Skocz do zawartości

Dlaczego prostytutki nie odpisują na sms?


fikakowo

Rekomendowane odpowiedzi

Bo telefony prostytutek obsługuje burdel mama. Na blacie leży 5 telefonów, każdy z naklejonym imieniem prostytutki. I jak dzwonisz do Żanety to odbiera Samsunga, a jak do Darii to podnosi iPhona. Chciałoby Ci się pisać na 5 telefonach naraz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste, bo panowie sobie robili z tego seks telefon..

Piszą mało konkretnie, hihi, haha, marnują babeczce czas..

 

Przez telefon masz konkrety, słychać twój głos i od razu wiadomo, czy sobie robisz jaja czy nie, jak tak dostajesz bloka.

Pisanie smsów jest upierdliwe..

 

Też weź pod uwagę, że musiała by żonglować prawdopodobnie kilkoma rozmowami na raz, czyli w wolnym czasie musiała by

cały czas odpisywać, pewnie przez cały dzień było by to bardzo męczące. A tak to odbierasz kilka telefonów i  tyle..

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KonkretnyKonar napisał:

Ale byłeś kiedyś na divach? Co to ma do bycia stuleją? Wszyscy moi kumple przy kasie chodzą na divy i mi też się zdarza. Szczególnie na krótkiej delegacji jest to idealna opcja. Złapanie panny na ons-a w tygodniu jest rzeczą niezwykle trudną więc diva jest tu idealnym rozwiązaniem.

Kumple z klasy ?

Ile wy macie lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojkr napisał:

Nie odpisuje bo nie łączy życia prywatnego z pracą ...

Czyli pisanie smsów to lączenie pracy z życiem prywatnym a gadanie przez telefon to już nie?   Nie wiem czy Ty dobrze zrozumiałem pytanie w poście. Mi nie chodzi o pogaduchy "co tam,jak tam?" itd tylko umóiwnie spotkania, bo z tego co widze to w 99% ogloszen piszą, że nie odpisują sms.

4 godziny temu, Chadeusz napisał:

Bo telefony prostytutek obsługuje burdel mama. Na blacie leży 5 telefonów, każdy z naklejonym imieniem prostytutki. I jak dzwonisz do Żanety to odbiera Samsunga, a jak do Darii to podnosi iPhona. Chciałoby Ci się pisać na 5 telefonach naraz?

Też pomyślałem o takiej sytuacji jak kiedyś widziałem jak "Chińczyk" Jarosław Maringe wjechał do burdelu z kamerą i pokazywał z 20 telefonów na stole. 

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałeś kiedyś coś bardziej cennego typu samochód? Zasadniczo ci, którzy piszą sms-y, to mniej poważni klienci, niż ci, którzy dzwonią.

Jak jesteś zainteresowany towarem, to telefonujesz i dopytujesz o jego szczegóły właściciela. Sms-y z reguły pisze  zawracający dupę Janusz w stylu "Aza ile panspszedaje tego Forda idlaczemu tak drogo?". Osobiście sms-owo jeszcze nigdy nikomu nic nie sprzedałem, ale tym, którzy zdecydowali się zadzwonić  to i owszem, kilka razy.  

 

Dupa to towar jak każdy inny, poza tym jest na nią w miarę stały popyt, zatem po co będą sobie zawracać głowę mniej poważnymi klientami?  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie którzy narzekają na nieodpisywanie i tacy którzy narzekają na odpisywanie.

Divy zarabiają pieprząc się a nie pisząc.

Niby jak się bzyka to przerwie na chwilę, żeby odpisać?

 

Pół minuty rozmowy to konieczność napisania 20 sms-ów, czas stracony, zwłaszcza, że ci co chcą przyjść nie boją się zadzwonić.

Jeśli zadzwonisz do divy - oboje po głosie trochę poznacie kto jest po drugiej stronie.

Jeśli się nie dodzwonisz, zrezygnujesz ze spotkania i wtedy przyjdzie SMS, że ona już jest wolna, w momencie gdy siedzisz z żoną przy stole - możesz się nieźle wp-dolić.

Mądre dziewczyny o tym wiedzą, dlatego nie odpisują.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam jeszcze będąc studentem z ciekawości napisałem do kilku panien z portalu roksa sms chcąc rzeczywiście sprawdzić czy odpiszę czy pozostanie bez odpowiedzi. Co się okazało? Kilka panien odpisało normalnie już dokładnie nie pamiętam co, ale zdarzyła się odpowiedź. Także wniosek się wysuwa, że zdecydowanie kobiety z roksa wolą jak klienci kontaktują się z nimi telefonicznie dzwoniąc.

Sprawdzając jeszcze ogłoszenia na roksa patrzyłem czy jakąś panna ma e-mail. Do tych co miały także z ciekawości napisałem mejla. Rezultat był taki, że na niego już żadna panna nie odpisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nowy00 napisał:

Jak pamiętam jeszcze będąc studentem z ciekawości napisałem do kilku panien z portalu roksa sms chcąc rzeczywiście sprawdzić czy odpiszę czy pozostanie bez odpowiedzi.

 

18 minut temu, nowy00 napisał:

Do tych co miały także z ciekawości napisałem mejla.

Własnie idealnie pokazałeś koledze, czemu divy są średnio chętne na odpisywanie na sms-y czy inne wiadomości. Zwłaszcza, że twój przypadek raczej nie jest odosobniony.

 

Ten biznes polega na dawaniu zainteresowanym dupy za pieniądze, a nie marnowaniu czasu na korespondencję z ciekawymi czy diva odpisze ? W biznesie czas to pieniądz, a pieniędzy nikt nie lubi tracić. 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 13:13, fikakowo napisał:

Tak jak w temacie. Dlaczego prostytutki nie odpisują na sms? Chodzi mi o prawdziwe powody a nie domysły.

Prostytutka jest konkretna jak facet, chcę przyjść i zapłacić to dzwoni, pisać to możesz sobie, ale z koleżanką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2020 o 13:12, nowy00 napisał:

Jak pamiętam jeszcze będąc studentem z ciekawości napisałem do kilku panien z portalu roksa sms chcąc rzeczywiście sprawdzić czy odpiszę czy pozostanie bez odpowiedzi. Co się okazało? Kilka panien odpisało normalnie już dokładnie nie pamiętam co, ale zdarzyła się odpowiedź. Także wniosek się wysuwa, że zdecydowanie kobiety z roksa wolą jak klienci kontaktują się z nimi telefonicznie dzwoniąc.

Sprawdzając jeszcze ogłoszenia na roksa patrzyłem czy jakąś panna ma e-mail. Do tych co miały także z ciekawości napisałem mejla. Rezultat był taki, że na niego już żadna panna nie odpisała.

Ja z rok temu to samo napisałem, niektóre odpisują niektóre nie. Pewnie jak ma zapierdol to nie odpisuje a te którym brakuje klientów odpisują, żeby w ogóle mieć klienta. Sam bym zresztą tak zrobił.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 02:41, fikakowo napisał:

Pewnie jak ma zapierdol to nie odpisuje a te którym brakuje klientów odpisują, żeby w ogóle mieć klienta. Sam bym zresztą tak zrobił.

Jak ma zapieprz panna to wtedy nawet nie ma czasu odebrać telefonu od potencjalnego klienta. Co dopiero mówić o odpisaniu na smsa.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.