Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
bassfreak

Czy znacie przypadek gdzie dziewczyna wyleczyła borderline ?

Recommended Posts

Nie da się. Psychiatra, która leczyła mnie z lekkiej depresji po 6-7 miesięcznej znajomości z socjopatyczno-histroniczno borderem, powiedziała: Wie Pan kiedy borderline się kończy? Słabnie? Kolokwialnie jak „dupa” już nie ta. To tak pół żartem, pół serio.

Dobrze ktoś napisał, mylą przez idealizację miłość ze znajomością, a przez dewaluacje niszczą jedno i drugie.

Po długiej znajomości, zapytaniu: „Wspólne wyjazdy, wyjścia, spędzony czas, chodzenie za rękę to „nic” dla Ciebie nie znaczy?

odpowiedź (autentyczna): wiesz co? W szkole podstawowej mieliśmy taką zabawę, że chodziliśmy za ręce. 

-o czym ty do mnie pie**olisz teraz?

- tak tylko mówię

😅😅

one są infantylne strasznie, jednego dnia Cię kochają, na drugi nienawidzą.

jedna rada: spieprzaj jak najdalej, nie bzykaj, nie ciągnij, bo wciągnie Cię w wir toksyczności jak huragan Katrina.

pozdro

Jedna znajoma ma bordera, już 3 rozwody za nią, bo w kółko powtarza się ta sama historia z jej że tak powiem wybrykami. Rzekomo się leczy ponad 10 lat ale efektów nie widać. 

borderline - zaburzenie osobowości, termin nagminnie nadużywany przez mężczyzn, przy próbie usprawiedliwienia spierd...nia umysłowego, swoich byłych, jak i obecnych partnerek.

Ja byłem około 6 lat z borderką. Pierwsze 3 lata zajęło mi zanim odkryłem, co jej jest.

Kolejne 3 lata próbowałem jej pomóc. Woziłem ją do psychologów, psychiatrów wspólnie chodziliśmy na terapie grupowe. Jej nic to nie dało.

Ja dowiedziałem się trochę o sobie. Więc ten wysiłek nie był całkiem zmarnowany.

Wątpię aby borderline było uleczalne. Jedynie jak dziewczyna ma SMV o 3 lub więcej niższe niż jej partner, to może bardziej się stara to maskować. Bo one są dobrymi aktorkami.

Ale mi sensacja - ja znam przypadek, że osoba zdiagnozowana i chora na CHAD typ II z natręctwami, zaburzeniami osobowości, dwie próby samobójcze, złe samopoczucie od dzieciństwa. Regularne cykle maniakalno depresyjne z przewagą depresji. 

Otóż ta osoba z tym wszystkim została uzdrowiona po 30 minutowym "badaniu" przez psychiatrę w dawnym RODK.

Tak aby mamusia psychicznie chora mogła opiekować się dzieckiem. Takie czary mary w sądach na terenie Polski.

Co do borderline - to z tego co wiem droga aby jakoś normalnie funkcjonować jest dłuuuuga i wyboista, terapie leczenie itd. W efekcie raczej niemożliwe jest wyjście z BPD

W dniu 1.06.2020 o 15:53, Pancernik napisał:

borderline - zaburzenie osobowości, termin nagminnie nadużywany przez mężczyzn, przy próbie usprawiedliwienia spierd...nia umysłowego, swoich byłych, jak i obecnych partnerek.

Uwierz mi że jak ktoś był w kilku związkach a w tym przerobił borderkę to będzie w stanie zauważyć różnicę między szopkami i fochami "normalnej" laski a borderki. Mówię też sam za siebie.

Borderline jest nieuleczalny. Można tylko próbować leczyć objawy, łagodzić objawy i przebieg choroby. Borderline można złagodzić, nie można wyleczyć.