Skocz do zawartości

Młode małżeństwo + dziecko MOJA HISTORIA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Chce opisać swoją historię, może ktoś z Was celnie oceni obecna sytuację. 

 

Kurde, nie wiem od czego zacząć ?

 

Jestem 4 lata po ślubie z dziewczyną którą znam od 9 lat. 5 lat temu urodziło się nam dziecko. Pracuje w dobrej firmie w dużym mieście, zarabiam ok 6k na netto / msc. Żona też pracuje, ma ok 5k / msc. Pochodzę z lekka patologicznej rodziny gdzie ojciec napierdalał matkę, później przestał pić (nie pije ponad 10 lat) ale rodzice się rozstali. Generalnie od młodości musiałem sobie radzić sam. Wiem że nie jestem dobrym przykładem na partnera mając takie obciążenie psychiczne i genetyczne ale mam to gdzieś - muszę żyć.

 

Związałem się z nią niedługo po poprzednim związku - gdzie spieprzyłem chyba wszystko co możliwe, nie wiedziałem wielu rzeczy. Nie pasowaliśmy do siebie ale muszę przyznać że w życiu nie czułem czegoś takiego do dziewczyny i już raczej nie poczuje. No, mniejsza, rozpadło się i poznałem obecna żonę. Nie czułem do niej nic specjalnego, twarz 5-6/10, ciało 8/10. Ujęło mnie to że była spokojniejsza od poprzedniej, bardzo domowa, spokojna i zapowiadała się na dobrą żonę (znam ten mechanizm, że szuka się przeciwieństwa ostatniej miłości). Zbiegło się to w czasie ze zmianą otoczenia przeze mnie - wyjechałem na studia i zmieniłem całkowicie swoje życie.

 

Wcześniej miałem nieciekawe towarzystwo ale na brak powodzenia u płci przeciwnej nigdy nie narzekałem - potrafiłem wyrwać laskę na kilka spotkań pracując w knajpie bądź zamawiając pizzę. 

 

No dobra, a więc zacząłem związek z obecną żona. Dziewczyna spokojna, dobre wyniki w nauce, wydawała się pracowita i nawet lubiła seks. Mówiła że miała wcześniej jednego, kiedyś próbowałem wyciągnąć więcej info ale upierała się przy swoim. Nie wierzę do końca w jej przebieg ale to teraz nieistotne. 

 

Mianowicie mieliśmy przerwę pół roku, wróciliśmy do siebie i udało mi się znaleźć bardzo dobra i przyszłościowa pracę w firmie w której dalej jestem. Po kilku msc zdarzyła nam się wpadka. Nie podejmowałem tematu przez kilka dni od wyników testu ciążowego, kupiłem pierścionek i się oświadczyłem (sic!). Przez wzgląd na moją rodzinę zawsze marzyłem o swojej rodzinie i że będę lepszym ojcem od swojego ;) Wiem, znam to. Jestem po studiach mających spory związek z psychologią. Teściowie nalegali na ślub, że nawet wyprawia wesele ale ja twardo - weźmiemy ślub w swoim czasie, jak będziemy chcieli. Zamieszkaliśmy razem w wynajętym lokum i czekaliśmy na dziecko. Później kupiliśmy wspólnie mieszkanie, chciałem żeby dziecko miało swój kąt i miało gdzie się uczyć chodzić. Mieszkanie z aktem własności na oboje + bank. Po jakimś czasie wzięliśmy ślub.

 

Moja lubiła seks pomimo małego (ponoć) doświadczenia, próbowaliśmy różnych pozycji, sama proponowała mi czasem laskę, jeszcze jak nie mieszkaliśmy ze sobą to często inicjowała seks. Po kupnie mieszkania roztylem się jak świnia, nadużywałem alko i zioła. Ogarnąłem się i zrzuciłem zbędne kilogramy. Od 2 lat nie tykam używek, jestem trzeźwy. Zacząłem ćwiczyć, wyglądam moim zdaniem bardzo dobrze. Zmieniłem się o 180 stopni. Od roku zająłem się Red pill. Czytam sporo w temacie, zaczynałem od Rolki Tomassi który pokazał mi jak wiele złego robiłem w swoim zyciu. Jak dawałem sobie wmawiać rycerskie gówno przez wszystkich wokół. Zmieniłem swoje podejście do kobiet, do życia i do samego siebie. 2 razy w tygodniu ćwiczę każda partię (obecnie w domu). Odżywiam się dobrze. Zmieniłem także komunikację z żoną, jestem sterem i dominuje w większości kwestii. Stosuje się do porad na zagranicznych porad i jest mi z tym bardzo dobrze. Jednak wciąż nie jestem w stanie wpłynąć na łóżkowe sprawy z moją żoną.

 

Cofnę się jeszcze trochę. Opiszę swoją żonę, nie dzielę na wady i zalety, po prostu opis:

 

- żona codziennie rozmawia z matką, nawet po 2 razy, nie wiem która z nich jest bardziej zaburzoną ale to chyba nie jest normalne?

- teść zarabia jakieś 2-3x mniej od teściowej, facet nie ma za dużo do powiedzenia w domu, podobnie sytuacja wygląda u żony siostry - są z pizdowatymi pantoflami którzy nie mają swojego zdania i są traktowani jak mebel. Nie widziałem żeby teściowa okazała przy mnie teściowi jakąkolwiek czulość 

- żona nigdy nie okazywała mi za bardzo czułości, przytulanie jeżeli się pojawia to raz na miesiąc, czasem dwa razy - położy się na mnie jak leżę na kanapie albo zanim pójdzie spać podejdzie i się "przytuli". Pewnie ma to związek z powyższym, podejrzewam że może rodzice jej nie przytulali, chociaż cholera wie czy w młodości przy poprzednich związkach jak z kimś "chodziła" za dzieciaka było inaczej. Nie wiem

- jest małomówna, z początku to mi pasowało bo miałem spokój ale to też nie jest normalne 

- nigdy nie była w dłuższym związku, nie mieszkała z żadnym facetem

- żona jest bardzo inteligentna ale egoistyczna jak każda kobieta

- lubi spędzać czas w domu / często się spotyka ze swoją rodziną

- jest leniwa, pranie potrafi się nie mieścić w koszu na pranie, sprząta w domu ale bardziej raz na tydzień

- straszna z niej bałaganiara, skarpetki bądź ubrania rozwala po całym mieszkaniu (z początku potrafiłem o to zwrócić uwagę, teraz mam wywalone)

- nie jest urodziwa bez makijażu i ma małe poczucie swojej wartości, jest niepewna siebie chociaż ma zajebiste ciało z którego nie potrafi korzystać 

 

To co mnie najbardziej irytuje:

- seks inicjuje najczęściej raz w msc, ok 4-6 dni przed owulacja

- nie robi już sama z siebie laski, tak jakby miała gdzieś czy jestem zaspokojony (to też domena większości kobiet prawda?)

- nie interesują jej zmiany w łóżku które zacząłem wprowadzać 

- na próby dobrania się do dupy reaguje nerwowo

 

Jeszcze co do seksu - chciałaby tylko po misjonarsku, może być na pieska, jak sama inicjuje to najczęściej chce na jeźdźca. Ile można w ten sam sposób bzykać kobietę? To już kuźwa dekada... Na anal zgodziła się rok temu podczas wakacji (z poprzednimi "długoletnimi" partnerkami miałem na zawołanie, nawet na trawniku pod blokiem w środku nocy). Od tamtej pory nie ma opcji żeby dotknąć jej tyłka, nawet palcem. Inna rzecz to masturbacja - przed pamiętnym analem po raz pierwszy sama się przy mnie doprowadziła do orgazmu (tak to w łóżku tylko ja się tym zajmuje, dochodzi w 90% przypadków i przez doświadczenie wiem kiedy udaje). Później się to zdarzyło tylko raz, teraz jak czasem kładę jej rękę na jej cipce to nie chce. Mówiłem jej że bardzo mnie to kręci, podobnie jak np jej stopy. Ona ma to obecnie gdzieś.

 

Po seksie zazwyczaj nie ma opcji na czułości - nie dopraszam się jednak. Wstaję i wychodzi się umyć. Co prawda później w łóżku się zazwyczaj przytula ale nie po seksie. 

 

Sam seks mam w zasadzie kiedy chce - wypnie się bądź zrobi loda ale idąc za radami przestałem z tego korzystać. Po prostu seks kiedy ona nie czerpie z tego przyjemności budzi niemiłe skojarzenia i wole sam to załatwić bądź zająć się czymś innym. Zwłaszcza że nie sprawia jej przyjemności zaspokajanie mnie.

 

Główny problem mam z jej libido i tym że ma gdzieś jakieś próby urozmaicenia seksu. Generalnie sama czasami ma ochotę ale wydaje mi się że chodzi bardziej o rozładowanie chcicy a nie radość z seksu. Czyli seks nastawiony na orgazm (jej). Jeszcze kilka msc temu zacząłem być bardziej hm, agresywny w łóżku, w sensie dominujący. Przytrzymanie rąk, złapanie za szyję jak dochodzi bądź świntuszenie jak jest podniecona i się zbliża do orgazmu. Kilka razy mi wyrzuciła po seksie że nie wie co ja wyprawiam, i po co "udziwniam". Autentycznie zaczęło mnie od niej odrzucać. O ile nieczułość i małomówność czy bałaganiarstwo jestem w stanie znieść tak nudny seks niekoniecznie. Odnoszę wrażenie jakby robiła to z wielką łaską, jak już sama dojdzie to czeka niecierpliwie aż sam się spuszczę. Po seksie ma niezadowolona minę, nawet jak zafunduje jej orgazm roku. 

 

Jeszcze z 2 lata temu przed Red pill przeprowadziłem z nią że dwie rozmowy na ten temat, mówiłem czego oczekuje w łóżku, mówiłem że jestem niezadowolony i że musi się starać. Tak, była poprawa - następnego dnia inicjowała seks i na tym się zmiana kończyła.

 

Zostawiłbym ja gdybym miał 100% pewności że uda się dogadać opiekę naprzemienna nad dzieckiem ale nie mam pewności. 

 

Dodam jeszcze że jest lekko po 30-stce. Miałem nadzieję że jak będzie starsza to nabierze większej ochoty na seks ale coraz mniej w to wierzę. Ostatnie kilka razy przegrywaliśmy seks bo albo zawarczała na mnie albo nie podobało jej się że dotykam jej tyłka. Sprawie cholera wrażenie strasznie nieszczęśliwej, brakuje mi zadowolonej z życia ze mną kobiety. 

 

 

 

 

Edytowane przez webber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dotrwałem do końca Twojej historii. Powiem tak typowy schemat pary z długim stażem, na początku ogień sex kiedy chcesz, jaki chcesz po czasie spadek dopraszanie się i tak dalej. To bardzo częstej zjawisko. Moim zdaniem przestałeś ją pociągać, ale nie zrozum mnie źle. Pociągać w takim sensie, aby ona stawała na rzęsach. Ja mam na to jedną radę może kontrowersyjna, ale pomoże. Inna kobieta, ale nie chodzi mi o zdradę. Ona musi widzieć, że w około Ciebie kręcą się kobiety wtedy ogień wróci. 

 

Podam Ci przykład na sobie spotykałem się z pewną mamuśka sex był ostry, ogólnie spoko ale nie chciała robić wszystkiego czego ja lubię ( bez szczegółów). Jako, że nic jej nie obiecywałem dla mnie był to tylko sex plus miłe spędzenie czasu. Ona widać z czasem chciała czegoś więcej. W między czasie byłem u bardzo atrakcyjnej koleżanki na piwku pogadać. Trochę wypiliśmy i wylądowaliśmy w łóżku. Koleżanka bardzo atrakcyjna mocne 9/10. Powiedziałem jej o tym a ona zaczęła swoje wywody że mnie nie zaspokaja i takie tam. Chyba nie muszę Ci dodawać jaki miałem następny sex ? ;)

 

Jak koło Ciebie zaczną się kręcić inne kobiety to Twoja żona szybko sobie przypomni co to jest lodzik, anal i inne rzeczy wierz mi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Laski i analu kobiety nie lubią. Anal bo bóli. Laska bo je brzydzi. Najlepszy seks jest przed owulacją bo one wtedy podświadomie tego pragną i do niego dążą. Czują że może to doprowadzić do poczęcia dziecka a to jest ich marzeniem. W ogóle z seksem u kobiet jest ciężko. Jeśli ma być świetny one muszą być zrelaksowane. I istot które martwią się o byle pierdołe to strasznie ciężkie do osiągnięcia więc najlepszy seks jaki można mieć w związku z dzieckiem to zwykle na wakacjach jak dzieckiem się zajmie jakaś animatorka. Jak chcesz na co dzień to musisz wiedzieć co ją martwi i to usuwać. Wtedy masz szansę. Inaczej rypanie kłody która daje bo jej mama powiedziała że jak nie da to ją zostawisz. Z niewolnika nie ma robotnika. Porozmawiaj z nią. Nie o seksie ale czym się martwi. Jak się dowiesz to na pewno się zrewanżuję. Nawet prosić nie będziesz musiał. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bassfreak napisał:

Takiego pierdolenia jeszcze nie słyszałem, jak ją konkretnie jarasz to nawet ci dupe wyliże. 

Czego to one nie robią by gościa przyklepac. Później scenariusz się odwraca i ty liżesz pupę. ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hatejoo napisał:

Co słucham ?:D moja potrafiła do pracy przyjść żeby loda zrobić swego czasu chociaż się o to nie prosiłem tylko sama z siebie.

O ja pierdole zazdro mocnooo. :D

8 minut temu, thyr napisał:

Czego to one nie robią by gościa przyklepac. Później scenariusz się odwraca i ty liżesz pupę. ?

Jak jest czysta i umyta nie ma problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tarnawa napisał:

W ogóle z seksem u kobiet jest ciężko. Jeśli ma być świetny one muszą być zrelaksowane

Słucham? Jak Pan kręci Panią albo w potencjalnej kopulacji Pani widzi istotną korzyść, zerżnie Cię na progu mieszkania bez żadnych dylematów.

 

Niestety. Albo stety, zależy jak na to patrzeć : )

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tarnawa napisał:

Powiem tak. Laski i analu kobiety nie lubią. Anal bo bóli. Laska bo je brzydzi.

Stary pobiłeś wszystkie rekordy świata tym stwierdzeniem xd. Można zamykać forum?

 

Jak laska jest podniecona zrobi wszystko. Ja kiedyś to sam sobie wkładałem palec w odbyt a laska go lizała aż jej suty stały. Nie pierdziel takich bzdur na forum. 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież @Tarnawa ma rację. Prawie każdy facet po kilku latach narzekał, że kobieta nie chce seksu.

Jeśli ktoś myśli, że jak postraszy kobietę inną kobietą i ona zacznie mu dawać i to oznacza, że zaczął ją podniecać, to chyba jest niepełnosprawny intelektualnie. Zaczęła mu dawać, bo czuje zagrożenie, więc go urabia, a nie dlatego, że on ją podnieca.

Kobiety w większości nie lubią analu i oralu i jest to prawda. Moje też na początku chętnie się tak dawały ale doskonale wiem, że był to proces urabiania. Gdyby kobiety naprawdę to lubiły, to po kilku latach związku same by się dalej na to nadstawiały. A ile takich znacie? Bo ja mały odsetek.

 

Czy nas facetów trzeba straszyć innym facetem żebyśmy chcieli analu i oralu? Proste pytanie - prosta odpowiedź: nie.

A kobiety trzeba po kilku latach związku. Bo nie lubią tego naturalnie, oczywiście mówimy o większości.

Edytowane przez dreamplayer
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Tarnawa pojechał po bandzie (?), ale skupmy się może bracia na pomocy koledze.

 

@webber, są dwa rozwiązania:

 

1. Twoja partnerka nie jest Tobą zainteresowana, zwłaszcza po dziecku o które najwyraźniej chodziło.

2. Twoja partnerka jest pruderyjna, ma niskie libido i zahamowania.

 

Niektóre kobiety nie lubią analu i nie przekonasz ich do niego, nawet nie muszą być pruderyjne, często to przyczyny stricte anatomiczne (słabe unerwienie dupy przez co nie sprawia im to przyjemności, albo jakieś, hm, problemy, obecne bądź przeszłe, wiadomego typu - np. szczelina, etc - to potrafi boleć a niektórzy ludzie są dziwni i się tego strasznie wstydzą, wstydzą się też tego leczyć, przez co cierpią całe życie).

 

Natomiast z opisu widać, że to nie o brak jazdy w d00pę jest problemem, ale to, że panna generalnie traktuje seks mechanicznie, "odwala go" jak pańszczyznę i nie czujesz od niej ognia.

 

Każdemu będzie się chciało rzygać od czegoś takiego i rozumiem Cię, niestety. Jestem w wieku podobnym do Twojego. Miałem partnerkę kłodę. Czułem się tak, jak Ty - beznadziejnie, nie miałem radości z seksu, bo ona potrafiła w niewerbalny sposób przekazać że ją to nie podnieca, że nie potrzebuje, co było STRASZNIE demotywujące. Obecnie mam taką partnerkę, że seks to czysta frajda.

 

Niestety, kobieta musi chcieć - jeśli nie pomaga rozmowa i czujesz się odpychany, to raczej nic się nie zmieni.


Będziesz musiał rozważyć rozstanie.

10 minut temu, dreamplayer napisał:

A ile takich znacie? Bo ja mały odsetek.

A ruchałeś takie ilości, że masz z tego próbę statystyczną? Żeby odsetek aż z tego brać?

 

U mnie jest tak:

 

Jedna - totalna kłoda. Nie lubiła nic, klasyk od bólu.

jedna - w ogóle nie chciała anala. Oral ok.

jedna - było jej w sumie wszystko jedno (zgadzała się na oral/anal), ale nie inicjowała i nie wydawała się mieć z tego frajdy.

jedna - bardzo lubiła jedno i drugie.

dwie - preferowały anal nad seks klasyczny (tak, tak - takie też są), uwielbiały oral (robić i brać). Z jedną z tych dwóch jestem w LTR pięć lat więc to nie jest żadna wersja demo. Z drugą byłem kilka miesięcy więc tutaj nie mam pewności.

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tarnawa napisał:

Laski i analu kobiety nie lubią. Anal bo bóli. Laska bo je brzydzi.

:DDDDDDDDD

Widać, że nie masz nawet fioletowego pojęcia o babach, nie lubią i brzydzą się jak mają do czynienia z frajerem, jak na horyzoncie zdarzeń pojawi się jakiś Chad to mu smarki z nosa i wosk z uszu wyliżą.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

 

A ruchałeś takie ilości, że masz z tego próbę statystyczną? Żeby odsetek aż z tego brać?

 

U mnie jest tak:

 

Jedna - totalna kłoda. Nie lubiła nic, klasyk od bólu.

jedna - w ogóle nie chciała anala. Oral ok.

jedna - było jej w sumie wszystko jedno (zgadzała się na oral/anal), ale nie inicjowała i nie wydawała się mieć z tego frajdy.

jedna - bardzo lubiła jedno i drugie.

dwie - preferowały anal nad seks klasyczny (tak, tak - takie też są), uwielbiały oral (robić i brać). Z jedną z tych dwóch jestem w LTR pięć lat więc to nie jest żadna wersja demo. Z drugą byłem kilka miesięcy więc tutaj nie mam pewności.

No czyli na 6 kobiet tylko co do 1 masz jakąś tam pewność, ze to lubi i pewnie też ją wiele razy zachęcałeś.

 

Nie potrafię zrozumieć, jak niski poziom inteligencji trzeba mieć, żeby myśleć, że osobnik którego trzeba straszyć inną kobietą aby się zaczął starać, lubi to staranie.

Przecież to jest proste jak jebanie. Czy mężczyznę po kilku latach związku trzeba jakoś specjalnie stymulować innym mężczyzną aby chciał analu i oralu? No kurwa nie. To skoro prawie każdą kobietę trzeba, to co trzeba mieć w głowie żeby myśleć, że one to lubią. No kurwa jak? Gdzie tu logika?

Każda z dziewczyn jakie miałem nie była na nie jeśli chodzi o anal czy oral, ale musiałbym być downem aby sądzić, że one to jakoś specjalnie lubiły. No kurwa, gdyby one to lubiły to nie musiałbym ja o tym mówić, ja je zachęcać, itd. Same by tego chciały i to po kilku latach związku. A jakoś tak nie było. 

 

Ja naprawdę nie rozumiem, czy niektórzy mają jakieś ubytki intelektualne, problemy z myśleniem logicznym? Skoro ponad 60% kobiet narzeka, że ich mężczyzna ich nie podnieca (słowa znanego psychiatry) i tak wielu mężczyzn po kilku latach związku narzeka na brak seksu, problemy z seksem, czy o to, ze muszą się prosić, to do cholery, jakim trzeba być intelektualnym wiadrem żeby myśleć, że one jako większość lubią anal i oraz. No jak, kurwa jak? To, że Ci na początku daje jak chcesz to jest tylko czas urabiania, to, że Ci daje gdy ją postraszysz to jest urabianie. Czy nas mężczyzn trzeba stymulować jakimiś innymi facetami abyśmy chcieli analu czy oralu? No kurwa nie. Bo nam się naprawdę chce, a im nie. To jest proste i oczywiste, tylko ameby intelektualne tego nie rozumieją.

Godzinę temu, Ace of Spades napisał:

jak na horyzoncie zdarzeń pojawi się jakiś Chad to mu smarki z nosa i wosk z uszu wyliżą.

Tak - przez pierwsze 3 miesiące i gdy jest Czadem. Czyli przy specyficznych wyjątkowych okolicznościach. Skoro trzeba WYJĄTKOWYCH okoliczności żeby kobieta chciała analu, to zgadnij czy naprawdę go lubi? No pomyśl logicznie, dasz radę.

Edytowane przez dreamplayer
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dreamplayer napisał:

pewnie też ją wiele razy zachęcałeś.

Nie musiałem jej do niczego zachęcać.

 

Czemu tak trudno niektórym zrozumieć, że kobiety owszem, różnią się od mężczyzn, ale to w pierwszej kolejności ludzie i też mogą mieć różne upodobania, fetysze? ;)

Próby sprowadzenia każdej kobiety do roli chodzącego inkubatora który tylko chce klasyka dla bobo wydają mi się przedawkowaniem redpilla i to ciężkim.

 

3 minuty temu, dreamplayer napisał:

musiałbym być downem aby sądzić, że one to jakoś specjalnie lubiły. No kurwa, gdyby one to lubiły to nie musiałbym ja o tym mówić, ja je zachęcać, itd. Same by tego chciały i to po kilku latach związku. A jakoś tak nie było. 

OK, rozumiem.

Ale czemu uważasz, że to automatycznie jakaś prawda objawiona? Czemu Twoje doświadczenia mają lepiej reprezentować tzw. "ogół", niż moje? umiesz to racjonalnie wytłumaczyć, oprócz "moja racja jest mojsza" ?

Może po prostu na takie trafiałeś? :)

Widzisz, ja trafiałem na inne :)

 

Żeby mieć sensowne wnioski, musiałbyś przeprowadzić badania na grupie reprezentatywnej (pewnie co najmniej 1000 kobiet) - w dodatku w każdej grupie wiekowej, warstwie społecznej, religii, rasie, etc. wyszłoby Ci inaczej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Czemu tak trudno niektórym zrozumieć, że kobiety owszem, różnią się od mężczyzn, ale to w pierwszej kolejności ludzie i też mogą mieć różne upodobania, fetysze? ;)

Ależ mogą, ale to jest po prostu mniejszość. To widać nawet w statystykach anonimowych przeglądań stron porno. Prawie 70% to faceci, tylko 30% kobiety. A przecież to jest zupełnie anonimowe. I jak to wytłumaczysz? Po prostu mają znacznie niższy popęd od nas, co bardzo spójnie pasuje do tego, że to zwykle faceci narzekają na brak seksu po ślubie, a nie kobiety.

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

OK, rozumiem.

Ale czemu uważasz, że to automatycznie jakaś prawda objawiona? Czemu Twoje doświadczenia mają lepiej reprezentować tzw. "ogół", niż moje? umiesz to racjonalnie wytłumaczyć, oprócz "moja racja jest mojsza" ?

Może po prostu na takie trafiałeś? :)

Widzisz, ja trafiałem na inne :)

No jak trafiłeś na inne, skoro 4 z nich tego nie lubiły, a jedna lubiła tylko na początku i nie mamy co do niej pewności. Tylko jedna naprawdę po kilku latach to lubiła. JEDNA na 6.

No to Twoje doświadczenia raczej dowodzą mojej tezie a nie Twojej. To pierwsza rzecz.

Druga rzecz jest taka, że jest masa statystyk - liczba przeglądań stron porno, liczba kobiet narzekających, że mąż je nie podnieca, mnóstwo tematów na forum, że po kilku latach związku seksu prawie nie ma. Ludzie, czego Wam jeszcze trzeba, na dowód? I dalej będziecie pisać, "bo ja znam taką Hanię co kochała ten sport"? Ja też znałem kobietę z brodą, ale czy to oznacza, że kobiety mają brody?

 

Wyjaśnij mi, jak osobnik którego trzeba STRASZYĆ innymi kobietami aby zaczął dawać seks, może lubić seks z osobnikiem który musi się do tego straszenia posuwać? 

Przecież gdyby naprawdę to lubiła to by po kilku latach sama inicjowała i się nadstawiała. A tutaj trzeba stosować jakiś podstęp, straszenie. W końcu może uda mu się ją zastraszyć, da mu parę razy tak jak on chce i co? Wysnuje wniosek, że ona to lubi? Ja pierdolę :D

U niektórych wnioskowanie logiczne chyba w ogóle nie występuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dreamplayer napisał:

A przecież to jest zupełnie anonimowe. I jak to wytłumaczysz? Po prostu mają znacznie niższy popęd od nas

Na pewno nie popędem.

Raczej tym, że kobiety rzadziej od facetów są wzrokowcami, bardziej podniecają je emocje a nie wizual.

Skoro zapoznałeś się z literaturą fachową, to pewnie przeczytałeś to u mądrzejszych od nas.

 

10 minut temu, dreamplayer napisał:

No jak trafiłeś na inne, skoro 4 z nich tego nie lubiły

Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem :)

lubiły: 3/6.

1/6 była obojętna.

2/6 nie lubiły.

 

Dopuszczam, że z tych trzech jedna mogła udawać w ramach "wersji demo" (z drugą byłem trzy lata, udawanie odpada), ale skąd mamy to wiedzieć?

 

Opieram się na tym, co mówiły, co robiły, co inicjowały, jak to przeżywały. W tym również : o czym fantazjowały, mailowo, telefonicznie i esemesowo.

 

10 minut temu, dreamplayer napisał:

U niektórych wnioskowanie logiczne chyba w ogóle nie występuje.

 

Bo ja wiem? Wydaje mi się, że za bardzo uwierzyłeś bardzo wąskiej i selektywnej grupie przypadków.

Skoro już mówimy o metodzie naukowej to na pewno nie stanowi jej wyciąganie wniosków na podstawie kilku kobiet, które się ruchało - i kilku historyjek z forum.


Od tego są badania, wieloletnie i skomplikowane.

Umiesz przytoczyć jakieś, wskazujące, że większość kobiet nie lubi oralu i analu?

 

Bo tzw. "chłopski" rozum w poważnym świecie za daleko Cię nie doprowadzi.

 

Jeśli zaś chodzi Ci o to, że zmuszane kobiety tego nie lubią - tak, to oczywiste. Jeżeli trzeba ją przymuszać, to nie lubi. Jasne jak słońce, ale chyba nie o tym dyskutujemy :)

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Na pewno nie popędem.

Raczej tym, że kobiety rzadziej od facetów są wzrokowcami, bardziej podniecają je emocje a nie wizual.

ale chyba nie o tym dyskutujemy :)

Kobiety są takimi samymi wzrokowcami jak my, a co do emocji - nie podniecają je emocje tylko POTRZEBUJĄ emocji aby poczuć podniecenie do normalnego faceta. Rozumiesz tę różnicę? Do Klaudiusza z projektu Klaudiusz nie potrzebowały żadnych dodatkowych emocji, zupełnie żadnych stymulacji dodatkowych, nic, zero, null. Wystarczył jego wygląd.

 

To jest spójne z zasadą 20-80. To nie chodzi o to, że kobiety podniecają emocje, to chodzi o to, że kobieta POTRZEBUJE emocji dodatkowych, dodatkowych stymulacji, aby podniecił je jeden z 80% "zwykłych" mężczyzn. Dopiero do 20% topowych nie potrzeba im ŻADNYCH emocji. Sam ich wygląd wystarcza.

 

I wiesz jaki jest następny wniosek? Taki, że zdecydowana większość mężczyzn się kobietom NIE PODOBA i dopiero coś dodatkowego, jak początek związku, urabianie faceta na początku związku czy inna kobieta obok - dopiero coś dodatkowego powoduje, że kobieta będzie zgadzała się na wszystko - DO PEWNEGO MOMENTU. I tutaj jest błąd logiczny tych facetów bo nie rozumieją, że one dawały mu na wszystkie sposoby nie dlatego, że to lubią z nim robić ale dlatego, ze wystąpiła DODATKOWA STYMULACJA aby mu tak dawała.

 

I teraz kolejne zdanie klucz: my faceci tej dodatkowej stymulacji NIE POTRZEBUJEMY. 

Bo my naprawdę mamy ochotę na seks z większością kobiet, my naprawdę lubimy oraz, anal - u nas jest to prawdziwa ochota, nie trzeba żadnych specjalnych wyjątkowych stymulacji aby nam się chciało. To wszystko jest powiązane z liczbą wejść na strony porno wg. płci, itd. To wszystko jest ze sobą dokładnie powiązane i spójne.

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem :)

lubiły: 3/6.

1/6 była obojętna.

2/6 nie lubiły.

Chyba Ty przeczytaj co napisałeś:

 

1 godzinę temu, Januszek852 napisał:

Jedna - totalna kłoda. Nie lubiła nic, klasyk od bólu. - CZYLI NIE LUBIŁA

jedna - w ogóle nie chciała anala. Oral ok. - CZYLI NIE LUBIŁA, oral "ok" - na początku

jedna - było jej w sumie wszystko jedno (zgadzała się na oral/anal), ale nie inicjowała i nie wydawała się mieć z tego frajdy. - wszystko jedno CZYLI NIE LUBIŁA

jedna - bardzo lubiła jedno i drugie. - ile z nią byłeś? parę miesięcy? żaden dowód

dwie - preferowały anal nad seks klasyczny (tak, tak - takie też są), uwielbiały oral (robić i brać). Z jedną z tych dwóch jestem w LTR pięć lat więc to nie jest żadna wersja demo. Z drugą byłem kilka miesięcy więc tutaj nie mam pewności. - z kolejną też parę miesięcy. Dopiero jedna stała partnerka = dowód

3 nie lubiły, dwie - byłeś z nimi parę miesięcy, dopiero jedna to jakiś tam dowód. JEDNA NA 6.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kimas87 napisał:

Jak koło Ciebie zaczną się kręcić inne kobiety to Twoja żona szybko sobie przypomni co to jest lodzik, anal i inne rzeczy wierz mi. 

A co jeśli nie masz żadnych alternatywnych opcji, żeby taką zazdrość wzbudzić? Nie każdy ma tak jak Ty, ja mam jedną kobietę rocznie jak dobrze pójdzie. Jakieś inne rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie facet który tłumaczy to sobie tak, ze kobiety mają taki sam popęd jak my, tylko potrzebują dodatkowych emocji ma jakieś problemy intelektualne.

To jest tak jakbyś powiedział, że normalny facet biega tak samo szybko jak Usain Bolt, tylko potrzebuje jechać w takim wyścigu skuterem.

To się kompletnie nie trzyma żadnej logiki. Gdyby kobiety lubiły tak oral i anal jak my, to nigdy przenigdy w życiu nie byłoby tyle problemów i tyle tematów na tym forum z problemem facetów kalka w kalkę takim samym - że kilka lat związku i ona nie daje.

Po prostu NIE BYŁOBY takich problemów.

Kurwa, widzieliście na jakimś netkobiety temat: "kilka lat związku i on nie chce analu i oralu"? :D

Panowie, trochę logiki, litości.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Taboo napisał:

@Januszek852 lepiej z Archem nie dyskutować, nie ma sensu robić offtopa.

 

Za chwilę @dreamplayer pewnie napisze - ale jaki Arch? To jest zawsze śmieszne ;)

 

Skupcie się na problemie autora wątku :)

 

 

Ja tam się z archem w pełni zgadzam. Znajomi od piwia też kiedyś to potwierdzili . Full opcja jest do momentu jak pańcia jest na stówę pewna ze nie uciekniesz. No ale zapewne są jakieś wyjątki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dreamplayer napisał:

to nigdy przenigdy w życiu nie byłoby tyle problemów i tyle tematów na tym forum z problemem facetów kalka w kalkę takim samym - że kilka lat związku i ona nie daje.

daje daje, ale komuś innemu ;) 

laski w łóżku są zdolne do wszystkiego, kwestia dużej różnicy w smv i jest miazga wręcz :D albo borderka ewentualnie ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thyr napisał:

Full opcja jest do momentu jak pańcia jest na stówę pewna ze nie uciekniesz.

To raczej nie jest tematem tego wątku.

 

@webber

 

nie rozumiem czemu tak na tym analu się zafiksowałeś? Niepotrzebnie też tak mocno na ten sex się ślinisz, to też moze być odpychające. Oczekiwania nigdy do końca nie były dobre. Z tego co napisałeś mocno czuć Twoją flustrację. Dużo uzależniasz od sexu powodzenie w związku. Oczywiście nie zrozum mnie źle, to jest ważne i pokazuje dużo jeśli chodzi o zaangażowanie. Kobiety sa mistrzami w wyczuwaniu takich rzeczy, na czym facetowi najbardziej zależy i wykorzystują to. 

 

Piszesz o red pilu i zmianie zachowań, fajnie, to jest ważne. Ale jak coś jest nienaturalne może wywoływać właśnie taką reakcję jak opisałeś:

6 godzin temu, webber napisał:

Kilka razy mi wyrzuciła po seksie że nie wie co ja wyprawiam, i po co "udziwniam".

Może zastanów się najpierw nad sobą i swoim zachowaniu zanim zaczniesz wieszać sy na kobietę czemu nie popuszcza Ci zwieracza?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.