Skocz do zawartości

Rozmówka z komunikatora


Pozytron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kiedyś tez gadałem „hey””co tam itp”. Później gdy już miałem taką kiełbasę na dziewczyny bylem po rozstaniu teraz z reszta też to :D napisała jakaś. Ja do niej coś w stylu „ odsłoń majtuszke pokaż pipuszke” nie wiem jakieś takie gówno nie chciało mi się rozmawiać wychodziłem akurat na siłownie. Efekt był odwrotny do zamierzonego xD czyli dostałem to czego nie chciałem :D. Nie ma co się tam czaić gadać głupoty na luzie i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę swoją konwersacją i powiedz mi co z tego można wywnioskować, poza błędami ortograficznymi. ;P

 

Ja: Ulala zakochać się w pani można;)

 

Ona. pokaz sie

 

Ja. a co dostanę w zamian za to?

Ona.pa

Ja. Tu wklejam swoje zdjęcie wysportowanej sylwetki bez twarzy. (Zdjęcie tylko)

Ja. To nara ;)

Ja. Taki jestem piękny.

 

Ona. haha..faktycznie twarz super

Ona. pokaż foto twarzy

Ja. właśnie sie dopatrzyłem że szukasz kogoś od 30 lat ja tyle jeszcze nie mam wiec nie bede się moją urodą chwalił młodsze panie są zachwycone;)

Ona.  hah..to po co piszesz jak widzisz ze mam 37

 

Ja. Chciałem tylko pochwalić pani urodę, ale nie wiedziałem że jesteś taka nieuprzejma.

 

Ona. Ty zacząłeś

 

Ja. I ja skończę;)

 

Ona.  piprosilam o foto a ty ze cos wzamian chcesz

No to pa

 

Ja.  tylko zapytałem grzecznie. Jakbyś była milsza to może bym pokazał ale w taki roszczeniowy sposub nie bedę spełniał twoich rządań

 

Ona.  bo nie lubie jak ktos pisze i nie pokazuje się

 

Ja. a ja nie lubie jak ktoś jest nieuprzejmy.

 

Ona.  ile masz lat

Ja. 18 skończone proszę pani bez obaw.

Ona. dobra..nie chcesz powiedzuec to nie

Ja. Chcę! ale nie mam do ciebie  nr telefonu.

 

Ona.to napisz cwaniaczku

Ona. Dobra, widzę już.

Ja.  a będziesz bardziej miła?

Ona.nie wiem. dzis nie mam humoru

 

Ona.  pokazesz sie w koncu ?to serduszko niechcaco nacisnelam jakby co.

Ja. dobra dobra, poczułaś testosteron;)

Ona.  hah.na pewno

Ja.  jakby było inaczej była byś milutka jak ksiądz na kolędzie

 

Ona.  dobra..pokazesz jak wygladasz czy dalej bedziesz glupoty pisac ?

Ja.Ta.. teraz pokaż twarz później ile zarabiasz i jakim autem jeździsz

Ja. To dla ciebie nie liczy się wnętrze człowieka?

Ona.  a dla ciebie skoro sie tak liczy wnętrze to dlaczego nie piszesz do jakiejs brzyduli ?

 

Ona.  mnie auto nie obchodzi

Ona. mam swoje haha

 

Ja.  ale ja nienapisałem że liczy sie dla mnie wnętrze :) Może dlatego że piszą do mnie same wiec ja nie muszę haha;)

 

 

Ona.tak..nie masz fot i pisza same.haha

Ona. chyba ze smsy

Ona. jak ktos cie zna i widzial

Ona. jestes bardzo pewny siebie.wrecz zadufany w sobie.chyba masz pelno luster w domu zeby siebie podziwiac

 

Ja. to skąd ta moja wysoka średia wyższa od twojej?;p jak miałem foty to sie nie mogłem opedzić od napastliwych napalonych lasek. Teraz przynajmniej mnie nie męczą.

 

Ona.  spojrz kiedy fotki dalam.zobacz i dopiero pisz

Ona. konto mam 5 dni

 

Ja.  za to ty jesteś roszczeniowa. Mam nawet swoją osobistą fotografkę żeby uwieczniała moje piękno

 

Ona.  poza tym nie podkreslam wciaz jaka jestem super tak jak ty.wciąż to piszesz a masz problem zeby sie pokazac

Ja. To może nie są twoje w takim razie jeśli jesteś tu tylko 5 dni?

Ona.  matko..ty naprawde tak myslisz czy sue zgrywasz ?

Ona. aczyje fotki niby.dobra. .nie chce mi sie klocic z toba ani nic.bez sensu

 

Ja. piszesz jak nastolatka

 

Ona.  pisze tak jak ty

Ona. dostosowuje sie hah

Ona. skad w ogole jestes?

 

Ja.  to do tej pory się ze mną kłuciłaś?! Nie no, szczyt nie powiem już czego a ja biedny myslalem że to taka natura już:(

 

Ona.  nie lap za słówka. pisz normalnie to ja tez bede

Ja. Jestem z miasta

 

Ona. skad jestes cudzie natury? ??

Ona.  ok..pozdrawiam w takim razie pa

Ja. A dziękuję, dziękuję. Po co ci taki młodzik jak ja?

Ja. oooo teraz to pisz kulturalnie haha

Ona. po nic.ty napisales do mnie

Ja. Ja tylko pochwaliłem urodę w tym wieku naprawdę nieźle, czego niemożna powiedzieć o języku eh.

 

Ona.
 nie znasz mnie.a moj jezyk..hm..no coz. jest przydatny

Ja. A powiadają że kobieta im starsza tym leprza, chyba w dogryzaniu:p

Ona.  a ty dalej piszesz a nie pokazesz sie

Ona. masz z tym problem widze

 

Ja. Jesteś pewnie degustantka nowych smaków ?

Ja.  No nie jest łatwo być przystojnym mężczyzną. Każda by chciała tylko iść ze mna do lóżka.

 

Ona.  widze ze grasz na zwloke.moze nie jestes taki fajny jak mowisz .no nic.ciekawa konwersacja ale ja nie bede pisala nie wiedzac z kim ..pa

 

Ja. Takie sa kobiety w dzisiejszych czasach

Ona. zalisz sie czy chwalisz

Ona. bo ja ciagle poznaje ciacha i co..wszyscy zadufani w sobie

 

Ja. Twoja strata w takim razie;) ja nic nie tracę:p

 

Ona. wiec ich rzucam

Ona. haha .pa

 

Ja. Pewnie uważasz że zasługują na kogoś leprzego. Nie jesteś jednak taka zła.

Ja.  Miłej nocki życzę;) abyś w końcu znalazła to czego nie masz.

 

Ona. wiesz co..zanim cos napiszesz to sie zastanow bo nie zbasz mnie w ogole

Ja. To daj się poznać od tej leprzej strony

Ona.  mam zly dzien.ok ?nie chcialam ci dogryzc.tez cie nie znam wiec nie chodziło mi o to.tylko wkurzaja mnie tez ludzie tu.faceci pisza glupoty .wciaz o sexie.a ja ie tego szukam

 

Ja. Traktuj ludzi tak jakbyś sama chciała żeby ciebie traktowano, to nie będziesz miała może takich dni. Mnie twoje gorzkie żale nie interesują jesteś dorosła powinnaś sobie z nimi radzić.

Ona. milego wieczoru

 

Ja. Codziennie przeżywam błogostan nie musisz mi tego życzyć;)

 

Ona. (Tutaj pani wysyła mi fajne zdjęcie w sukience) :))))

Ona.
 pokazesz mi sue teraz ?masz wzamian cos

Ona.  jestem ciekawa

 

Na tym zakończyłem konwersacje.

 

 

 

Edytowane przez LiderMen
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Jeśli chodzi o kobiety, to kit z jej szczęką. Najbardziej zwracam uwagę na to czy ma chudą dupę i nie ma szerokich bioder. I wydawało mi się, że większość z nas na to zwraca uwagę najbardziej.

Stary, nie ma nic bardziej seksownego u kobiety niż duży wytrenowany tyłek i szerokie biodra. Chudą dupę to mają 13-latki. 

3 godziny temu, Pozytron napisał:

Ja:    Co słychać?

Chciałoby Ci się odpisywać codziennie kilkadziesiąt razy na to samo pytanie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miraculo napisał:

Tam można złapać ciekawą pannę, ale to jest szukanie perły w morzu gnoju. Ja w tym roku poznałem kilka z czego jedną znajomość miło skonsumowałem, ale środowisko i ilość czasu którą trzeba tam spędzić czyni całą operację nieopłacalną.

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zwykła życiowa ekonomika, pewne rzeczy są zwyczajnie nieopłacalne - to znaczy z pozoru wydają się opłacalne jak człowiek jest naładowany popędem seksualnym, sperma zalewa mózg i człowiek robi różne głupoty - niektórych potem żałuje nawet całe życie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, LiderMen said:

To ja się pochwalę swoją konwersacją i powiedz mi co z tego można wywnioskować, poza błędami ortograficznymi. ?

To, że walisz pani redpillem i ją ustawiasz/strofujesz i wytykasz jej wady zamiast jej nawijać makaron na uszy.

Redpill nie jest do podrywania. To wiedza, którą masz z tyłu głowy i wykorzystujesz do taktyki. Z ust ma ci płynąć makaron.

 

Masz się droczyć i przekamarzać a nie napierdalać jak się chujowo zachowuje (podczas 1 rozmowy).

Tzn możesz, ale tak raczej nie poderwiesz.

 

Pani miała muchy w nosie, elegancko cię testowała, ale zaintrygowało ją to, że dobrze wyglądasz. (o czym nie omieszkałeś wspomnieć z 7 razy wychodząc na needy i jakiegoś narcyza).

Mogłes to spokojnie dalej ciągnąć tylko troche wyluzować ale waliłeś z grubej rury.

 

Wspomniała o tym, że kupa facetów do napaleńcy, i wysyłaja dicpics (jak to rozpisał wcześniej elegancko @Quo Vadis?) i tyle z nimi rozmowy. Już w tym momencie mogłeś przyznac jej racją i zsiąść z twego czerwonego konia i po prostu normalnie gadać.

 

Na koniec przesłała ci swoje zdjęcie (czyli jest zainteresowana tobą) i spokojnie nadal byś to ciągnął. Skończyłeś rozmowę.

 

 

 

PS. Co to jakis portal czy tinder czy co?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chadeusz napisał:

Stary, nie ma nic bardziej seksownego u kobiety niż duży wytrenowany tyłek i szerokie biodra. Chudą dupę to mają 13-latki. 

Chciałoby Ci się odpisywać codziennie kilkadziesiąt razy na to samo pytanie?

Fajnie wiedzieć, że są i takie gusta co do kobiecych bioder. Mnie kręcą właśnie te dziewczęce.

 

Co do drugiej części pytania to...każda paria szachów rozpoczyna się podobnie, a dopiero później znacząco się różni. Jeśli jakaś laska tego nie rozumie, to już jej problem i strata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TheFlorator napisał:

Co to jakis portal czy tinder czy co?

Fotka.

Ciągnąć to można sztangę w martwym ciągu. A z pannami gadając normalnie to można qrwicy dostać jak przestają odpisywać po jakimś czasie, ty się starasz a one mają już kolejnego nawijacza do rozmowy. I tak to się ciągnie. Nawet nie miałem pojęcia o redpilu te kilka lat temu, testowałem tylko osobowość faceta, który niema problemów z kobietami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZortlayPL napisał:

Czyli ze dobrze jak ma chudą dupe i wąskie biodra, czy źle?

Ciekawe. Ja tam wolę wąską talię.

Jakieś biodra i dupcia powinny być, w końcu to kobieta a nie NRDowska sportsmenka  ?

 

Co do autora wątku - jak wyżej napisano.

-desperacja

-namolność

-wtórność i nuda

Tak to wygląda, jak do obcej laski piszesz "co słychać".

("stare kurwy nie chcą zdychać")

Oczywiście laski piszą właśnie nudne rzeczy do gości , z którymi chcą gadać. Tak już po prostu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogieło was panowie? Tak się uniżać do karyn? Ostatnio poznałem pannę na tinderze. 3 dni rozmowy, wszystko pięknie ładnie, nagle pani przestaje się odzywać. Nie mija parę dni. Wiadomość już whats up. 

A pan czemu tak milczy i nie odzywa się?

Więc odpowiadam, że miałem inne sprawy na głowie, a poza tym to działa w dwie strony ;) 

 

No wiesz.... Cham z Ciebie!!!

Rozbawiła mnie dziewczę. Zostawiłem to bez komentarza. Bo i po co? 

Edytowane przez Still
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, LiderMen said:

Ciągnąć to można sztangę w martwym ciągu

Oczywiście.

 

Kwestia jaki chcesz cel osiągnąć.

Chcesz LTR czy po prostu seksu?

Czy zamoczyć czy się kopać z koniem. Śliska granica (redpill kontra podryw).

23 minutes ago, LiderMen said:

A z pannami gadając normalnie to można qrwicy dostać jak przestają odpisywać po jakimś czasie, ty się starasz a one mają już kolejnego nawijacza do rozmowy.

Co zrobisz, takie czasy, internetowe zlewki w wersji hurtowej i bezpardonowej.

 

23 minutes ago, LiderMen said:

Nawet nie miałem pojęcia o redpilu te kilka lat temu, testowałem tylko osobowość faceta, który niema problemów z kobietami.

Ta rozmowa jest sprzed paru lat?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pozytron napisał:

Ja:   Czemu jesteś wolna?

To było mało delikatne i bez wyczucia.

Zostało to prawdopodobnie odczytane jako jedna z poniższych opcji:

- Jesteś aż taka brzydka, że nikt cię nie chce?

- Jesteś aż taka zjebana, że nikt cię nie chce?

- Jesteś tak słaba w łóżku, że nikt cię nie chce?

- Jesteś taką puszczalską szmatą, że nikt cię nie chce?

itp. itd.

Generalnie zapytałeś pańcię, dlaczego jest beznadziejna? W kobiecym mniemaniu jej wartość jest określana wartością jej faceta. Zajebiście przystojny albo bogaty oznacza, że ona ma dużą wartość. Brak jakiegokolwiek oznacza, że ona jest zerem. Trochę niepolitycznie jest pytać kogoś, dlaczego jest zerem. Natomiast odpowiedź jasno pokazuje, że ona zerem jest i dlatego jest wolna. Zadałeś pytanie i dostałeś odpowiedź. Może nie w takie formie, jak oczekiwałeś, ale jak rozmawiasz z zerem, to niestety musisz się spodziewać odpowiedzi na takim właśnie poziomie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adams napisał:

To było mało delikatne i bez wyczucia.

Zostało to prawdopodobnie odczytane jako jedna z poniższych opcji:

- Jesteś aż taka brzydka, że nikt cię nie chce?

- Jesteś aż taka zjebana, że nikt cię nie chce?

- Jesteś tak słaba w łóżku, że nikt cię nie chce?

- Jesteś taką puszczalską szmatą, że nikt cię nie chce?

itp. itd.

Generalnie zapytałeś pańcię, dlaczego jest beznadziejna? W kobiecym mniemaniu jej wartość jest określana wartością jej faceta. Zajebiście przystojny albo bogaty oznacza, że ona ma dużą wartość. Brak jakiegokolwiek oznacza, że ona jest zerem. Trochę niepolitycznie jest pytać kogoś, dlaczego jest zerem. Natomiast odpowiedź jasno pokazuje, że ona zerem jest i dlatego jest wolna. Zadałeś pytanie i dostałeś odpowiedź. Może nie w takie formie, jak oczekiwałeś, ale jak rozmawiasz z zerem, to niestety musisz się spodziewać odpowiedzi na takim właśnie poziomie.

Tak też sobie właśnie pomyślałem, że przemawiają przez nią kompleksy. Zdenerwowała się, bo musiała mieć jakieś swoje przeżycia lub jest to jej sposób na walkę z gatunkiem męskim, który według niej, ją krzywdzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LiderMen napisał:

To ja się pochwalę swoją konwersacją i powiedz mi co z tego można wywnioskować, poza błędami ortograficznymi. ?

 

...

Przeczytałem w miarę cały dialog i jestem w lekkim szoku.

To znaczy, nie wyobrażam sobie faceta w wieku 30+ lat, który jest w stanie wytrzymać psychicznie prowadzenie takiej rozmowy przez internet.

Toż to są przekomarzania na poziomie wczesnego liceum.

Bez urazy do Twojej osoby. Chodzi mi o charakter tego typu rozmowy z nieznajomą kobietą.

 

Edytowane przez BRK275
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.