Skocz do zawartości

Rozmówka z komunikatora


Pozytron

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawię tutaj krótką rozmówkę z komunikatora z przypadkowa kobietą. Swoje zdjęcie miałem w avatarze. Ona też. Za atrakcyjna nie jest po zdjęciu, choć szczupła. Może ktoś doradzi co tutaj jest nietak. Czy to ja jestem nienormalny, czy ona:

 

Ja:    Cześć.

Ona: cześć

Ja:    Co słychać?

Ona: nic szczególnego,

         odpoczywam

Ja:   Czemu jesteś wolna?

Ona: bo wolę być wolna niż z

         byle kim i się męczyć

         ale to było głupie pytanie

Ja:    Dlaczego głupie?

Ona: nawet bardzo a ja mam

         alergię na takie pytania

Ja:   Co w tym głupiego?

Ona: samo pytanie w sobie

          jest głupie

         a dlaczego masz łysy łeb,

         wyglądasz na grubo

         ponad 40 lat i masz

         chujowe imię??

         słucham

 

        [tu wklejam swoje zdjęcie]

 

Ja:    Grubo ponad 40?

Ona: fuj

         tak

          pewnie łysy łeb postarza

 

        [tu wklejam swoje zdjęcie]

       

         Każdy pawel okazywał

         się zwykłym chujem

          nie lubię łysych i pawlow

Ja:    A co takiego ci zrobili te

         Pawły?

Ona: dużo złego

         i widzę że szacunku też

         nie masz

         zatem u mnie szanse

         poniżej zera

         nie pisz więcej

 

PS. Na zdjęciach mam 33 lata. Nie jestem gruby, a nawet jestem wysportowany.

 

I nie wiem jak u was, ale często zdarzają mi się takie akty agresji i chamstwa z ich strony. No bo czy ja ją w jakiś sposób obraziłem?

Edytowane przez Pozytron
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie najgłupsze co może być. Nie można normalnej, logicznej rozmowy poprowadzić z kobietą, tylko trzeba nawijać jej makaron na uszy. Trzeba było  jej powiedzieć, żeby poszła do alergologa to by jej coś przepisał na tę alergię. A jak o wiek pytała, to było wkleić zdjęcie łysego z brazzers, on ma 41 lat a wcale tak staro nie wygląda.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zakończyć rozmowę po "ale to było głupie pytanie".

 

Kolejny błąd popełniłeś, bo zapytałeś dlaczego głupie bezpośrednio i dostałeś bezpośrednią odpowiedź nasyconą jadem, bo laska najwyraźniej jest pierdolnięta i to zdrowo.

 

Tak się rozmawia z facetami, dlaczego, po co, itp. Z kobietami wkręcasz kit.

 

Gdybyś napisał, że jesteś łysy, bo służysz w armii amerykańskiej i obecnie masz misję przewiezienia złota z kraju objętego konfliktem i grozi ci śmiertelne niebezpieczeństwo. A teraz po prostu chciałeś się zrelaksować w rozmowie z piękną kobietą to byś dostał w zamian mokre majtasy i przelewik na minimum 100 000 zł.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Pozytron said:

I nie wiem jak u was, ale często zdarzają mi się takie akty agresji i chamstwa z ich strony. No bo czy ja ją w jakiś sposób obraziłem?

To jest standard na gg np. Tam nie dogodzisz. Masz zdjęcie twarzy, to pewnie jesteś gruby. Masz zdjęcie sylwetki, to jesteś pusty albo debil. Do mnie podbijały panie starsze o dekadę albo lepiej z dwójką dzieci myślące, że jestem na ich poziomie SMV. Jak podbijesz do młodszych o kilka lat, to będą kręciły bekę, ze jesteś dziadkiem. Jak rozmawiasz z pannami w swoim wieku, to ich główne zainteresowanie to ile zarabiasz ; )  Z drugiej strony miałem przyjemność kilka razy zalogować się na konto koleżanki, tam kobieta potrafi dostać 30 wiadomości dziennie. Czujesz jak ma podładowane ego?  Nie dość że musisz ciągnąć konwersacje, bo ona ma wyjebane albo odpowiada jednym słowem, to jeszcze chamstwo wylewa się ze wszystkich stron(albo dziur...). Tam można złapać ciekawą pannę, ale to jest szukanie perły w morzu gnoju. Ja w tym roku poznałem kilka z czego jedną znajomość miło skonsumowałem, ale środowisko i ilość czasu którą trzeba tam spędzić czyni całą operację nieopłacalną. Żeby było śmiesznie, najabrdziej kulturalnie podbijali do mnie geje i bi, na odpowiedź, że jestem hetero grzecznie się żegnali i życzyli miłego dnia. Kobiety same nie piszą a jak piszą to potwory z bagien. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cortazar napisał:

Znam jednego łysego Pawła... Wcale się jej nie dziwię, że tak napisała. :D

 

Poza tym gdybyś był czadem to by była inna gadka. :D

Nieraz wysyłałem zdjęcia o wiele atrakcyjniejszym panienkom, a z ostatnią spędziłem 6 lat w związku (i jak jej wysłałem zdjęcie, to jej się bardzo spodobałem). Wiadomo, że nie wszystkim muszę się podobać i nikt z nas nie będzie się podobał wszystkim, ale żeby zaraz z taką agresją? Ja sobie tak myślę, że może ktoś podobny do mnie zrobił jej jakąś krzywdę, np. odrzucił i dlatego ona odrzuciła mnie. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zwyczajnie nie spodobałeś się. Za pierwszym razem jeszcze jakoś starała Ci się to w miarę normalnie, czyli na swoim kobiecym poziomie, dać do zrozumienia pisząc o alergii na głupie pytania, ale jak zacząłeś w to brnąć dalej i dopytywać, to dostałeś szczerą odpowiedź typowej Polki. Za bardzo starasz się to analizować i szukać jakiś racjonalnych wytlumaczeń.

 

Jest to w dzisiejszych czasach zupełnie normalna postawa zwykłej polskiej pani czyli księżniczki co jej się wszystko należy i każdy ma koło niej skakać. Na pocieszenie dodam, że pewnie jeszcze długo poczeka na swojego wymarzonego księcia z bajki i skończy się to pewnie jak to zwykle w takich przypadkach bywa: samotnością z kotem i butelką wina oraz melodramatem co wieczór i zapłakaną w nocy pościelą lub uderzeniem w ścianę i błyskawicznym złapaniu na ślub i dziecko pierwszego lepszego, który się nawinie i nieszczęscie tej pani, ale i nie tylko, gotowe.

 

Tak jak Bracia wyżej pisali: u pań trzeba wzbudzać skrajne emocje, a nie gadać o "dupie Maryni" w nieskończoność, ponieważ takie rozmowy przeważnie kończą się u facetów serią bolesnych zastrzyków lub poważnymi zmianami w psychice.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Pozytron said:

Nieraz wysyłałem zdjęcia o wiele atrakcyjniejszym panienkom, a z ostatnią spędziłem 6 lat w związku (i jak jej wysłałem zdjęcie, to jej się bardzo spodobałem). Wiadomo, że nie wszystkim muszę się podobać i nikt z nas nie będzie się podobał wszystkim, ale żeby zaraz z taką agresją? Ja sobie tak myślę, że może ktoś podobny do mnie zrobił jej jakąś krzywdę, np. odrzucił i dlatego ona odrzuciła mnie. Co wy na to?

Ja zakładam, że 95% siedzących na komunikatorach kobiet ma problemy ze sobą i jak wychodzisz z tego założenia to jest potem dużo łatwiej. Poza tym, 6 lat temu a teraz to już jest inna gierka. Kobiety coraz gorzej reagują i mają coraz wyższe standardy wobec tych którzy do nich piszą.  Finalnie, szkoda Twojego życia na te rozkminy, serio, lepiej wzruszyć ramionami i zagadać do innej. Poza tym popraw może początek rozmowy, bo "co słychać" to jest smutne rozpoczęcie.  Tak może tylko zacząć gość 9/10. Ludzie którzy są mnie obdarzeni wizualnie muszą wykazać więcej oryginalności. Tj zwróć uwagę na opis, imię, co znajduje się na zdjęciu poza nią. Oraz może co jest mniej lub bardziej charakterystycznego w jej urodzie. 

Edytowane przez Miraculo
ortografia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Brutal black pill mój drogi. Zostałeś śmieciem w jej oczach za swój wygląd. 

No ok. Z tym, że ona piękna nie jest, a nie zareagowałem jak ona. Tzn., że laska będzie gnoić każdego, którego zdjęcie się jej nie spodoba? Mogła wogóle nie podejmować dyskusji w takim razie. Ja jednak obstaję przy tym, że właśnie ja się jej spodobałem, tylko coś sobie wyobraziła. Np. to, że jestem jakimś ruchaczem, czy że bym ją odrzucił. Więc ona wolała pierwsza to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kobiety, to kit z jej szczęką. Najbardziej zwracam uwagę na to czy ma chudą dupę i nie ma szerokich bioder. I wydawało mi się, że większość z nas na to zwraca uwagę najbardziej. Wygląd twarzy liczył się jak miałem 15 lat. I myślę, że kobiety też najbardziej zwracają uwagę na sylwetkę. Najlepsza wysportowana rzecz jasna. Ja tak myślę, że żadna nie chce grubasa, choćby miał szczękę Klarka Kenta albo Klarka Gable'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Ja:    Cześć.

Ona: cześć

Ja:    Co słychać?

Normalnie. Jak laska nie przypomina pryszczatej grubaski z defornacją twarzy to takich wiadomości otrzymuje na pęczki

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Ona: nic szczególnego,

         odpoczywam

Ja:   Czemu jesteś wolna?

Kolejny mega oklepany tekst

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Ona: bo wolę być wolna niż z

         byle kim i się męczyć

         ale to było głupie pytanie

Mądre podejście a pytanie w istocie nie najwyższych lotów

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Ja:    Dlaczego głupie?

Ona: nawet bardzo a ja mam

         alergię na takie pytania

Pani daje Ci do zrozumienia że się naprzykrzasz..

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Ja:   Co w tym głupiego?

Ona: samo pytanie w sobie

          jest głupie

         a dlaczego masz łysy łeb,

         wyglądasz na grubo

         ponad 40 lat i masz

         chujowe imię??

         słucham

 

        [tu wklejam swoje zdjęcie]

 

Ja:    Grubo ponad 40?

Ona: fuj

         tak

          pewnie łysy łeb postarza

 

        [tu wklejam swoje zdjęcie]

       

         Każdy pawel okazywał

         się zwykłym chujem

          nie lubię łysych i pawlow

Ja:    A co takiego ci zrobili te

         Pawły?

Ona: dużo złego

         i widzę że szacunku też

         nie masz

         zatem u mnie szanse

         poniżej zera

         nie pisz więcej

Po prostu. Wyrażnie oznajmiła to co wcześniej chciała przekazać

 

Godzinę temu, Pozytron napisał:

I nie wiem jak u was, ale często zdarzają mi się takie akty agresji i chamstwa z ich strony. No bo czy ja ją w jakiś sposób obraziłem?

Nie. Byłeś jedynie namolny. Powtarzalny. Nie miałeś ikry. Byłeś dokładnie taki jak 10 innych przed Tobą.

 

Dowolna pani jak ma chwile czasu to jest bardzo wylewna jeśli ją weźmiesz w odpowiedni sposób.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bassfreak napisał:

Atrakcyjność fizyczna to nie jest tylko szerokość i kształt szczęki. 

Włodarczyk vs Czakijew.

Szczeny mają a piękni nie są. 

 

gf-ELrk-hZY3-HqGT_krzysztof-wlodarczyk-i

 

Także szczena to nie wszystko.

 

Ostatnio jakiś mózg na wykopie (miałem nie czytać tego gówna) pod tagiem #chad napisał, że pała poniżej 18 cm to seksualne kalectwo. 

I kilka innych dziwnych punktów. 

Sami sobie robią krzywdę takie osobniki. 

A życie mija. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Powinieneś zakończyć rozmowę po "ale to było głupie pytanie".

 

Kolejny błąd popełniłeś, bo zapytałeś dlaczego głupie bezpośrednio i dostałeś bezpośrednią odpowiedź nasyconą jadem, bo laska najwyraźniej jest pierdolnięta i to zdrowo.

Prawda. Nie ma co na siłę wyjaśniać kobiecie, że tak nie jest.

Po prostu jak widzisz, że jest opryskliwa i chamska, to oznacza:

- nie jesteś w jej guście

- ona lubi wyładować frustrację w oczekiwaniu na księcia

- choćby skały srały nic z tego nie bedzie

 

Jak to napisał @TheFlorator. To kobieta. Nie jesteś w klasie jej nauczycielem, by jej logicznie tłumaczyć co i jak.

Ona musi poczuć emocje, ekscytację, etc.

 

A jak ktoś powie, że z kobietą w internecie nie da się pogadać (zwłaszcza jeśli nie jesteś w jej typie) to ma dużo racji.

Ale, żeby nie było za słodko, to trzeba też przyznać, że wynika to między innymi z:

- zjebanych komentarzy pod zdjęciami pań czy na ich profilach w social media typu "słodka" "asz kurła bym Cie zjadł" "taka to bym nie powiem co hyhy".

- równie zjebanych zdjęć, typu kutasy itd na dzień dobry

- wynikający z tego ogrom zainteresowania ze strony płci przeciwnej (z najczęściej największą podgrupą najmniej atrakcyjnych samców) powoduje, że nerwy puszczają.

I każdy kolejny nie bedący w jej typie dostaje łatkę intruza, nachalnego zboczeńca i dewianta.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.