Skocz do zawartości

Rozmówka z komunikatora


Pozytron

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tukan napisał:

Podałem Ci przykłady, gotowce, a Ty zamiast się odnieść albo podziękować, masz to w dupie.

Jedno naprostowanie. Absolutnie nie mam w dupie tego co napisałeś. Prowadzimy jakąś dyskusję. Widzę tu różne podejścia do tematu. Również Twój jest pomocny Bracie. Dziękuję za każdy komentarz, za każde nowe podejście do tematu. To nie jest tak, że ja się nad tym nie zastanawiam. Twoje podejście jest również ciekawe. Za co dziękuję. Rozpracujmy te baby do końca. To one mają służyć nam, a nie my im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tukan napisał:

Tak naprawdę kobiety nie chcą samców alfa, nie chcą też beta. Chcą czegoś pomiędzy - alfę kiedy trzeba, ale z rozwiniętą empatią i inteligencją emocjonalną. Taki facet to dla większości ideał.

NÓrmalnie mamy na Forumie specjalistę od kobiet, marnujesz czas na Forumie - napisz książkę, będzie bestsellerem, zarobisz tony hajsu i będzie Cię stać na seksturystykę, o której tak ciepło się wypowiadasz w wątku pt "Sejm uchwalił tzw. ustawę antyprzemocową".

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiety to że jest sama jest porażką. Bo nikt kogo uważa za wystarczająco wartościowego jej nie chce. To jest jej dramat życiowy. A ty się dopytujesz czemu. 

Ona odebrała to pytanie jak: czemu przegrałaś swoje życie? 

Jej odpowiedź była adekwatna. To być może zupełnie normalna dziewczyna która nie znalazła faceta na jej poziomie. Jest takich wiele bo więcej kobiet kończy studia w czasie kiedy my pracujemy. 

Wyciągnij z tego wnioski. Nie zadawaj pytań o to czemu jej nikt nie chciał. To nie dostaniesz pytań czemu jesteś łysy. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 19:32, Pozytron napisał:

Czy to ja jestem nienormalny,

Oczywiście!

 

Po pierwsze primo:

1. Jak można być łysym?!

 

Po drugie primo ale nie ultimo:

2. Jak można mieć na imię Paweł?!

 

Po trzecie secundo:

3. Jak można mieć 33 lata?!

 

Nic dziwnego że takiego dzikusa zwymyślała!

 

A tak poważnie, to chamka jakaś i wyraźnie miała ochotę się na Ciebie emocjonalnie wysrać.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem sobie opis do komunikatora. Myślę, iż kobiety będą zadowolone z tego opisu i pojawi się lekki uśmieszek na ich ustach oraz zadowolenie, kiedy go przeczytają. Oto ten opis:

 

"W życiu najważniejszy jest mężczyzna, a mądrość to sól tej ziemi, więc nie ważne co sobie myślisz, ważne żeby być mądrym, bo mężczyzna zazwyczaj bardzo mądry jest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pozytron napisał:

Absolutnie nie mam w dupie tego co napisałeś.

A powinieneś bo to Arch - nasz forumowy celebryta, erudyta, znawca życia i śmierci, mistrz podrywu div i z niejednego chleba już jadł piec.

 

4 godziny temu, Pozytron napisał:

Rozpracujmy te baby do końca.

Nie no, przecież to nie pas szahida... Wrzuć na luz. Jak się rozmowa nie klei to się ją kończy, nie ma czego rozpracowywać.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cortazar napisał:

A powinieneś bo to Arch - nasz forumowy celebryta, erudyta, znawca życia i śmierci, mistrz podrywu div i z niejednego chleba już jadł piec.

Nie interesuje mnie czy jest celebrytą, znawcą czy mistrzem. Wypowiedział się jak on to widzi i to jest bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak zapatrywalibyście się na program (sztuczna inteligencja) który sam za was by rozmawiał z kobietą, umiał ją zainteresować i organizowałby Wam randki. Wy byście mieli tylko info od programu - tego i tego dnia o tej i o tej godzinie tu i tu z tą i tą. Ile bylibyście skłonni zapłacić za taką zabawkę?

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tukan napisał:

Panowie a jak zapatrywalibyście się na program (sztuczna inteligencja) który sam za was by rozmawiał z kobietą, umiał ją zainteresować i organizowałby Wam randki. Wy byście mieli tylko info od programu - tego i tego dnia o tej i o tej godzinie tu i tu z tą i tą. Ile bylibyście skłonni zapłacić za taką zabawkę?

Bardzo dobry pomysł. Bo w sumie baby są tak prymitywnie proste, że wystarczyłby mikroczip z Commodore C64 do tego...i jakaś kaseta magnetofonowa z ustawioną głowicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Bardzo dobry pomysł. Bo w sumie baby są tak prymitywnie proste, że wystarczyłby mikroczip z Commodore C64 do tego...i jakaś kaseta magnetofonowa z ustawioną głowicą.

Gdybym tylko miał pewność, że będę miał na to wielu kupców, już dawno bym to stworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tukan napisał:

Gdybym tylko miał pewność, że będę miał na to wielu kupców, już dawno bym to stworzył.

Program musiałby mieć wiele zmiennych taktyk, bo np. te boty, które mają za zadanie przekierować faceta do płatności za kontakt z dziewczyną, która pisząc na komunikatorze niby nie ma teraz czasu, ale można ją odnaleźć na "szaremyszki", to słabe. Wydaje mi się, że jeszcze żaden facet się nie nabrał na to. Bo chyba musiałby być idiotą. Albo dajmy na to te portale randkowe, które mają za zadanie wyciągnąć trochę kasy od facetów za kontakty z wirtualnymi dziewczynami. Uważam, że faceci są zbyt mądrzy, żeby uwierzyli że tam są żywe dziewczyny po drugiej stronie ekranu.

Edytowane przez Pozytron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Pozytron napisał:

"W życiu najważniejszy jest mężczyzna, a mądrość to sól tej ziemi, więc nie ważne co sobie myślisz, ważne żeby być mądrym, bo mężczyzna zazwyczaj bardzo mądry jest".

Oesu aleś przekombinował

A nie lepiej "R*cham na pierwszej randce. Nie pisz jeśli ci to nie odpowiada. Samotnym matkom nie odpisuję."

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 19:32, Pozytron napisał:

Ja:   Czemu jesteś wolna?

To faktycznie głupie pytanie. 

Po ch*j na dzień dobry bawisz się w inkwizytora? 

 

Twój wygląd był tu rzeczą wtórną, po prostu źle rozegrałeś temat. 

Edytowane przez Komti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tukan napisał:

Panowie a jak zapatrywalibyście się na program (sztuczna inteligencja) który sam za was by rozmawiał z kobietą, umiał ją zainteresować i organizowałby Wam randki. Wy byście mieli tylko info od programu - tego i tego dnia o tej i o tej godzinie tu i tu z tą i tą. Ile bylibyście skłonni zapłacić za taką zabawkę?

Kiedyś myślałem o czymś w tym guście, ale nie AI (obawiam się, że AI do gadania z laskami byłaby w stanie wyłapać wyłącznie jakieś tępe jednostki), tylko taki outsourcing, po prostu płacisz ludziom, żeby w Twoim imieniu gadali :D

28 minut temu, Pozytron napisał:

baby są tak prymitywnie proste

Jak szukasz prymitywnie prostych, to takie znajdziesz. Tylko co to za zabawa prowadzać się z prymitywnie prostymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protip.

Ludzie, bez względu na płeć, lubią czuć się ważni. Ważni jako osoby, nie cycki czy portfel. 

Jak piszesz z kimś kto ma choćby szczątkowe informacje o hobby, to piszesz o hobby. 

 

Ewentualnie triggery. 

Pytasz się np. O polecany przez kogoś film.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Jak piszesz z kimś kto ma choćby szczątkowe informacje o hobby, to piszesz o hobby.

Hobby przerabiałem wielokrotnie. Pytam 30-letniej dziewczyny jakie ma hobby. A ona że basen, rolki, rower...To pytam jak często chodzi na basen i kiedy była ostatnio. To ona mi, że co ja taki ciekawski, że się czepiam i żebym dał jej spokój. I że w ogóle to jestem pojebany.

 

A tak między nami, to laska była na basenie jakieś 30 kg. temu.

Edytowane przez Pozytron
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Hobby przerabiałem wielokrotnie. Pytam 30-letniej dziewczyny jakie ma hobby. A ona że basen, rolki, rower...To pytam jak często chodzi na basen i kiedy była ostatnio. To ona mi, że co ja taki ciekawski, że się czepiam i żebym dał jej spokój. I że w ogóle to jestem pojebany.

No bo miała trochę racji. Takie dopytywanie kiedy byłaś, itd. - musisz bardziej szanować kobiety i widzieć ich intelekt, wierz mi, kobiety wcale nie są głupsze od mężczyzn, wynalazki mężczyzn są dlatego, ze kobiety to nie interesuje a nie dlatego, że nie są zdolne odkrywać. Są. Znam dziewczyny programistki które kodują aplikacje mobilne, a do tego są ładne. Zdziwiłbyś się.

Kobiety są mniej jednotorowe, myślą bardziej wielotorowo i są bardziej elastyczne intelektualnie i w swoim myśleniu.

 

Zakoduj sobie - z babą początek rozmowy to jest jak ostrzał - siedzi i obserwuje Ciebie, każdy Twój ruch - na początku rozmowy trzeba ostrożnie i w miarę na luzie, na pewno nie być ciekawskim, ani nie wypytywać. Początek z babą to jest ryzyko, jak wojna, jak Hiroszima - tylko spokój i ostrożność może Cię uratować. Potem już bywa lepiej.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie dopytuj o fakty, a o emocje - typu jak jej skóra reaguje na zimną wodę, czy pływanie ją relaksuje i takie tam pierogi tudzież makarony...Jeśli dobrze grasz to kobieta która x lat temu była na tym basenie poczuje, że właśnie z niego wyszła i napisze, że żałuje że nie może z Tobą wziąć prysznica .. ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pozytron napisał:

@tukan

podchodzisz do kobiet jak do jajek. One też do ciebie tak podchodzą?

A nie? To czemu są tak wystrojone i ładne? Poza tym co Ty jesteś niepełnosprytny jakiś, że 'ciebie' piszesz z małej?

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Wydaje mi się, że ty kobiety bierzesz za jakieś bóstwo, które trzeba zaciekawić sobą. 

Za bóstwo nie, zaciekawić - tak.

Godzinę temu, Pozytron napisał:

Ale ona ciebie już zaciekawić nie musi. Trochę martwi mnie twoja metoda.

Oczywiście, że musi, tylko że to już są dalsze etapy poznawania siebie. Ja Ci piszę o początkowych, w których Ty popełniasz podstawowy błąd chcąc się siłować i walczyć kto jest lepszą płcią. Też miałem takie myślenie, ale się z niego wyleczyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.