Skocz do zawartości

Informacje odnoszące się do "realnego" funkcjonowania systemu.


Tavi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś wtrafiłem na informacje które mnie zaciekawily i chciałbym przeczytać całość. Niestety nie zostało podane źródło więc wychodze do Was z pytaniem czy wiecie skąd one mogą pochodzić?

 

" § 13. Tajemnica nauki ustroju społecznego.

Nauka o prawidłowpściach ustroju społecznego, do którego tajników nie dopuszczamy gojów, wykazałaby wszystkim, że miejsce i praca sama winny być zachowane dla określonych sfer jeżeli dążyć mamy do tego, by praca nie byla źródłem męki ludzkiej, spowodowanej przez nieodpowiednie do danego rodzaju pracy wychowanie. Studiując tę naukę, narody zaczną dobrowolnie ulegać władzy oraz wprowadzonemu przez nią ustrojowi państwowemu. Przy obecnym stanie nauki i przy stworzonym przez nas jej kierunku, lud wierzy ślepo drukowanemu słowu, żywi, wskutek nieświadomości swej i podsuniętych mu pojęć błędnych, nienawiść do wszystkich stanów, które uważa za wyższe, bowiem nie rozumie znaczenia każdego stanu. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kleofas napisał:

Wygląda jak kawałek z książki „Protokoły Mędrców Syjonu”. Ale mogę się mylić. To taka moja pierwsza myśl, choć nie czytałem.

Bingo. Dziękuje za informacje. Jest to fragment "Protokoly mędrców syjonu" ale wydanie z 1919 roku. Jestem ciekawy na ile informacje przedstawione w niej odnoszą się do rzeczywistości. Skoro ma się takie plany to strzałem w kolano byłoby wpuszczanie jakich kolwiek informacji do opini publicznej więc wydaje się to troche absurdem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tavi napisał:

Bingo. Dziękuje za informacje. Jest to fragment "Protokoly mędrców syjonu" ale wydanie z 1919 roku. Jestem ciekawy na ile informacje przedstawione w niej odnoszą się do rzeczywistości. Skoro ma się takie plany to strzałem w kolano byłoby wpuszczanie jakich kolwiek informacji do opini publicznej więc wydaje się to troche absurdem.

Protokoły to dzieło carskiej propagandy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Temat mnie zainteresował po obejrzeniu dokumentu " Fall Cabal" do którego podchodze z dystansem ale jednak nie które fakty w nim zawarte są wyraziste. Znacie jakieś wiarygodne źródła odnośnie syjonizmu i tajnych stowarzyszeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tavi napisał:

Znacie jakieś wiarygodne źródła odnośnie syjonizmu i tajnych stowarzyszeń?

Chyba największym i najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy na ten temat jest największy Aryjczyk III RP człowiek o niezwykle aryjskich rysach niejaki Grzesiu B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.