Skocz do zawartości

Praworządny pan szeryf w Audi


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Obliteraror napisał:

W czym? Na oko zmierzył prędkość tej Pani? Tarasowanie drogi, zatrzymywanie się na jej środku bez powodu itd. Wyslalbym filmik na policję, swoją drogą. 

Nie, wystarczyło, że jechał z maksymalną dozwoloną prędkością. A po drodze jak zapewne widziałeś było sporo przejść dla pieszych, do tego ciemno. Babka pewnie by go wyprzedziła i zaczęła jechać jeszcze szybciej. 

Swoją drogą załamka jakie są komentarze pod tym filmem.

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczekiwał cały dzień swojej ofiary i w końcu znalazł babeczkę na której mógł wyładować swoją frustrację, a jakby w aucie (które popełniło jedno z najgorszych wykroczeń - wyprzedzanie audi, za które przewidzina jest kara 25 lat, lub 100zł grzywny) siedział jakiś byczek to oj, ale chyba rozważyłby karierę szeryfa.  Niektórzy tak mają, że szukają kogoś kto im da w mordę (podświadomie chcą się ukarać za swoją nieudolność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za debil, przecież włączył migacz w ostatniej chwili, za późno i to wychodzenie z samochodu bo ego ucierpiało, że wielkiego Pana nie przepuścił, widać że facet ma niskie poczucie własnej wartości i myśli że jak ma kolubrynę fajną to jest najważniejszy na drodze, w takich wypadkach gaz w oczy i jazda do przodu, nie ma co z takimi dyskutować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleofas napisał:

po drodze jak zapewne widziałeś było sporo przejść dla pieszych, do tego ciemno. Babka pewnie by go wyprzedziła i zaczęła jechać jeszcze szybciej. 

Było, ale nie wyprzedziła na przejściu ani tuż po. Od kiedy to stało się zabronione? Jestem przekonany, że kozaczyl bo trafił na babkę. Od egzekwowania prawa o ruchu drogowym jest policja. A nie widziałem tam złamania żadnego przepisu, tylko urojenia szeryfa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Było, ale nie wyprzedziła na przejściu ani tuż po. Od kiedy to stało się zabronione? Jestem przekonany, że kozaczyl bo trafił na babkę. Od egzekwowania prawa o ruchu drogowym jest policja. A nie widziałem tam złamania żadnego przepisu, tylko urojenia szeryfa :)

Też uważam, że od tego jest policja. Zresztą jestem za tym, żeby w Polsce wysokość mandatów znacząco wzrosła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleofas napisał:

Zresztą jestem za tym, żeby w Polsce wysokość mandatów znacząco wzrosła. 

Pełna zgoda :) Ogólnie przepis o wyprzedzaniu jak dla mnie jest dosyć głupi, bo nie zezwala kierowcy na przekroczenie prędkości w trakcie manewru. To oczywiście przepis martwy, bo istotą wyprzedzania jest zrobienie manewru szybko i sprawnie oraz bezpiecznie. Tak, duży silnik do tego bardzo się przydaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.