Skocz do zawartości

Jak poznawać kobiety w czasie koronaświrusa?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedźcie mi, jakie macie patenty na poznawanie kobiet podczas tego szaleństwa.  Gdzie teraz można kobiety poznawać na żywca? Wszystko pozamykane, a na ulicy, czy w parku maska na gębie, nie widzisz jak wygląda i często obawy pewnie, żeby się nie zarazić. Gadać w tym też ciężko. Zresztą teraz na ulicy, czy w sklepie to aż głupio próbować. No i nie wiesz, jak ona wygląda. Przerąbane czasy na poznawanie. Mnie ostatnio w banku fajna dziewczyna obsługiwała, ale powiedziała, że jest zajęta, jak ją na spacer zaprosiłem. Internet to sami wiemy jak wygląda. No zostaje od biedy net, ale jestem do niego mocno zniechęcony, no i to nie jest to samo co na żywo. Nie poznajesz tak kobiety naturalnie. Jak żyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Anonim84 zmienił(a) tytuł na Jak poznawać kobiety w czasie koronaświrusa?

@Anonim84 Już się miałem pytać co się stało z twoją dziewczyną od trójkątów, a to był @Sanchez. Nie wiem czemu skojarzyły wasze awatary, mniejsza.

 

Odpowiedziałeś sobie sam, na to pytanie.

  https://thumbs.gfycat.com/GlitteringShinyBlesbok-max-1mb.gif

Przeczytaj to, co napisałeś tylko powoli.

 

1 godzinę temu, Anonim84 napisał:

Mnie ostatnio w banku fajna dziewczyna obsługiwała, ale powiedziała, że jest zajęta, jak ją na spacer zaprosiłem.

Dokładnie tak, na partyzanta.

 

1 godzinę temu, Anonim84 napisał:

Internet to sami wiemy jak wygląda. No zostaje od biedy net

Albo skorzystać z sieci. Może coś się złowi.

 

 

1 godzinę temu, Anonim84 napisał:

Nie poznajesz tak kobiety naturalnie.

Tę radę masz na koszt firmy: Poznaj i polub pierw kobietę, zanim zdecydujesz się na następny krok.

 

Pozdrawiam

Dakota

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.