Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch-trzech tygodni, muli Microsoft, muli Google, muli Play i Orange, muli Zoom którym nauczyciele katują dzieci szkolne...

Internet nie został tak naprawdę przewidziany na to, że w ciągu kilku tygodni, więcej niż połowa ludzi zostanie zamknięta w jakiejś formie kwarantanny domowej, albo zmuszona do pracy zdalnej po łączach.

Obstawiam że problemy które zaobserwowaliście, zależą raczej od dostawcy sieci, niż od samego Forum.

 

Ja jak na razie zero problemów zaobserwowałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Kespert said:

Obstawiam że problemy które zaobserwowaliście, zależą raczej od dostawcy sieci, niż od samego Forum.

Podczas gdy inne strony mi chodza ok, forum muli. Nieraz sprawdzalem.

Ale oczywiscie wiem o czym piszesz i to tez ma wplyw.

 

Mosze pisal na czacie ze jakies update’y sa robione w silniku i to jest powodem prawdop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem powrócił dzisiaj.

 

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.