Skocz do zawartości

Cześć


ViolentDesires

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Mam 27 lat i jestem "specyficzna". Z jednej strony mam dość konserwatywne poglądy i wartości, ale z drugiej jestem "ostra", hedonistyczna, często sadystyczna.

 

Dostrzegam wokół siebie mnóstwo fałszu i głupoty, jeżeli chodzi o sprawy związane z kobiecością i męskością, relacjami damsko-męskimi. Popieram równouprawnienie, ale nie popieram chorego feminizmu, który próbuje na siłę odwrócić role płciowe, krzywdząc zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Ja nie chcę być aseksualną, feministyczną harpią, ani nie kręcą mnie faceci pozbawieni męskości. Do tego nie jestem żadną ofiarą mężczyzn. Za to znam wielu facetów, o których mogę powiedzieć, że są moimi ofiarami. 

 

Nie zgadzam się w pełni z Panem Markiem, moim zdaniem w wielu sprawach przesadza, ale na pewno mówi o rzeczach, które zazwyczaj są tabu i to jest cenne. 

 

To zabrzmi nieskromnie, ale jestem bardzo atrakcyjna. Ja z reguły jestem najładniejsza w danym towarzystwie czy miejscu. Z góry mówię, że nie szukam na forum faceta. Nie jestem samotna, a do tego męczy mnie nadmiar, a nie brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Piszę o swojej urodzie dlatego, że ma ona duży wpływ na moje życie i perspektywę. Ja nigdy nie miałam takich problemów z facetami, jakie miała większość moich koleżanek. Mężczyźni najczęściej strasznie mi się podlizują, co bywa miłe i przydatne, ale bywa też męczące. Za to często kobiety mnie nie lubią i próbują uprzykrzać mi życie - tylko dlatego, że śmiałam dostać lepsze geny, niż one. Moja wielka "wina", faktycznie.

 

Ja mam w sobie sporo agresji, a także sadyzmu. Lubię się fizycznie wyżyć, także w sensie przemocy. Lubię przemoc, nawet jeżeli brzmi to źle, idiotycznie lub mało kobieco. Jako nastolatka zaczęłam ćwiczyć sztuki walki, ze świetnymi rezultatami. Były pomysły, abym została zawodniczką, ale było mi szkoda zdrowia i urody. Jestem wysoka, ale szczupła, smukła i wyglądam niegroźnie, ale jestem bardzo, bardzo silna jak na swoje rozmiary, a do tego umiem się bić. Mój kolega określił mnie kiedyś słowami "księżniczka wpierdolu". Ja lubię bić zarówno facetów, jak i kobiety, w różnych sytuacjach, czasami biję moich facetów w związkach. Bardzo mnie to bawi, śmieję się pisząc to. :)

 

To co napisałam jest kompromitujące i ukazuje mnie jako psycholkę, ale trudno, chciałam zarysować to, jaką osobą jestem. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Za to znam wielu facetów, o których mogę powiedzieć, że są moimi ofiarami

W jaki sposób ich wykorzystałaś i niszczyłaś?

10 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Ja lubię bić zarówno facetów, jak i kobiety, w różnych sytuacjach, czasami biję moich facetów w związkach. Bardzo mnie to bawi, śmieję się pisząc to.

Ktoś sobie jaja robi albo widzę kolejną/tę samą osobę zaburzoną na forum?

Edytowane przez ufo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bruxa napisał:

Cześć, ciekawe. Tylko mam nadzieję, że to nie urywek całej postaci, była tu taka użytkowniczka którą 'odkrył' inny użytkownik, mieli romans i przy nim była (czy grała) zranioną itp., a na forum miała wizerunek silnej i zadziornej.

 

Ja na pewno nie jestem zraniona, ale też nie jestem tylko i wyłącznie przemocową sadystką. ?

 

Najczęściej wcale nie jestem zadziorna i zachowuję się normalnie, można się ze mną łatwo dogadać, ale bez żadnego wchodzenia na głowę. Patrząc ogólnie, ja nie mam trudnego charakteru. Lubię przemoc, kręci mnie to, ale to nie rządzi moim życiem, nie jestem taka cały czas.

 

2 godziny temu, ufo napisał:

W jaki sposób ich wykorzystałaś i niszczyłaś?

 

Głównie psychicznie. 

 

2 godziny temu, ufo napisał:

Ktoś sobie jaja robi albo widzę kolejną/tę samą osobę zaburzoną na forum?

 

Nie robię sobie jaj, tylko ogólnie bawią mnie takie klimaty. Jeżeli uważasz takie tendencje za "zaburzenie", to Twoja sprawa. 

 

Edytowane przez ViolentDesires
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires witaj na forum.

Nick zdradza dużo o tobie, opis też.

http://images6.fanpop.com/image/photos/37800000/Oberyn-Martell-smiling-game-of-thrones-37856674-245-180.gif

W dniu 29.04.2020 o 22:51, ViolentDesires napisał:

o co napisałam jest kompromitujące i ukazuje mnie jako psycholkę, ale trudno, chciałam zarysować to, jaką osobą jestem.

Może nie ma ludzi zdrowych, tylko są niezdiagnozowani?

Może takich jak nas, się nie leczy?

 

 

Z wyczekiwaniem wypatruję dyskusji w tematach.
Liczę, że rzucisz ciekawą perspektywę, na wiele spraw.

 

W dniu 29.04.2020 o 22:51, ViolentDesires napisał:

Jestem wysoka, ale szczupła, smukła

Skojarzyło mnie się z pewnym dialogiem:

... but she had flexibility.

 

Pozdrawiam i raz jeszcze witam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires ważne, by siebie samego zrozumieć i zaakceptować.

 

Ja ostatecznie poszedłem inną drogą.

Zamiast walczyć z popędami, zaimplementowałem je w życie.

 

Jak dominacja z chętną partnerką.

Planuje też wrócić do sportów kontaktowych, prawdopodobnie do boksowania.

Brakuje mnie w życiu rywalizacji, a ta w pracy mnie nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dakota napisał:

@ViolentDesires ważne, by siebie samego zrozumieć i zaakceptować.

 

Oczywiście. 

 

4 minuty temu, Dakota napisał:

Ja ostatecznie poszedłem inną drogą.

Zamiast walczyć z popędami, zaimplementowałem je w życie.

 

Ja pomimo tego, że akceptuję moje popędy, to i tak muszę z nimi walczyć, ze względu na konsekwencje ich realizowania. Implementuje je częściowo, ale nie w pełni. 

 

4 minuty temu, Dakota napisał:

Jak dominacja z chętną partnerką.

 

Ja mam bogate doświadczenie w dominacji z "nie do końca" chętnym partnerem lub partnerką. :)

 

4 minuty temu, Dakota napisał:

Planuje też wrócić do sportów kontaktowych, prawdopodobnie do boksowania.

Brakuje mnie w życiu rywalizacji, a ta w pracy mnie nie wystarcza.

 

Mnie odstrasza od tego wizja szkód na zdrowiu i urodzie. Gdyby nie to, to bym się tłukła codziennie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ViolentDesires napisał:

Ja pomimo tego, że akceptuję moje popędy, to i tak muszę z nimi walczyć, ze względu na konsekwencje ich realizowania. Implementuje je częściowo, ale nie w pełni. 

Tak, jest to główny powód. Trzeba się zasymilować z społeczeństwem.

Znaleźć miejsce na "ekspresję" siebie.

 

31 minut temu, ViolentDesires napisał:

Ja mam bogate doświadczenie w dominacji z "nie do końca" chętnym partnerem lub partnerką. :)

Dla mężczyzny jest to za duże ryzyko. Zbyt duża pokusa.

 

31 minut temu, ViolentDesires napisał:
Cytat

Planuje też wrócić do sportów kontaktowych, prawdopodobnie do boksowania.

Brakuje mnie w życiu rywalizacji, a ta w pracy mnie nie wystarcza.

 

Mnie odstrasza od tego wizja szkód na zdrowiu i urodzie. Gdyby nie to, to bym się tłukła codziennie. 

W twoim przypadku zrozumiałe.

Blizna (na łuku brwiowym, na kości policzkowej) zdobi mężczyznę.

Edytowane przez Dakota
Zbyt duża pokusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. 

 

W dniu 29.04.2020 o 22:51, ViolentDesires napisał:

Nie zgadzam się w pełni z Panem Markiem

Bardzo ciekawe, dlaczego zatem pojawiłaś się tutaj, pomimo tej pełnej niezgody. To trochę jakby wakcynolog chciał aktywnie uczestniczyć w forum antyszczepionkowców ?

 

W dniu 29.04.2020 o 22:51, ViolentDesires napisał:

moim zdaniem w wielu sprawach przesadza, ale na pewno mówi o rzeczach, które zazwyczaj są tabu i to jest cenne.

Powinnaś się zdecydować, bo ta część wypowiedzi lekko kontrastuje z tym "Nie zgadzam się w pełni".

 

W dniu 29.04.2020 o 22:51, ViolentDesires napisał:

a także sadyzmu

Sadyzm, to parafilia. Jesteś pewna, że odczuwasz podniecenie seksualne, gdy kogoś krzywdzisz? Bo z opisu wynika raczej, że lubisz czasem spuścić wpierdolić a to akurat zupełnie normalne. W każdym razie, ja za to nie rzucę kamieniem, bo też lubię. 

 

Mam nadzieję, że coś fajnego wniesiesz na forum poza opisem swojej przecudnej urody i "sadystycznych" skłonności ? Baw się dobrze.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dakota napisał:

Dla mężczyzny jest to zbyt duże ryzyko.

 

Tak. Ja będąc kobietą i to do tego bardzo ładną, mam zupełnie inną sytuację. 

 

Cytat

Zrozumiałe. Blizna (na łuku brwiowym, na kości policzkowej) zdobi mężczyznę.

 

Tak, a kobietę nie za bardzo. Innym problemem są uszkodzenia mózgu, które mogą potem skutkować problemami z mówieniem, itd. 

 

5 minut temu, Tyson napisał:

Bardzo ciekawe, dlaczego zatem pojawiłaś się tutaj, pomimo tej pełnej niezgody. To trochę jakby wakcynolog chciał aktywnie uczestniczyć w forum antyszczepionkowców ?

 

Źle mnie zrozumiałeś. To nie jest pełna niezgoda. To jest brak pełnej zgody, czyli zgoda częściowa. :)

 

Edytowane przez ViolentDesires
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 22:51, ViolentDesires napisał:

To zabrzmi nieskromnie, ale jestem bardzo atrakcyjna.

A ja jeZdem ohydny i odrażający i się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie, centralnie mam talent szczególnie jak se zapalę.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.