Skocz do zawartości

Kiedy żona chce spędzać więcej czasu z przyjaciółką, a kochający mąż zrobi wszystko żeby jej pomóc


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien mężczyzna miał problem, małżonka marudziła że zbyt mało czasu spędza ze swoją przyjaciółką, niestety ze względu na krąg kulturowy, w którym żyją pragnienie żony było trudne do realizacji.

 

Dobry, szlachetny i kochający mąż podjął się heroicznego zadania dogodzenia swojej żonie, mimo że rozwiązanie problemu było trudne, wymagało znacznych poświęceń, jest wyczerpujące fizycznie, psychicznie i drenujące portfel z pieniędzy. Dzielny mężczyzna dokonał tego, podszedł kreatywnie ale zgodnie z zasadami do problemu i spełnił pragnienie miłości swojego życia. 

 

Żona nie wygląda na zadowoloną, niestety kobiecie nigdy nie dogodzisz, choćbyś nie wiem jak się starał i wielkim kosztem spełniał jej pragnienia, jak widać wszędzie jest tak samo niezależnie od kręgu kulturowego ?

 

https://www.sadistic.pl/dostala-co-chciala-vt515818.htm

 

 

  • Like 3
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrykańcy mówią, że najlepiej mieć 3 żony. 2 częściej się z sobą kłócą. Zaś mając trzy, każda z nich czuje się tylko 1 z 3. Mają niższą wartość i nie mniej im od*iernicza.

Choć to islam, bo w Polskim systemie prawnym to i z jedną Karyną/Grażyną, miał by przesrane.

8 minut temu, Tyson napisał:

użeranie się z dwoma babami na dłuższą metę jest pewnie 2 x cięższe

Zapominasz że to islam, tam baba zna swoje miejsce. ? Zwróć uwagę jak milknie i opuszcza głowę, gdy on na filmiku mówi tylko "ciii". ?

Edytowane przez ufo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kolegę w podstawówce, który już rozgryzł kobiety za małolata.

 

Zamiast dziewczynki to mówił "dziwczynki". Zrozumiałem, co miał na myśli po wielu latach. Geniusz.

 

Najlepsze jest to, że idiotka jeszcze chce tłumaczyć, że nie o to jej chodziło. Ona dalej myśli, że ten jej koleś to skończony idiota ? Wyłapaliście to na pewno.

 

Ona jeszcze nie rozumie tego, co się stało w ogóle ? Nigdy nie dojdzie, nawet w islamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ufo napisał:

Zapominasz że to islam, tam baba zna swoje miejsce.

Zapominasz że to islam, tam kobietom wycina się łechtaczki, a ojciec może bez większych konsekwencji ukamienować za jakąś mniej lub bardziej poważną przewinę swoją córkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rycerz76 napisał:

Jechanie stereotypami to Dagestan.

Wg UNICEF ok. 200 milionów kobiet z 30 różnych krajów (głównie islamskich) zostało poddane okaleczeniu genitaliów.

 

Stereotyp? Na pewno?

 

PS. Ciekawa opinia jednej kobiety, określającej się jako "feministka od zawsze", na temat Islamu i hipokryzji panującej w środowiskach lewicowych w temacie wartościowania różnych kultur, wg mnie dość ciekawe: https://unherd.com/2018/04/many-left-wing-progressives-protest-pope-silent-islams-totalitarian-tendencies-victims-cowardice-overwhelmingly-women/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leto napisał:

Zapominasz że to islam, tam kobietom wycina się łechtaczki, a ojciec może bez większych konsekwencji ukamienować za jakąś mniej lub bardziej poważną przewinę swoją córkę.

Jakieś tam muzułmance spódnicę podniosłem i to co mówisz było na miejscu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, leto napisał:

Zapominasz że to islam, tam kobietom wycina się łechtaczki,

To tak wiarygodna informacja, jak o cyganach porywających masowo dzieci. ? Jeżeli odstawisz na bok bajki lewaków z UNICEF, to okaże się że ten stereotyp dotyczy promila populacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tyson napisał:

Niby fajnie, śmichy chichy. Ale kto żonaty, ten wie, że, użeranie się z dwoma babami na dłuższą metę jest pewnie 2 x cięższe niż z tylko z jedną ?

Poznałem kiedyś araba, który miał kilka żon w tym samym czasie. Chwalił sobie. Jego problemem było utrzymanie stada, ale nigdy nie miał problemów z babami. One same zagryzały się nawzajem i walczyły o jego uznanie. Zawsze w domu był porządek, dzieci ogarnięte i seks urozmaicony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

To teraz musi powiedzieć, że szuka kolegów, najlepiej czarnoskórych bo fascynuje ich kultura, obyczaje i że tam jest ciepło ;) 

 

 

To brzmi jak prośba o ukamienowanie :D

 

Co jak co, ale islam idealnie rozwiązuje kwestie kobiet. Potępiam formy przemocy. W biblii jest powiedziane, że mężczyzna powinien być głową rodziny, zachodnie prawo wydaje się temu przeczyć i efekty widzimy naocznie. U nas koleś straciłby przynajmniej połowę majątku i musiał płacić alimenty, a w islamie legalnie podruchiwuje psiapsiółkę panci która ma siedzieć cicho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 10:08, Tacritan napisał:

Poznałem kiedyś araba, który miał kilka żon w tym samym czasie. Chwalił sobie. Jego problemem było utrzymanie stada, ale nigdy nie miał problemów z babami. One same zagryzały się nawzajem i walczyły o jego uznanie. Zawsze w domu był porządek, dzieci ogarnięte i seks urozmaicony...

Jeden Arab wiosny nie czyni ? Oczywiście to zupełnie inne kręgi kulturowe, więc ciężko porównywać.

 

Dwie baby to ja bym może i do łóżka chętnie zaprosił coby je wychędożyć, ale do życia w zupełności wystarczy mi, że muszę użerać się z jedną!!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.