Skocz do zawartości

Co dziewczyny myślą o nieśmiałych?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis? - jak same panie zauważają są dwa wyjątki, jest mężczyzna śmiały/ nieśmiały znaczy taki, który jest nieśmiały jedynie względem kobiet, albo wobec wszystkich atrakcyjnych, albo wobec tych co mu się podobają. Jak jest facet ogarnięty, ma pozycję w męskim gronie, to będą zainteresowane panie, które same go ośmielą ;) 

 

Są też kobiety gustujące w mężczyznach nieśmiałych, w większości przypadków są to kobiety mocno doświadczone, a wręcz można tutaj użyć staromodnego terminu zepsute, często gustują w nieśmiałych bo stanowi to dla nich synonim niedoświadczony. Gdybym miał bawić się we Freuda, szukają w takich mężczyznach to co same utraciły, ewentualnie lubią nad nimi dominować (czasem jedno i drugie).

 

Będzie jakaś część kobiet, która leci na nieśmiałych ale głównie wtedy gdy są przystojni bo nieśmiały przystojniak = słodki + tajemniczy. No ale głównie to będą kobiety młode, które jeszcze nie mają parcia na rodzinę/ poważny związek.  

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś założyć temat w rezerwacie. ;) A tak serio to... Przejmujesz się tym? Wiedząc, że same nie wiedzą czego chcą i to tak na prawdę loteria? W tym "wywiadzie" pytane są najczęściej niezbyt bystre, młode, roszczeniowe siksy. Odpowiadają na pytania tak, a nie inaczej, żeby być bardziej "cool". Gdyby trafiły na swojego księcia, to mógłby być nawet nieśmiały. (tylko nie wyjeżdżajcie znowu z chadami...). Wiele kobiet też jest introwertyczkami, których "śmiałość" ekstrawertyka "chada" może po prostu udusić/zniesmaczyć/nie zadziałać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nie do końca tak. Przesadnie śmiały oznacza ruchacza czyli takiego co nie rokuje. Porucha i rzuci, duża konkurencja. Ale taki co to uderza ale nie do końca profesjonalnie oznacza takiego co ma nie za duże doświadczenie. A więc jest podatny na manipulację, da się usidlić, można mu sprzedawać złudzenia. Generalnie dobry do reprodukcji.  Ale oczywiście musi wyjść z inicjatywą, w końcu to Łowca. Byle piździe nie dajemy się replikować, geny są najważniejsze.

Baby myślą racjonalnie. Bilans kosztów i zysków. Ryzyka i nakładów...

 

Edytowane przez ntech
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ntech napisał:

To też nie do końca tak. .

Ciekawe spostrzeżenia, jednak do tego dorzuciłbym jeszcze, że kobiety wola bardziej prostych a zaradnych facetów. Prosty w sensie, że go odgadnie, nie zapyta o testy DNA, podpisze umowę cywilnoprawną zwaną ślubem i nie będzie miał pretensji.

Edytowane przez Boromir
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te na filmie to jednak Karyny. Teraz ja uogólniam (świadomie).  Jak można powiedziec że "nieśmiały to  głupi" no jak widac można ale słabe to .

Gdyby Rokez polazł pod Teatr Wielki po spektaklu albo na wernisaż okazało by sie że jest masa wielbicielek "niesmiałych mężczyzn". Nieśmiałość + dobry wygląd to zawsze jest konkretny wab na pewien typ kobiet i to wcale nie tylko tych  "po przejściach".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pewny siebie facet- trudny do zdominowania.

 

Niepewna pipka- łatwy do zdominowania.

 

Zależy jaka kobieta.

 

Osobiście często słyszałem od kobiet na początku znajomości że zajebiste jest to że jestem taki pewny siebie, na 2,4 spotkaniu było zaś „ Igor bo widać po tobie że ty kochasz siebie” - tutaj zaczynał się problem, kobiety alfa próbowały wmówić mi poczucie winy w celu dominacji mojej osoby, nie udało się, kop w dupę...

 

Dlatego preferuję uległe, kobiece kobiety, nie zaś mężczyzn w kobiecej skórze z waginą zamiast penisa ?

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Pewny swego, swojego zdania, nie jest sterowany z zewnątrz. Traktuj to jako zaletę, a nie wadę. Jeśli częściej się mylisz niż masz rację, to może to być irytujące, ale jeśli twoje zdanie/decyzje są słuszne i z czasem okazały się właściwe, to zostanie to dostrzeżone i docenione przez wartościowe osoby. 

Taka postawa jest pożądana wśród kobiet nawet jeśli nie wszystko Ci wychodzi. Ważne, że wiesz co robisz albo przynjamniej nie dajesz poznać po sobie, że nie wiesz. ?

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Boromir napisał:

dorzuciłbym jeszcze, że kobiety wola bardziej prostych a zaradnych facetów. Prosty w sensie, że go odgadnie, nie zapyta o testy DNA, podpisze umowę cywilnoprawną zwaną ślubem i nie będzie miał pretensji.

Mądre słowa. :) I ma za...lać,

Edytowane przez balin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie pisze @Personal Best, większość tych dziewczyn to jakieś karyny.

 

"Na początku znajomości to facet musi się wykazać" xd, ok zmywarko z ego na poziomie Królowej Zjednoczonego Królestwa.

 

Do nawiązywania owocnych relacji damsko-męskich nie jest wcale konieczna jakaś ogromna śmiałość i pewność siebie - jestem tego przykładem.

 

Poza tym wydaje mi się, że brak super śmiałości/pewności siebie nie jest do końca jednoznaczny z postawą uległą i dawaniem się dominować. Pewnie często się to pokrywa, ale na pewno nie jest tak zawsze.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn nie wiem no, mnie takie teksty trochę śmieszą. Może ma rację, może nie ma. Przypomina mi to trochę postawę @Androgeniczna'ej, z którą kiedyś prowadziłem tutaj zażartą pyskówkę na temat "przeczołgiwania" partnera na początku relacji. Dla mnie to jest poniżej rozumu i godności człowieka, zarówno takie nadskakiwanie, jak i oczekiwanie nadskakiwania, ale co tam kto lubi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie robione w idealnym środowisku dla ekstrawertyków - ciepło, jasno, plaża, ludzie. To czemu tu się dziwić?

Na tej zasadzie śmiałem się z PUAsów, którzy doktoraty dorabiali do tego jak ważnym miejscem dla każdej kobiety na poziomie jest galeria handlowa, a dla faceta umiejętność podrywu w takowej. Nawet jak targetujesz w górolubne panie weterynarz.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że one nie myślą tylko odczuwają pozytywne fluidy lub nie.  Większość nieśmiałych ludzi ma jakieś problemy natury psychicznej więc w większości przypadków panie odbierają takich mężczyzn neutralnie, do puki nie okaże się czy jest myślący czy upośledzony społecznie tylko zakamuflowany pod płaszczykiem nieśmiałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.