Skocz do zawartości

Ludzkie bydło


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

@Imbryk @cst9191 mam już konkretny kraj, nie chciałbym pisać jaki konkretnie tutaj na forum. Możemy prywatnie się spisać, jest o czym bo warunki, klimat, na prawdę jest świetny. Chętnie opowiem.

 

Mogę tylko obiecać, że jak już nadejdzie ten dzień to z chęcią zrobię tutaj obszerną relację ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Na wykopie ktoś poruszył ciekawy wątek w sprawie

 https://www.wykop.pl/link/5474561/#comment-76510687

"Tylko z tą laską był inny problem że wróciła se z wakacji z Hiszpanii i przyjmowała pacjentów.
Test na wirusa zrobiła ale nie czekając na wyniki przyjmowała jakieś 2 tygodnie pacjentów.
Teraz to próbują zatuszować że od pacjenta się zaraziła.
W każdej grupie nawet tych co ratują innym życie są idioci."

 

Pytanie ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Ludzie bez żadnych zasad moralnych lub z moralnością elastyczną zawsze, a to zawsze wygrywają.

Bo brutalne fakty są takie - taka jest  własnie natura, jeśliby przypisywać jej cechy ciałokształtnych.  Albo ty tworzysz zasady (i nie musisz ich przestrzegać), albo musisz im podlegać. Nie ma 3. drogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, mac said:

Robię osobiście detoks od wiadomości, bo jest koszmar. Na pewno też nie jestem tak miły w stosunku do ludzi, jak byłem jeszcze kilka lat temu. Mam już dość i wyjebane. Wszędzie depresja, gówno i nic się nie zmienia na lepsze.

Trzeba się zając sobą. Olać to wszystko. Ludzie teraz będą się zachowywać jak kretyni nie raz. Cieszę się że mieszkam w małym mieście. Ta epidemia pokaże co najgorsze w ludziach i co najlepsze jak w soczewce szczególnie w dużych miastach. Robić swoje i nic nie mówić, nie przechwalać się nie rozgadywać. 

 

19 minutes ago, Jan III Wspaniały said:

- za co Wy macie mundurówkę?

Powinieneś powiedzieć. "Nie wiem. Dają to biorę." :D 

Edytowane przez Trevor
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Myślałem, że nic mnie w tym świecie już nie zaskoczy a jednak, nasz naród miesiąc temu hasztaczki jak to dziękują służbie zdrowia, wzajemne lizanie jajec po Instagramach. Po 2 tygodniach (zapewne po kilku artykułach dziennikarzy) przebijanie opon, farba na drzwi, dewastacja. Co będzie dalej? Będą mordować bo media i politycy panikę sieją?!

Bardzo przykry incydent, ale uogólnianie "nasz naród" jest bezzasadne. Zawsze zdarzali się idioci. Ciemnota w Polsce trzyma się bardzo mocno. Zachowanie tych wandali było nie dość, że bandyckie, to było jeszcze po prostu głupie. Zadziwia mnie ostatnimi laty  wysyp przedziwnych, spiskowych teorii, jakieś chemtrailsy, ruchy antyszczepionkowe, spiski koncernów farmaceutycznych itd. To druga strona tego samego zjawiska.

 

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ja już codziennie z utęsknieniem myśle, jak cudownie spierdolę z tego kraju za tych kilka lat.

A ja po latach pobytu za granicą, w różnych krajach delektuję się życiem w Polsce. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

 

41 minut temu, Bartek2 napisał:

Demokracja trochę związuje ręce przy rozwiązywaniu niektórych problemów.

I za to kocham demokrację. Ja dorastałem w czasach "dyktatury proletariatu". Jak sobie przypominam czasy, gdy panowie z milicji mogli bezkarnie pobić lub zabić dowolnych ludzi, to mi się słabo robi, że znowu miałoby być tak samo, jak  w czasie stanu wojennego. Demokracja mimo wad jest super.

 

 

 

 

 

 

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-hejt-i-ataki-na-pracownikow-ochrony-zdrowia-niepokoja-rpo

https://www.rynekaptek.pl/farmakologia/zalecanie-statyn-to-spisek-koncernow-farmaceutycznych,32380.html

 

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C413206%2Cosoby-wykluczone-spolecznie-wierza-w-teorie-spiskowe.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały Łącze się w bólu bo doskonale to rozumiem. Uważam i nie tylko ja że jesteśmy narodem niesamowicie zakompleksionym i biednym jak by nie patrzeć. A od kiedy poprawił się trochę standard życia to wtedy dopiero zaczęła się objawiać tzw cebulacka natura. Komuna też oczywiście zrobiła swoje i wykształciła paskudne nawyki i wzorce zachowań. Życie to walka a na dodatek jest w ch.. niesprawiedliwe. To rodzi frustrację itp. Mam znajomego w Wawie który przyznał mi ostatnio rację iż teraz zrozumiał co mnie tak zawsze wku...... czyli pogoń za kasą, snobizm itp. Na osiedlu w którym mieszkam dzień w dzień widzę to samo spierdolenie czyli np olewanie podstawowych przepisów ruchu drogowego ,zakazów itp. Nawet maskę ciężko założyć. Kocham Polskę jako krainę geograficzną. Oczywiście dobrzy ludzie są ale odnoszę wrażenie że to gatunek na wymarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że jestem kawalerem! Siedzę sobie obecnie w DE, za miecha wracam do PL. 

Nawet nie wyobrażam sobie, że musiałbym wysyłać siano jakieś przytytej Żanecie. Kawaler zawsze sobie poradzi a z kulą u nogi jest ciężko coś zmienić. 

Sięgnąłem dzisiaj dna i czytam sobie forum popijając schłodzonego energetyka :) 

Ale spokojnie, za nim mnie skreślicie, rano biegałem potem ćwiczyłem podnosząc skrzynkę z wodą mineralną i byłem 1h na rowerze. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały jako komentarz, ośmiele sie zacytować naszego Wielkiego Wodza : ,,Naród wspaniały, tylko ludzie k....''.

 

Cóż, przykre jest to jak ludzie gonią za pieniądzem i tylko patrzą na swój ogródek. Nie ma w tym w zasadzie niczego karygodnego, jezeli zachowuje się normy społeczne i kulturę osobistą...no dodałbym jeszcze odrobinę empatii.

 

Jak od dawna wiadomo, człowiek to w pewnym rodzaju też zwierzę, z całą paletą instynktów, potrzeb etc... A w świecie zwierząt też trafiają się w miarę inteligentne stwożenia, skrajnie niebezpieczne, jak również głupie :) 

 

Ja już się do tego przyzwyczaiłem, sam świata nie zmienię... Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pozytywniak napisał:

Wystarczy pojechać latem nad polski Bałtyk i zająć dmuchanym krokodylem Januszowi miejsce. Wszystkiego wtedy się o sobie dowiesz.

Tak, że tego...

To pojedż na południe Włoch i rzuć okiem na tamtejsze plaże. Takiego syfu jak tam i tak poj...anych i nieuczciwych ludzi jak tam nie widziałem nigdzie w świecie. Każdy lokals usiłował mnie oszukać lub okraść. Tak, że tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę za bardzo dajemy się podminować takim nastrojom. To jednak w naszej Polsce ludzie w 90% dostosowali się do reguł zachowania w czasie pandemii, dzięki czemu skala zachorowań jest o wiele mniejsza. 

A buractwo i januszostwo zawsze było i będzie, domieszka obu krąży we krwi narodu. To jest jednak mniejszość, która czasem się wybija na powierzchnię jak te szumowiny w bajorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

nie jestem tak miły w stosunku do ludzi, jak byłem jeszcze kilka lat temu.

Ludzie strasznie się dziwią, jeśli zaczynasz traktować ich tak, jak oni - Ciebie.

Każdy, ale to każdy człowiek ma u mnie pewien kredyt zaufania, tak "po prostu". Sami, swoim działaniem, powiększają go, lub zerują.

 

3 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Co będzie dalej? Będą mordować...

Przecież już dziś sądy rodzinne niemal stemplują gumowymi pieczątkami wyroki "Dziecko przy matce, maksimum alimentów od potencjalnej zdolności zarobkowej".

Jeśli można się znęcać nad ludźmi w majestacie prawa, to wcale nie jesteśmy aż tak daleko od "pól śmierci dla nieprawomyślnych".

"Kto nie z nami, ten przeciw nam" - polaryzacja, eliminacja jednostek nie pasujących do równań.

 

3 hours ago, Jan III Wspaniały said:

nasz naród

Nie ma czegoś takiego. Są tylko i wyłącznie pojedyńczy ludzie. To swego rodzaju wytrych, do zrozumienia pewnych zjawisk socjo-nie-logicznych.

 

3 hours ago, Jan III Wspaniały said:

To Ci drogę zajedzie

Dzisiaj na drodze - jakieś piętnascie sekund po zielonym dla mnie, gość w Audi A8 ruszył z czerwonego z mojej lewej, i zajechał mi drogę.

Jeśli pójdę z filmikiem na policję - to kto w mendalności jednostek "narodu" będzie tym złym? Z tym trzeba walczyć. Ale jak walczyć, bez broni, bez wsparcia w okolicznej ludności, gdy pieniądz wart więcej niż prawda...

 

1 hour ago, TheFlorator said:

Natomiast to, ze wladza ma wywalone na wlasnych ludzi, nie znaczy, ze ja mam komus niszczyc samochod. To juz kwestia jakiejs normalnosci.

Dlaczego władza ma coś z tym robić?

Przerzucając nasze własne nie-działanie na jakąś mityczną "władzę, co powinna coś zrobić", dajemy samym sobie carte blanche na zrobienie NIC.

Aż mi się przypominają filmiki z Chin, jak dwóch złodziei na skuterze, po wyrwaniu kobiecie torebki, nie daje rady uciec - cała ulica, niemal każdy świadek natychmiast rzuca się zastąpić im drogę, złapać... a na końcu, wpierdolić z buta w żebra. Sądy? Prawa człowieka do sprawiedliwego procesu? Nie, demokracja w praktyce - jeden człowiek, jeden cios.

W Polsce, takie prawo do doraźnej kary skończyłoby się źle dla przechodniów... to gdzie w końcu jest ta wolność, ten "kraj dla ludzi"?

 

Kazimierz Wierzyński
 
ZAWRACANIE GŁOWY
 
Co mi pan głowę zawraca?
Godność ludzka?
Ja panu mówię - gnój,
Podnieśliśmy śluzy,
Chlusnęło narodem,
Popłynął jak powódź
I płynie, mówią, na nowe życie,
A ja panu mówię 
Jeden procent jest nasz,
Jeden procent jest czegoś wart
A reszta 
Do kina płynie, do żarcia,
Na ubaw wiejski, 
Na chamstwo z kastetem,
Nie pytaj pan co to kosztuje
I co z nimi potem robić
I na co ich wynieść,
Na godność ludzką?
 
Nie zawracaj pan głowy,
Ja panu mówię - gnój,
Zaorze się to i zasieje,
Trudny płodozmian, wiadomo,
Ale od czego nasza kultura,
Agrykultura, humanizm,
Inżynierowie dusz
Obmyślą od czego zaczynać,
Jak podciągnąć tę nadbudowę,
Tylko, mój panie, bazą jest gnój,
Gnój pospolity,
Łajno ojczyste,
Nawóz pod ziarno,
Gówno za pozwoleniem,
Nie żadna godność,
Nie żadna ludzkość,
To się wyprodukuje
Gdy przyjdzie czas.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Endeg napisał:

, eeh te polskie janusze albo że nasze społeczeństwo to dzicz i nic więcej.

Z jednej strony taka generalizacja jest nadużyciem. Z drugiej jest w tym ziarno prawdy. Jesteśmy zawistnym społeczeństwem, ludzie czasem na siłę szukają złośliwości tylko po to, żeby pokazać, że są "lepsi".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Jebane śmiecie ludzkie zdewastowały auto pielęgniarce,(...) Co będzie dalej? Będą mordować bo media i politycy panikę sieją?!

Ludzie boją się chorych i choroby. Czysty atawizm

Jednocześnie mają fchuj roszczeniową postawę i fchuj niską opinię o ochronie zdrowia (to nie SŁUŻBA!).

Dlaczego? Bo politycy długo i pracowicie obrzucali tą grupę społeczną gównem.

 

Teraz też to robią. Kurwa OKLASKI?! Serio? Bojówkom z WOT-u dają extra hajs za... kurwa, za nic? Za rozładowywanie maseczek (z lewym certyfikatem) z Antonowa?!

Chuj - WOT'om hajs. Medykom brawa. I sobie premię.

Medyk niech wpierdala kanapkę z oklaskami i kluski z aplauzem.

A jak pierdnie coś z dezaprobatą, to w kamasze chuja i 30k grzywny - niech zna swoje miejsce w szeregu.

 

Analogicznie jest w przypadku kierowców zawodowych w transporcie międzynarodowym. Pogróżki i to zorganizowane, w wykonaniu władz samorządowych TEŻ już były grane.

 

2 godziny temu, Perun82 napisał:

Jeżeli odpowiednie służby nie będą stanowczo reagować , to takich przypadków będzie więcej. 

Nie zajmą się.

Bo to ZNAKOMITY odwracacz uwagi jest.

Ktoś na koniec będzie musiał być winien.

 

I zgadniesz kto? Medycy.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo zło zawsze jest bardziej widoczne. 

 

 

Rozumiem Twoje emocjonalne "wkurwienie" ale myślę, że 90% naszego Narodu jest takiego samego zdania jak Ty. 

 

Nie wiadomo, kto to zrobił? Może jakiś "dziennikarzyna" który nie ma tematów. Im starszych jestem to życie coraz mniej jest czarno-biale. 

 

Jedna osoba coś zrobiła i od razu naród....

 

Nie generaluzujmy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan epidemii pokazuje prawdę o nas jako społeczeństwie, prawdę o nastawieniu do innych ludzi i ich pracy, wychodzą też lata zaniedbań służby zdrowia czy służb mundurowych i podejście do nich oraz oczekiwań społecznych z nimi wiązanymi - choćby kwestią wynagrodzenia jakie otrzymują za pracę i ryzyko zawodowe. Przykre ale prawdziwe, robi się coraz większy burdel a większość społeczeństwa ma tylko postawę roszczeniową bez głębszych przemyśleń względem siebie i swojego postępowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.