Skocz do zawartości

Petycja w sprawie tzw. ustawy antyprzemocowej.


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Czemu?

Biedoland jest mi obojętny. Wierzę w większość :-) i po co się ujawniać później nas wyłapią co do jednego.

7 minut temu, Imbryk napisał:

Ok, ale po co nam to mówisz?

Ku przestrodze nie warto drażnić lewiatana i tracić energii, sam właściciel forum podkreśla, że nie warto dzielić się wiedzą jak działa polski system matriarchalny. Inaczej ta petycja to jakbyś psu tłumaczył fizykę kwantową.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rycerz76 napisał:

później nas wyłapią co do jednego.

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem. 

 

Sam wątpię w skuteczność tej petycji, ale nie zaszkodzi się dołączyć. Instrumenty demokratyczne dla obywateli to mieczyk z tektury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, rycerz76 said:

Ku przestrodze nie warto drażnić lewiatana i tracić energii, sam właściciel forum podkreśla, że nie warto dzielić się wiedzą jak działa polski system matriarchalny. Inaczej ta petycja to jakbyś psu tłumaczył fizykę kwantową.

 

Dlaczego nie warto dzielić się tą wiedzą? Skąd my mamy tę wiedzę? Ktoś się nią z nami podzielił. Jak mamy zmienić coś w tym kraju, nie działając?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Imiennik napisał:

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem. 

Nie boję się. Forum nie jest anonimowe na wniosek służb właściciel musiałby podać dane użytkowników.

 

3 minuty temu, Moriente napisał:

Dlaczego nie warto dzielić się tą wiedzą?

Ktoś sam musi chcieć tą wiedzę posiąść.

1 minutę temu, Moriente napisał:

nie działając

Już zadziałem skreślając kartkę wyborczą.

20 minut temu, Imiennik napisał:

Instrumenty demokratyczne

Nie jestem demokratą, większość ma przeważnie cechy kobiety czyli emocje nie intelekt. Nie identyfikuje się z biedolandem. Jest to jest nie będzie to też przecież coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, rycerz76 said:

Ktoś sam musi chcieć tą wiedzę posiąść.

 

To prawda. Jednak warto dać komuś szansę, żeby na tę wiedzę trafić. Napiszę Ci na moim przykładzie. Całkowicie przypadkowo trafiłem na kanał Szarpanki TV, pod jednym z filmów, rzuciłem komentarz, że warto by było zrobić jakieś forum o podobnej tematyce, wtedy ktoś mi w odpowiedzi podrzucił link do BS. Gdyby nie Szarpanki TV, to bym tu pewnie nie trafił i nie zwiększył i uzupełnił swojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, rycerz76 said:

To ciekawe ja trafiłem przez jakiś komentarz pod jakimś artykułem. Mając już wiedzę o tym całym PUA ale ciągle coś mi nie pasowało.

Ja bardzo podobnie. PUA itp, a tu następny poziom.. Witam w klubie. 

 

Zapytajmy co sądzi o takiej petycji big boss @Marek Kotoński

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytam to co na wykopie wypisują ludzie w sprawie tej ustawy i przyznam brzmi to strasznie i makabrycznie, ale paradoks tej ustawy może być jeszcze inny, uwaga to cytat:

Cytat

Załóżmy taką (skądinąd nie tak wydumaną) sytuację. Mają wspólny dom. Ona chce się go pozbyć, bo jej pipa pała żądzą zdrady z Januszem Mleczarzem. Ona (albo koleżanka, teściowa) zgłasza przemoc domową, wpadają milicjanty i chcą usunąć tego nieszczęśnika z jego mieszkania.

W takim razie jemu najbardziej opłaca się ją zabić, bo ona nie zostanie w jego mieszkaniu, a on będzie miał proces karny z prawem do obrońcy i domniemaniem niewinności, ergo jego sytuacja procesowa będzie lepsza. No i kiedyś wyjdzie i nie będzie musiał walczyć o swój dom?
 

@Rebbe_Kcewasch_Hajs: najkorzystniej bedzie dla faceta sprawic, zeby partnerka "zaginela" - wyszla z domu na zakupy i nie wrocila; cialo mozna bardzo dobrze ukryc, jest mnostwo takich przypadkow; ja sie spodziewam, ze dzieki tej ustawie antyprzemocowej bedzie jeszcze wiecej


https://www.wykop.pl/link/5519319/wyrzucenie-z-wlasnego-mieszkania-do-noclegowni-na-podstawie-decyzji-policjanta/

 

Ludzie nie będą się żenić i będą bali się wchodzić w związki, jeśli już tylko w wynajętym, ale jest pełno związków zalegalizowanych od lat i reguły gry się zmieniły w trakcie tą ustawą. Ten komentarz powyżej mam nadzieję oby się nie spełnił, ale jak i tak mamy najwięcej w Europie facetów wieszających się itd, to niestety te sprawy różnie mogą się skończyć. Straszne, to co będzie się działo w tym kraju pewnie skończy się jak w Hiszpanii, może do kwadratu bo i tak jest już spory zamordyzm.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, spacemarine napisał:

Straszne, to co będzie się działo w tym kraju pewnie skończy się jak w Hiszpanii

Na to wygląda niestety. Smutne to jest bo owe prawo daje jeszcze większą władzę kobietom, a tym samym w dużym stopniu ograniczając mężczyzn.

Artykul o mezczyznach spiacych poza domem bo boja sie wyzwisk i bicia ze strony kobiet:

http://gazetasledcza.pl/2020/05/to-nie-znaczy-ze-facet-jest-slaby-bo-baba-go-bije/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.