szara myszka, która do 19 roku życia była wychowywana pod czujnym okiem starych sąsiadek-dewotek, to przynajmniej od 5 lat ma pożar w piczy, z którym nie miała za bardzo co zrobić. Jak uda jej się zmienić otoczenie gdzie jest anonimowa, to nic dziwnego, że za granicą łyka więcej kutasów, niż chleba przez całe życie. 

Nie zgadzam się z tobą właśnie przez to że jest zbyt duża tolerancja rodziców, sąsiadek itp. One się tak zachowują. W innym kraju była by wyszydzona nikt nie chciał by mieć z nią nic do czynienia. A szczególności mężczyźni. Wydaje mi się że problem jest w nas Polakach biało rycerzach.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki z pokolenia Y są puszczalskie, bo chowały się tylko z debilną mamusią, a mamusia czytywała kolorowe pisemka. Tatusia nie było, bo tatusia trzeba było do spółki z okupacyjnym systemem zniszczyć. W innych krajach też jest patologia, ale nie aż taka. Obszar specjalny, bo strategiczny i walka o niego była zaciekła, a 'ideological subversion' bardzo silne. Lata programowania przez cosmopolitan, celebrytki, tęczowe parady, fundacje sorosów. Nawet pokolenie X temu uległo, może jest nieco mniej puszczalskie, ale zasila korporacje, więc uprawia prostytucję ekonomiczną, zaś pokolenie Z to już w ogóle jest dramat. Widzieliście w innym wątku jak się same picze chwaliły w wieku lat nastu dwucyfrowymi przebiegami. Ot, była akcja - jest rezultat. Taki był plan i taki został osiągnięty cel. To samo będzie z firmami polskich przedsiębiorców, tylko ludzie w to nie wierzą, bo nie potrafią sobie tego wyobrazić, że oni są po prostu przeznaczeni do anihilacji. Tak się podbija dzisiaj kraje, bez jednego wystrzału:

 

  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ZortlayPL napisał:

Każdy na to chrzescijanstwo ujada, a powiadam Wam ze jeszcze zatesknimy za kościelnymi wartosciami. Juz ludzie tesknią, tylko nikt sie nie przyzna.

Popieram, wartości rodzinne leżą i kwiczą tylko kurwienie się na karuzeli kutasów i kasa a w głowie szambo, sodoma i gomora. 

 

Polki są uważane za kurwy za granicą. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fizzmm123 napisał:

W krajach arabskich jest teraz 100 razy większy zamordyzm a żadna arabka się taki nie zachowuje.

 

Jak sam zamordyzm x 100 wskazuje, w krajach arabskich rzadko puszcza się dziewczyny za granicę bez męskiej opieki, no i tam konsekwencją jest nie tylko ostracyzm.

 

Teraz, Fizzmm123 napisał:

Nie zgadzam się z tobą właśnie przez to że jest zbyt duża tolerancja rodziców, sąsiadek itp. One się tak zachowują.

 

Owszem, ale to dlatego, że małolaty które zaczęły szaleć za granicą po 2004r. obecnie wychowują już kolejne pokolenie, więc nic dziwnego że ta tolerancja na naszym podwórku rośnie. Tylko że jest to proces długotrwały i nierównomierny w skali kraju.

 

Teraz, Fizzmm123 napisał:

W innym kraju była by wyszydzona nikt nie chciał by mieć z nią nic do czynienia. A szczególności mężczyźni. Wydaje mi się że problem jest w nas Polakach biało rycerzach.

 

To jest też konsekwencja tego, że w Polsce nigdy nie istniała sensowna edukacja seksualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RENGERS napisał:

Wyjedź do Azji, na takiej samej zasadzie skośne będą się kurwić z Tobą

 

Do Pl przyjeżdża gruby, biedny amerykaniec któremu atrakcyjne polki ciągną lachę, czy to coś złego ? Nie, to ułuda lepszego życia...

 

Zachód = lepszy świat 

Jej sprawa czy się kurwi mi raczej chodzi oto ,że ona pozwoliła się ze szmacić jakiemuś pasterzowi kóz który obraża ją oraz inne jej rodaczki nazywając łatwymi kurwami z którymi można wszystko zrobić. Gdzie są organizacje feministyczne, gdyby Polak coś takiego zrobił został by okrzyknięty w całej Polsce seksistą była by wielka afera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Fizzmm123 said:

Ta laska to bambura z patologii. Cytując prezesa, niższy sort. Wystarczy spojrzeć na to jaką ma składnię i jakich słów używa. To, że takich osób jest dużo, to źle, bo robią siarę za granicą, ale dobrze, bo nie ma ich tu w Polsce. I nie powiedziałbym, że to obraz całej żeńskiej populacji.

 

A propos ciapatych, obowiązkowo: 

 

 

 

Swoją drogą, takie związki często kończą się źle. I potem się słyszy, jak ciapaci porywają dzieci itp. I tu też obowiązkowo trzeba wspomnieć:

 

 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fizzmm123 napisał:

Nie wiem czemu akurat tylko nasze rodaczki zachowują się tak za granicami naszego pięknego kraju.

Nie żebym tutaj jakoś bronił Karyn z filmiku, ale badania jakieś robiłeś, że stwierdzasz, że nasze rodaczki, to dają dupy częściej niż inne nacje? Czy wnioskujesz na bazie tego jednego filmu? 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RENGERS napisał:

Wyjedź do Azji, na takiej samej zasadzie skośne będą się kurwić z Tobą

Rezerwuje urlop jak tylko się epidemia skończy 

:)

 

38 minut temu, RENGERS napisał:

Do Pl przyjeżdża gruby, biedny amerykaniec któremu atrakcyjne polki ciągną lachę, czy to coś złego ? Nie, to ułuda lepszego życia...

 

Zachód = lepszy świat 

To nie tylko to. Za granicą rzeczywiście szybciej łapią beciaka, bo ma zazwyczaj wiecej do zaoferowania materialnie. 

 

Tu idzie jescze o ich posrane poczucie statusu i porównywanie się z innymi. 

Zagraniczny facet to w ich mentalności myślenia coś lelszego, czym można się pochwalić przed kolezankami. 

Miałem taką znajomą na studiach. Nie kurwila się i miała naiwno-romantyczne podejście do tematu. Ale umawiała się i tworzyła "zwiazki" wyłącznie z obcokrajowancami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fizzmm123 napisał:

W Polsce zgrywają święte bez 190 cm, 6kk własnego mieszkania to nie podchodź a zagranicą puszczają się to jest dla mnie nie zrozumiałe.

Pisaliśmy już tutaj o tym wielokrotnie. Mnie zawsze rozbawiał widok Polek z niższymi od nich opalonymi turystami ze słonecznych krajów. Dziwne, że w Polsce wstydziłyby się pokazać z facetem niższym od siebie a za granicą kroczyły dumne jak pawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę w życiu przeżyłem i to nie tylko nasze rodaczki, ale tak ogólnie dziewczyny/kobiety mają.

Na swoim podwórku boją się o reputację, zagranicą to dyskretniej, dalej od domu, coś innego, etc. 

Dziewczyny uwielbiają się pobawić, lubią dobry seks, imprezy, drinki, wyjścia, etc.

Większość kobiet nie ma konkretnych zainteresowań, więc każda mówi, że lubi modę, podróże, muzykę....

A naprawdę lubi być podrywana, tańczyć w klubach, poznawać nowych ludzi i bzykać się z różnymi facetami. Ot i cała tajemnica, ale żadna się do tego nie przyzna, bo kto by później chciał ja do stałego związku?

Kobiety z większości innych nacji mają tak samo - zakazany owoc smakuje lepiej.

Każda kobieta ma w sobie ten gen ?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kleofas napisał:

Pisaliśmy już tutaj o tym wielokrotnie. Mnie zawsze rozbawiał widok Polek z niższymi od nich opalonymi turystami ze słonecznych krajów. Dziwne, że w Polsce wstydziłyby się pokazać z facetem niższym od siebie a za granicą kroczyły dumne jak pawie.

W erpe z cyganami się nie obnoszą , ciekawe dlaczego. ? Prawda jest taka że egzotyka przyciąga i wtedy wydumane standardy się nagina by poczuć coś na pierwszy rzut oka innego  . Większość pan na saxach nie czuje sie bezpieczna finansowo/ językowo więc antycypuje że autochtoni czy tam "potomkowie kolonialnych zdobyczy " to bezpieczna inwestycja. W ich mniemaniu napewno lepsza niż taki zmisialy mężulas którym się już dawno znudziły. Nasze panie są po prostu przebojowe , tylko rzadko kiedy trafiają w dobre partie gdyż są okropnie naiwne i nie znają życia. 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za całym szacunkiem, ale zanim pojawiała się era internetu, smartfonu czy PC a telefon był dla wybranych i przepływ informacji nie był taki gęsty jak obecnie to gdzie jechało się zaliczać? No przecież na delegacjach jak najdalej od miejsca zamieszkania. 

 

Teraz to nie ejst inne miasto, województwo tylko inny kraj czy kontynent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne wartości katolickie były podobne do tych w Islamie, czyli rodzina, wierność małżeństka, wspólnotowość, hierarchia Bóg > mąż > dzieci > na końcu cała reszta. Do tego rodzina trzyma się razem a nie, że kobiety sobie jeżdżą po świecie samopas puszczone i zaliczane jak leci. Świat Zachodu zabija te wartości a zaczęło się już od reformacji i protestantyzmu. Konsumpcjonizm, nihilizm, anarchokapitalizm to pokłosie tamtych ostatnich. Wartości moralne w Europie pochodzą tylko i wyłącznie od katolicyzmu (nawet dla ateistów). Nie są czymś naturalnie występującym co pokazuje sam fakt, iż w każdym miejscu na świecie jest inna wykładnia moralności. Można być ateistą, agnostykiem i innymi ale walka z katolicyzmem to zabijanie Europy i zdrowego ładu społecznego. Nawet jeśli komuś nie pasują wartości katolickie to niech ktoś taki wie, że po drugiej stronie czeka tylko nihilizm, hedonizm, skrajny materializm i upadek moralny na wzór korporacji.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyson napisał:

Nie żebym tutaj jakoś bronił Karyn z filmiku, ale badania jakieś robiłeś, że stwierdzasz, że nasze rodaczki, to dają dupy częściej niż inne nacje? Czy wnioskujesz na bazie tego jednego filmu? 

Stereotypy nie biorą się o polkach znikąd, to samo tyczy się Polaków harujących za grosze na budowach w Anglii.

 

47 minut temu, Kleofas napisał:

Pisaliśmy już tutaj o tym wielokrotnie. Mnie zawsze rozbawiał widok Polek z niższymi od nich opalonymi turystami ze słonecznych krajów. Dziwne, że w Polsce wstydziłyby się pokazać z facetem niższym od siebie a za granicą kroczyły dumne jak pawie.

Kiedyś jak byłem na wakacjach to miałem przyjemność zobaczyć właśnie taką sytuacje. Gdzie śliczna Niemka 180 cm blond włosy, świetna figura szła za rączkę podjarana z jakimś szkaradnym małym ciemnym karakanem. Polacy przy nim byli modelami pamiętam że wtedy odwróciłem się ponieważ nie dowierzałem co zobaczyłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał:

Wartości moralne w Europie pochodzą tylko i wyłącznie od katolicyzmu (nawet dla ateistów).

Szkoda tylko, ze gdyby KK przestrzegał swoich zasad to by nie przetrwał 2 tyś. lat. Nie potrzeba religii by mieć zasady. 

7 minut temu, Ksanti napisał:

ale walka z katolicyzmem to zabijanie Europy i zdrowego ładu społecznego.

Zdrowy ład społeczny oparty na hipokryzji:) Ciekawe 

8 minut temu, Ksanti napisał:

nihilizm, hedonizm, skrajny materializm

Czysta natura:) Czyli co , trzeba ją zasłonić kolejną fasadą? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, teddy1 napisał:

Już trochę w życiu przeżyłem i to nie tylko nasze rodaczki, ale tak ogólnie dziewczyny/kobiety mają.

Na swoim podwórku boją się o reputację, zagranicą to dyskretniej, dalej od domu, coś innego, etc. 

Dziewczyny uwielbiają się pobawić, lubią dobry seks, imprezy, drinki, wyjścia, etc.

Większość kobiet nie ma konkretnych zainteresowań, więc każda mówi, że lubi modę, podróże, muzykę....

A naprawdę lubi być podrywana, tańczyć w klubach, poznawać nowych ludzi i bzykać się z różnymi facetami. Ot i cała tajemnica, ale żadna się do tego nie przyzna, bo kto by później chciał ja do stałego związku?

Kobiety z większości innych nacji mają tak samo - zakazany owoc smakuje lepiej.

Każda kobieta ma w sobie ten gen ?

Szkoda że rodzice nam o tym nie mówią, nie wiem jak wy ale ja wyrastałem w środowisku mocno białorycerskim. Niby skąd o tym miałem wiedzieć, teraz dopiero się ogarniam życiowo oraz mentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.