Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
cst9191

"PS": Bogaci tenisiści to oszuści

Recommended Posts

Właśnie trafiłem na "świetny" artykuł Przeglądu Sportowego, z którego dowiedziałem się że Novak Djokovic jest nieinteligentny, bo nie zamierza się szczepić na koronawirusa, a najbogatsi tenisiści są oszustami, bo nie chcą się dzielić kasą z tymi słabszymi i biedniejszymi.

 

Cytat

Najlepsi tenisiści świata zawsze wydawali mi się pozytywnymi i inteligentnymi ludźmi. Z tym większym zdziwieniem przeczytałem wypowiedź światowej „jedynki” Novaka Djokovicia, który stwierdził, że jest przeciwny szczepieniom na koronawirusa i nie chce, by ktoś go do tego zmuszał. A mówi to przedstawiciel dyscypliny, która, jeśli ruszyłaby po okresie zamknięcia, jest od lat oparta na długich podróżach na turnieje, więc szczepionki akurat tutaj wydają się wyjątkowo istotne. Wypowiedź Djokovicia to też klasyczny przykład tego, że sportowiec czasami nie rozumie, że jest autorytetem dla milionów ludzi na świecie i tego typu słowa mogą wyrządzić wiele zła w zbiorowej świadomości.

Cytat

Djoković stwierdził, że jest przeciwny szczepieniom na koronawirusa i nie chce, by ktoś go do tego zmuszał. A mówi to przedstawiciel dyscypliny, która, jeśli ruszyłaby po okresie zamknięcia, jest od lat oparta na długich podróżach na turnieje.

Cytat

Dominic Thiem z kolei nie zgadza się, by najlepsi tenisiści wsparli finansowo tych słabszych. Thiem raczej nie za bardzo zdaje sobie sprawę z tego, że żyjemy w trudnych czasach.

 

Choć bardzo chcę, by igrzyska olimpijskie rzeczywiście odbyły się w przyszłym roku w Tokio, z publicznością, i żeby były pięknym świętem, nie mogę uciec od myśli, że czas, który mamy obecnie, może bardzo sprzyjać sportowym oszustom – pisze Jakub Radomski.

 

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając te cytaty byłem przekonany, że pisała to kobieta. Mocno się zdziwiłem bo retoryka i argumenty... Czułem się jak na Badoo z samotnymi matkami :D

 

Lubię jak gazety są opiniotwórcze ale to powyżej jest straszne i odrzuca od takich treści.

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minut temu, cst9191 napisał:

Wypowiedź Djokovicia to też klasyczny przykład tego, że sportowiec czasami nie rozumie, że jest autorytetem dla milionów ludzi na świecie i tego typu słowa mogą wyrządzić wiele zła w zbiorowej świadomości.

Pan redaktorek wielce oświecony jedyną słuszną wiedzą. Może to on wyrządza wiele zła w zbiorowej świadomości? Czym jest zbiorowa świadomość? W swojej istocie są to wierzenia, przekonania i opinie społeczeństwa, które jak wiadomo są błędne i nasycone niedoinformowaniem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kumam tej napinki która wywołały słowa Djokovica. Jakiś dziennikarz zadał chłopu pytanie a ten odpowiedział zgodnie ze swoimi przekonaniami do których ma prawo. A teraz niektóre oszołomy traktują ta wypowiedź jak prawde objawioną, jakby tenisista był autorytetem w sprawach medycznych

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cst9191 napisał:

a najbogatsi tenisiści są oszustami, bo nie chcą się dzielić kasą z tymi słabszymi i biedniejszymi.

Parafrazując wypowiedź jednego z braci to nie najbogatsi tenisiści są oszustami to ludzie kupujący sprzęt sportowy, ubiór, kosmetyki itp. który oni reklamują są idiotami.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenis ziemny uważany był kiedyś za sport dla elit. Potem się trochę zmieniło. To życie Novaka i jego sprawa. Pieniądze które teraz zarabiają są niewyobrażalne. Federer i spółka podobno dobijają już do 1 mld dolarów łącznie z reklamami i z samego kortu. Wielu tenisistów przeniosło się do Monte Carlo żeby uniknąć podatków. Czy powinno się pomagać słabszym ? Ja bym pomógł. Taka moja natura. Dominic Thiem jest młodym i utalentowanym tenisistą. Zarobił przez 9 lat tyle kasy na korcie ile inni nie zdołali przez kilkanaście lat swojej kariery. Mi tenis ziemny jakoś ostatnio przestał się już podobać i zacząłem wyprzedawać sprzęt. Dużo tenisistów gwiazdorzy itp. Upodobałem sobie rakiety HEAD. Dobry sprzęt 😜 .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ich pieniądze ich wola. Ludzie są czasem bardzo śmieszni, chcąc mieć wpływ na czyjeś decyzję. Jeszcze roszczą sobie prawo do oceniania co ktoś robi ze swoimi ciężko zarobionymi $$$, żenada.

Edited by vand

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, EmpireState napisał:

Czytając te cytaty byłem przekonany, że pisała to kobieta.

To mogła napisać kobieta i podpisać się wymyślonymi danymi.

 

Teraz wyobraźmy sobie tytuł: Bogate tenisistki to oszustki, to był by publiczny lincz redakcji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysyp "dziennikarzy"-politruków ostatnio :D

Kolejna redakcja pod patronatem bolszewików. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.