Skocz do zawartości

Sejm uchwalił tzw. ustawę antyprzemocową


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

@Słowianin Beciaki z braciasamcy nie dadzą się wyjebać.?

Jakie tam beciaki , co drugi to nieprzyzwoicie nadziany koneser cipek ? . Sarny z rezerwatu juz maja was na oku .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będą nadużycia.

 

Pozostaje być jak najlepszym człowiekiem, i stronić od socjopatek

 

17 minut temu, thyr napisał:

Jakie tam beciaki , co drugi to nieprzyzwoicie nadziany koneser cipek ? . Sarny z rezerwatu juz maja was na oku .

Jakem samiec omega bez majątku, jestem na oku sarny.. mimo że pokazałem tyle czerwonych flag ile było na paradzie zwycięstwa w Moskwie w 1945

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Zawsze będą nadużycia.

 

Pozostaje być jak najlepszym człowiekiem, i stronić od socjopatek

 

Jakem samiec omega bez majątku, jestem na oku sarny.. mimo że pokazałem tyle czerwonych flag ile było na paradzie zwycięstwa w Moskwie w 1945

Moze brakuje jej trofeum redpilowca z niedociagnieciami .Nie chwaliles sie przypadkiem  duzym wackiem ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Przyjmijmy, że zostałem wyrzucony z mieszkania (własnego), na mocy tęgo przepisu. Mam zakaz zbliżania do mieszkania/domu. Co, jeśli jako współwłaściciela wpiszę jakiegoś członka rodziny np. siostrę (oczywiście wcześniej), dam jej klucze i po mojej eksmisji zlecę jej, żeby pojechała i za przeproszeniem, wypierdoliła pasożyta, argumentując, że jest właścicielem lokalu.

Przejdzie takie coś? Czy pasożyt na mocy tęgo prawa nie może zostać usunięty przez nikogo?

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kali(NIE)baka napisał:

dam jej klucze i po mojej eksmisji zlecę jej, żeby pojechała w za przeproszeniem, wypierdoliła pasożyta, argumentując, że jest właścicielem lokalu.

Jest luka - może nawet wynająć firmę, której dasz klucze. Wtedy oni zrobią porządek. Oni nawet nie muszą być wpisani. Wystarczy, że dostaną klucze. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

Jest luka - może nawet wynająć firmę, której dasz klucze. Wtedy oni zrobią porządek. 

Generalnie zdaje sobie sprawę, że zakaz zbliżania nadal by obowiązywał. Ale to może zabezpieczyć przed dewastacją lub spladrowaniem mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kali(NIE)baka napisał:

Ale to może zabezpieczyć przed dewastacją lub spladrowaniem mieszkania.

Jedna z najważniejszych zasad wpajanych na forum: nie dać się odciąć od własnej rodziny. Niech ona czuje, że facet ma wsparcie. Dobra, faceta wywali, ale po paru godzinach ona będzie wypierdzielała w podskokach. 

1 minutę temu, Bartek2 napisał:

Trzeba ostrożnie dobierać partnerki

Wystarczy, ze samica wyczuje słabość u faceta i nic tutaj nie pomoże, nawet dobre dobranie partnerki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kobieta nie jest zameldowana w naszym mieszkaniu, nie ma do niego żadnych praw i nie mamy ślubu, to czy dalej mogą nas zmusić do opuszczenia własnego lokalu?

 

Brzmi jak matrix.

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perun82 napisał:

Wystarczy, ze samica wyczuje słabość u faceta i nic tutaj nie pomoże, nawet dobre dobranie partnerki. 

Prędzej czy później w każdej relacji facet ukaże słabość. Brak konsekwencji, dobry dzień, parcie na seks... codzienność nauczy kobietę czytać faceta. Stawianie spraw na ostrzu noża co kilka dni jest toksyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Jest już gorzej niż gestapo i totalitaryzm. Wypierdolą gościa, bez mydła z własnego domu. Popierdolone na maksa czasy i się dziwić, że z kobietami nie chcę mieć nic wspólnego.

 

Każdy facet, który wie co się dzieje, nie będzie pakował się w zamieszkanie z kobietą. Moim zdaniem jak zwykle będą tracić kobiety (tzw dobre), bo "porządne" chłopy będą unikać nawet tych porządnych "kobiet" (z obawy o zły humor, czy jak coś powiedzą nie tak, bajlando mieszkanko) co skutkuje tym, że faceci będą przyjeżdżać na seks co jest im na rękę a nie będą chcieli tworzyć relacji długoterminowych, z poczęciem potomka włącznie. Co długoterminowo stworzy niezwykle nieszczęśliwe kobiety i ewentualne bardzo nieszczęśliwe samotne mamy, co jest kolejny krokiem do ogłupiania małych chłopców i kobiet. (Poczytajcie jak niezwykle ważna jest rola ojca we wychowaniu)

 

Gratuluję pomyślunku, bo to kolejna cegiełka jak sprawić by ludy europy jeszcze mniej się rozmnażały ;) 

 

No i oczywiście przyjezdni z zagranicy będą się cieszyć, nie będą się tym przejmować tymi przepisami a nasze kobiety będą postrzegać nas jako słabych, bo się "ich boimy" a ich jako silnych. C czy słusznie, że się będziemy bać kobiety, która może mieć gorszy dzień i zadzwonić na policję? Moim zdaniem słusznie. 

 

I teraz jak zwykle kto na takich przepisach zyska?

Łoty, łachudry, feminazistki i inne tego typu typiary co będą robić jeszcze gorszy PR, dzisiejszym babkom. 

 

Jak to mówią, good luck ;) 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Master napisał:

Jeśli kobieta nie jest zameldowana w naszym mieszkaniu, nie ma do niego żadnych praw i nie mamy ślubu, to czy dalej mogą nas zmusić do opuszczenia własnego lokalu?

Nie wiem na 100% ale zapoznając się z tym przepisem przed uchwaleniem, doczytałem się, że wystarczy wywiad środowiskowy i potwierdzenie od sąsiadów, że partnerka mieszka w lokalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LiderMen napisał:

Kolejnym krokiem będzie uznawanie konkubinatu jako wiążąca umowa prawna jeśli samiczki będą zameldowane od co najmniej 3 do 6 miesięcy w domu chłopaka. Spadająca liczba małżeństw się do tego przyczyni.

Jak tak dalej pójdzie to jeszcze przyjdzie taki czas, że samo spojrzenie na kobietę będzie wiążące, mężczyźni będą pomykać po mieście w hełmach Lorda Wiadera żeby ich nikt nie posądził a na widok kobiety będą uciekać w popłochu żeby tylko system ich nie powiązał.

3 godziny temu, tukan napisał:

Seksturystyka i płatny seks mają tę zaletę że wystarczy mieć kasę

:DDDDDDDDDDDDD

Niemożliwe! Dobrze,, że żeś o tym napisał bo nÓrmalnie nikt by na to na Forumie nie wpadł!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seksturystyka też będzie ograniczona. E-bransoletka na rękę i limity na stosunki. Jak będziesz miał dobrą społeczna ocenę to pobzykasz więcej - oczywiście wcześniej wypełniając formularz (limit orgazmów, gumka, dopuszczalny jeden wytrysk, określone pozycje). Oczywiście sam stosunek też będzie oceniany. 

Edytowane przez Perun82
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale rozumiem że awanturująca się agresywna baba też zostanie eksmitowana w asyście Policji? A zaraz, chyba tak nie będzie :(

 

No Tak zapomniałem przemoc ma płeć! No cóż jak już wcześniej mówiłem panowie od teraz tylko celibat i zero kobiet!

Panowie trzymajcie się na tym celibacie:

 

ESx5VsvX0AIIq8G.png

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy serii pod tytułem : Aby uciśnionym biednym polskim kobietkom żyło się lepiej a mężczyźni stawali się wrakami. A zrobią coś w związku z tym że przodujemy w Europie czy jak tam w kwestii samobójstw ? Oczywiście faceci przodują. Gdzie tam. Macie być twardzi a nie słabi psychicznie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Mosze Red złoto.

 

Tak jak pisałem na chatbox'ie.

Będą nadużycia. Dasz komuś odrobinę władzy.

To wyciągniesz z niego najgorsze cechy. Znamy to z okienek urzędów.

Ostatecznie, to my. Obywatele, będziemy stratni.

Mężczyźni się dostosują. Wynik podobny będzie do Me2.

Dalszy podział społeczeństwa ze względu na płeć.

 

Takie obostrzenia najłatwiej sprzedać jako ochronę (kogoś lub czegoś).

Dziwi mnie, że jeszcze znajduje się ktoś, kto się na to nabiera.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mosze Red said:

Co innego wykopać z domu majętnego mężczyznę, który zna system ma pieniądze, ma gdzie zamieszkać i wie co zrobić.

 

Otrzaskany mężczyzna sobie poradzi i z panią i z policjantami,  którym też można zrobić potężne wieloletnie piekło prawne, jak się zna mechanizmy prawne, że będą przeklinać dzień, w którym przekroczyli twój próg.

Może jakiś nowy poradnik? Bo Poradnik Rozwodnika, to już jak jest po ptokach, a tutaj, na takie okoliczności byłoby jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy piszą że to prawo będzie takie samo dla kobiet i mężczyzn chyba polske i życie w polsce widzieli co najwyżej na youtubie,a i to w filmach dokumentalnych.

Oczywiste jest że to prawo jest robione pod kobiety i dla kobiet,nawet nikt się z tym specjalnie nie kryje.

Autentycznie mam znajomego który poszedł siedzieć na 4 miesiące bo jego pańcia zaczeła robić awanture i zadzwoniła po policje,gość jej nawet nie dotknął.

 

Sam byłem dawno,dawno temu ofiarą takiej akcji jakieś 5 lat temu.Pewna kobieta w moim domu uderzyła mnie w twarz na co ja jej natychmiastowo oddałem.

Kobieta w ogromnym szoku dostała jakiegoś ataku histerii zadzwoniła po policje,przyjechał policjant+policjantka,myślicie sobie że weszli zapytali co sie stało?Nie.

Od wejścia ruszyli od razu na mnie,zostałem skuty kajdankami,postawa policjantki wobec mnie była bardzo agresywna,nie było mowy o żadnych logicznych argumentach z mojej strony,po prostu nie interesowało ich to.

Dzięki Bogu moja matka wtedy pokazała nagranie z telefonu jak ,,Kobieta''drze się że mnie rozjebie,zniszczy mi życie,bo inaczej pewnie skończyłbym w areszcie i jeszcze dostał wpierdol od policjantów-białorycerzy.

To nie jest wymyślona historia,tak naprawdę było.Ufanie że polskie służby podejdą do tematu racjonalnie to czysty idiotyzm.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manygguh napisał:

Może jakiś nowy poradnik? Bo Poradnik Rozwodnika, to już jak jest po ptokach, a tutaj, na takie okoliczności byłoby jak znalazł.

Tu trzeba poczekać aż unormuje się tzw. praktyka prawna. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.