Skocz do zawartości

I w sądzie też to się zdarza


Rekomendowane odpowiedzi

Podaję link do ciekawego artykułu 

 

https://pomorska.pl/bydgoski-sedzia-mial-zgwalcic-sedzine-prokuratura-chce-aresztu/ar/c1-14941712?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-pomorska&utm_content=wiadomosci-bydgoszcz&utm_campaign=bydgoski-sedzia-mial-zgwalcic-sedzine-prokuratura-chce-aresztu&fbclid=IwAR2nIxUyaaX5vQvZmEbFHp6Vty4qIowGNcuEAOOmlFAY2p3FPrgMa9VjCvE

 

Mnie w tej całej historii uderzyło że gwałt miał być kilka miesięcy temu a pani która o nim zawiadomiła miała wcześniej utrzymywać z gwalcicielem intensywne relacje towarzyskie. No ciekawe co się stało że nagle sobie o wszystkim przypomniała? Tak jak swego czasu Rosati i jej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach trzeba mieć kamery nawet w sypialni i toalecie... Artykuł skojarzył mi się z nagraniem taksówkarza i kobiety która błagała go o stosunek, chłop odmówił to ta go pozwała o gwałt i znalazła nawet inne poszkodowane... W pojebanych czasach żyjemy oj pojebanych!

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tarnawa napisał:

Mnie w tej całej historii uderzyło że gwałt miał być kilka miesięcy temu a pani która o nim zawiadomiła miała wcześniej utrzymywać z gwalcicielem intensywne relacje towarzyskie.

Eee Panie, za oceanem to po 20 latach sobie przypominają o gwałcie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Jak słyszę gwałt w tych czasach to zakładam oszustwo kobiety

Najgorsze w tym że nie tylko zwykłej Karyny z dyskoteki ale też pani bon ton silwuple z egzaminami i prezydenckimi nominacjami. Nie wiem co gorsze. 

 

10 minut temu, WoLe napisał:

Artykuł skojarzył mi się z nagraniem taksówkarza i kobiety która błagała go o stosunek, chłop odmówił to ta go pozwała o gwałt i znalazła nawet inne poszkodowane

Kobiety wyznają zasadę że bujac to tylko one mogą. Facet to ma się słuchać. Więc jak ma chcicę i dostaje kosza to jest taki afront że sobie wyobrazić nie można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, cst9191 napisał:

Eee Panie, za oceanem to po 20 latach sobie przypominają o gwałcie.

Zakładam, że nie zawsze publiczne powiedzenie o gwałcie jest łatwe, lekkie i przyjemne - zapewne nie dla każdego. 

 

36 minut temu, WoLe napisał:

rtykuł skojarzył mi się z nagraniem taksówkarza i kobiety która błagała go o stosunek, chłop odmówił to ta go pozwała o gwałt i znalazła nawet inne poszkodowane...

To była w dodatku prawniczka, o ile dobrze pamiętam.

 

Niestety, obecne czasy dają szansę nieuczciwym kobietom zabłysnąć, ale też nie brnijmy w drugą stronę, że gwałtów nie ma, nie istnieją, a każde oskarżenie to na pewno kłamstwo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tarnawa napisał:

Najgorsze w tym że nie tylko zwykłej Karyny z dyskoteki ale też pani bon ton silwuple z egzaminami i prezydenckimi nominacjami. Nie wiem co gorsze.

Bez różnicy. Jedna zasada. Ograniczone zaufanie, a kobietom nie ufać w ogóle. Czy ona ma oprogramowanie karyny, czy wielkiej profesorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Zakładam, że nie zawsze publiczne powiedzenie o gwałcie jest łatwe, lekkie i przyjemne - zapewne nie dla każdego. 

Miałem na myśli celebrytki, którym ileś lat temu nie przeszkadzało, że ktoś znany, wpływowy je dotyka. Pozwalały na to - z nadzieją na zrobienie kariery. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Still napisał:

Ależ hipokryci z was. Są skurwiele na tym świecie i dobrze o tym wiecie, że gwałcą, siłą, przemocą czy za pomocą pigułek gwałtu. 

 

Ale nieee oczywiście, to jak zwykle spisek kobiety..... 

Zgadzam się w pełni. Każdy z nas jest tu, bo pewnych złudzeń co do kobiet już nie ma. Ale na przeciwległym biegunie jest mizoginia, którą co poniektórzy tu wyznają. 
Bycie świadomym samcem nie ma przecież nic wspólnego z niechęcią do kobiet. Jest dokładnie odwrotnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.