Skocz do zawartości

Czy znacie przypadek gdzie dziewczyna wyleczyła borderline ?


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się. Psychiatra, która leczyła mnie z lekkiej depresji po 6-7 miesięcznej znajomości z socjopatyczno-histroniczno borderem, powiedziała: Wie Pan kiedy borderline się kończy? Słabnie? Kolokwialnie jak „dupa” już nie ta. To tak pół żartem, pół serio.

 

Dobrze ktoś napisał, mylą przez idealizację miłość ze znajomością, a przez dewaluacje niszczą jedno i drugie.

 

Po długiej znajomości, zapytaniu: „Wspólne wyjazdy, wyjścia, spędzony czas, chodzenie za rękę to „nic” dla Ciebie nie znaczy?

 

odpowiedź (autentyczna): wiesz co? W szkole podstawowej mieliśmy taką zabawę, że chodziliśmy za ręce. 
 

-o czym ty do mnie pie**olisz teraz?

 

- tak tylko mówię

??

 

one są infantylne strasznie, jednego dnia Cię kochają, na drugi nienawidzą.

 

jedna rada: spieprzaj jak najdalej, nie bzykaj, nie ciągnij, bo wciągnie Cię w wir toksyczności jak huragan Katrina.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja byłem około 6 lat z borderką. Pierwsze 3 lata zajęło mi zanim odkryłem, co jej jest.

Kolejne 3 lata próbowałem jej pomóc. Woziłem ją do psychologów, psychiatrów wspólnie chodziliśmy na terapie grupowe. Jej nic to nie dało.

 

Ja dowiedziałem się trochę o sobie. Więc ten wysiłek nie był całkiem zmarnowany.

 

Wątpię aby borderline było uleczalne. Jedynie jak dziewczyna ma SMV o 3 lub więcej niższe niż jej partner, to może bardziej się stara to maskować. Bo one są dobrymi aktorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi sensacja - ja znam przypadek, że osoba zdiagnozowana i chora na CHAD typ II z natręctwami, zaburzeniami osobowości, dwie próby samobójcze, złe samopoczucie od dzieciństwa. Regularne cykle maniakalno depresyjne z przewagą depresji. 

 

Otóż ta osoba z tym wszystkim została uzdrowiona po 30 minutowym "badaniu" przez psychiatrę w dawnym RODK.

 

Tak aby mamusia psychicznie chora mogła opiekować się dzieckiem. Takie czary mary w sądach na terenie Polski.

 

Co do borderline - to z tego co wiem droga aby jakoś normalnie funkcjonować jest dłuuuuga i wyboista, terapie leczenie itd. W efekcie raczej niemożliwe jest wyjście z BPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 15:53, Pancernik napisał:

borderline - zaburzenie osobowości, termin nagminnie nadużywany przez mężczyzn, przy próbie usprawiedliwienia spierd...nia umysłowego, swoich byłych, jak i obecnych partnerek.

Uwierz mi że jak ktoś był w kilku związkach a w tym przerobił borderkę to będzie w stanie zauważyć różnicę między szopkami i fochami "normalnej" laski a borderki. Mówię też sam za siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.