Skocz do zawartości

Do faceta dociera pogarda jego kobiety - rzadki przypadek zarejestrowany na video


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam obejrzeć filmik, gdzie podczas jakiegoś wywiadu kobiecie wypsnęło się, że w zasadzie jest z nim tylko dla pieniędzy, które przynosi do domu. Ma mu to za złe, bo jak płacze kupuje jej prezenty. Gość broni się że pracuje na rodzinę i w biedzie byłoby gorzej na co kobieta, że wtedy by się z nim rozwiodła. To jest jakiś wywiad, gdzie facet po wyrazie twarzy widać, że zdaje sobie sprawę, że żył w jakimś matriksie i na końcu to kobiece: ale nie martw się i tak Ciebie kocham. Zresztą ten wyraz twarzy kobiety, gdy widzi że powiedziała za dużo. Polecam!

 

 

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, on bardziej się w to wpierdoli. Jego mózg zaliczył tylko mały error, nic do niego nie dotarło, bądź sam nie chce by dotarło. Mieszanka zdziwienia z bezradnością. Dlaczego tak uważam? Gdyby było inaczej to pani zaliczyłby lot międzykontynentalny sponsorowany przez linie lotnicze KickInAss, a gościu opuściłby studio rzucając kurwami na lewo i prawo. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia, to przebłysk i chwila prawdy, która i tak nie dotarła do beta-bankomatu. Powiedziała mu wprost, że nim gardzi, bo gdyby był stał się biedny to by się z nim rozwiodła...

Co ciekawe on jest Azjatą a ona ma rysy twarzy Europejskie/USA?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tam często po twarzy widzę, że laska się kompletnie nie nadaje na żadną kobietę do związku a tym bardziej na żonę (w mojej ocenie u niej to widać), a gdybym w jakiś sposób został zmanipulowany i by się jej wymsknęło, że jest dla mnie tylko dla pieniędzy, i jakbyśmy się stali biedni to by się rozwiodła, to jak boga kocham wyszedł bym z tego studia w tej sekundzie co by to powiedziała czy gdzie to tam kręcone było i w ten sam dzień by były papier rozwodowe (lub na następny jakby kancelarie były pozamykane, bo to jest jasne, że nie mnie kocha tylko złotówki na koncie i widocznie pominęła przysięgę (fragment), gdzie jest wspomniane o zdrowiu i chorobie i w bogactwie i biedzie)

I bym się postarał o te video, by sędzia sam widział. To jest apogealny brak szacunku i jakiś ludzkich zachowań, mnie to zawsze dziwi, że wiele kobiet jest w stanie w takich związkach trwać, pewno się rąbie na boku jak nikt nie widzi ale mimo wszystko, być taką pijawką to jest przeobrzydliwe dla mnie ? 

No i idę o zakład, że go zdradza po kątach....

 

Jak można żyć w takim kłamstwie - no masakra ? 

 

Nie chcę nawet o czymś takim myśleć, jakby mnie miało coś takiego spotkać, bo się zaraz robię nerwowy, no ja jestem ciekaw jakby się jej powiedziało, że jest się tylko "dla jej dupy" a jak się zestarzeje, tak jeszcze z 5 lat, to na bank będzie adijos, no ciekawe jakby się taka lampucera poczuła, grrrr....nie mogę oglądać takich kobiet w akcji i takiego zaprzeczania jakimś odruchom ludzkim bo zaraz mam humor popsuty. Szczerze mówiąc nie wiem czy na miejscu tego prowadzącego, sam bym nie wyjechał "Czeka, czekaj Ty jesteś z nim tylko dla pieniędzy?" bym chyba zwymiotował na taką babę, jesz i spisz z kimś kto Cię traktuje jak gówno wewnątrz siebie, i manipulujesz męża, że ma na Ciebie robić... po prostu iluzja pryska momentalnie i miłość jeśli była to już jej nie ma ? 

A ta jeszcze, że nie będzie miała w co wytrzeć łez, no nie wierzę w to co ja pacze....przecież to jest jakiś biorobot ? 

 

A może nie wiem, ja mam jakieś zbyt idealistyczne podejście do związku, gdzie dwójka ludzi, która postanawia ze sobą być, się szanują przynajmniej i jeden drugiego nie robi w jajco....

 

Dobra idę na śniadanie i na następny raz unikam wchodzenia w takie tematy, bo mi nie będzie smakowało :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje jej miłość za pomocą pieniędzy tak to kobieta ujęła w tym filmiku. Gość się mocno zdziwił WUT he he Miał trochę zonka facet. W dodatku dowiedział się, że siano potrzebne jest do tych husteczek. Jeśli wcześniej tego w związku nie widział to naprawdę teraz się przekonał w jaki sposób ma miłość od swojej kobiety.


Jak dla mnie kobietka to taki typowy MILF ;d

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla tej pani za szczerość. Poczuła się już zapewnie tak pewnie, że może mu to mówić prosto w twarz przy innych ludziach oraz że gość jej nie ukarze w żaden możliwy sposób (ograniczenie prezentów, dostępu do kasy, podział majątku czy rozwód).

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.