Skocz do zawartości

Co importować?


Maliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Co powinienem importować do Polski, żeby dobrze sprzedać za 4-6 miesięcy?

Tak się składa, że „otworzyło mi się okienko” do Chin i mogę stamtąd wywieść to na to co mam ochotę nie płacąc za transport. Mówię oczywiście o legalnych produktach.

Oczywiście, import wszystkiego co się teraz się dobrze sprzedaje to już historia, popatrzcie koledzy w swoje szklane kule i jak macie ochotę to podzielcie się ze mną, tym co tam zobaczyliście. Mam jedyna okazje (chyba) w życiu, żeby zarobić trochę kasy, ja to kiepski jestem w przewidywaniu więc zwracam się do mądrzejszych o pomysły.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na legalnych orginalnych produktach to kolego wielce się nie dorobisz bez działania w zakresie dystrybucji i marketingu. Wszyscy się tym zajmują i ciężko o fajna marże przy takiej konkurencji. Zarabia się na nieświadomości klienta- musiałbyś likwidować punkty odniesienia a to już wiedza z zakresu psychologii i kreowania produktu. Zajmuj się tym co rozumiesz bo nikt za Ciebie odpowiedzialności nie weźmie. Twoje decyzje są najlepsze

Edytowane przez Bartek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, ufo said:

@Maliniak Może zacznij od branży albo asortymentu na jakim się znasz.

I tu jest problem, ja się znam tylko na swojej pracy zawodowej, a handlowcem czy marketingowcem nie jestem i nigdy nie bylem.

Nie będę tu opisywał jak i dlaczego, to nie jest istotne.

Będzie płynął statek, będzie za około 3 miesiące w PL, jest tam dla mnie trochę miejsca i tyle.

Spodziewałem się takich odpowiedzi, ale dzięki. Sam bym pewnie tak odpowiedział gdybym zobaczył tu taki post, albo pewnie nawet bym nie odpowiedział wcale.

Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.