Skocz do zawartości

Odpowiednia?


Filipx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć samcy! Już przez pewien czas spotykam się z fajną, wysportowaną dziewczyną. Jest studentką, lubi fitness, ale nie jest chuda i ma wspaniałe pośladki ?. Ostatnio dowiedziałem się że jest dziewicą i  nie chce uprawiać seksu do ślubu. Czy to jest z mojego powodu? (jestem w miarę atrakcyjny i we dwoje chodzimy na siłownię) Czy warto wytrwać z taką kobietą? Póki co dobrze nam się układa i nie chciałbym psuć tej relacji. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej  nie jest Tobą zainteresowana, bardzo rzadko zdarzają się tego typu kobiety, najczęściej to po prostu braki u mężczyzny decydują o takie gadce.

 

Ja bym szukał innej babki, najlepiej takiej która lubi ten sport, której się podobasz.

 

Nawet jeśli jest inaczej to seks z nią na 90 % będzie chujowy- spierdolona seksualność, przez rodziców, kościół itd.

 

Szkoda życia na takie kwiatki.

 

Miałem identyczne sytuacje, pani  miała chcicę co najwyżej  uprawiać seks tzw. pocierany, w ubraniach, kurwa ale mi było wtedy głupio :D

 

Myślę że  po prostu nie byłem dla niej  dostatecznie atrakcyjny na jakiejś płaszczyźnie.

 

Nie przejmuj się i szukaj dalej.

 

Pozdro.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto.  Moim zdaniem jeśli by była mega zainteresowana Tobą fizycznie to by już nie była dziewicą. Nie zrozum mnie źle jesteś na pewno spoko z wyglądu ale każda z nich ma swój typ. 

To tak samo jak mi się podoba Krupa a mojemu koledze Krupińska. Ta i tamta spoko ale nie mój typ ta druga.

 

Nie czekaj, uwierz że ona tez nie będzie czekać do ślubu.  Tylko Tobie tak mówi bo chce kolegę orbitera. Pomyśl o tym. Moim zdaniem znajdziesz sobie normalną dziewczynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Filipx odpowiedz sobie najpierw na pytanie czego Ty potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz seksu, z nią - to jej to powiedz. Związek dwojga ludzi polega (między innymi) na "robieniu sobie nawzajem dobrze" - w różnych sferach, emocjonalnej, intymnej, seksualnej, rozrywkowej, intelektualnej. Jeśli ktoś nie jest w stanie spełnić ważnych dla Ciebie potrzeb, no to "Houston, mamy problem".

 

Po drugie - seks to nie jest coś, co dostajesz od kobiety, nigdy tak nie myśl i nie pozwól by ktoś Cię traktował jak petenta, ani, broń dobry Panie Boże (jeśli istniejesz), żeby to miało rzutować na Twoje samopoczucie czy samoocenę. Seks to jest coś, co ze sobą robią dwie osoby, każda coś daje i bierze.

 

Po trzecie - w ostateczności, dla beki, ja bym jej zaproponował taki deal: moja droga, ja rozumiem, że Twoją ceną za seks jest ślub ze mną; moją ceną za to, żebym był przy Tobie, jest otrzymanie seksu, więc proponuję, żebym sobie znalazł drugą kobietę, która zapewni mi spełnienie tej części moich potrzeb. Z Tobą, najdroższa, mogę dalej chodzić za rękę przy blasku księżyca i szeptać do ucha miłe słówka.

Godzinę temu, Filipx napisał:

Czy to jest z mojego powodu?

To nie ważne, nie przejmuj się tym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. A jakby nie była dziewicą to wciąż byłbyś zachwycony?

 

Nie warto. Ty sobie z seksem nie dasz spokoju. I staniesz się coraz bardziej męczący. Ona raczej szybko się z Tobą nie prześpi bo prawdopodobnie latami słyszała że dziewictwo trzeba trzymać dla tego jedynego ślubnego.

 

Będziecie się frustrować nawzajem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa rok czekać, żeby zakutasić no coraz lepsze te trolle. ?

Chociaż nie mam kolegę co ponad dwa lata czeka zakochany już. ??

 

Choć jeżeli to nie troll a ty jesteś atrakcyjny to nie czekaj i nie bądź jebanym orbiterem. Pańcia może jest jeszcze dziewicą bo ma jakieś problemy natury fizycznej (pochwica, jest aseksem) albo psychicznej (jest kryptolezbą albo ma zjebany soft przez starych i religię) a może zwyczajnie jej nie pociągasz na tyle. 

Nieważne dlaczego tak jest. 

Tak czy siak nie warto czekać.

 

14 minut temu, tygrysek napisał:

Te tematy na forum są coraz dziwniejsze, kafeteria się zaczyna z tego robić. Osobiście nie czekał bym do ślubu, bo podczas nocy poślubnej może się np. okazać że laseczka ma kutasa i co wtedy?

Jebłem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co Tu pomóc jak dwa zdania napisał. Tu może być setki czynników do rozważenia. Moim zdaniem ona tylko tak gada żeby Cię wybadać albo robi sobie żarty. Jeśli mówi prawdę to albo jest jebnięta i będziesz walił konia leżąc z nią w jednym łóżku, albo jest z jakiejś bardzo religijnej rodziny, czyli w zasadzie też jebnięta. Serio chciałbyś być z osobą którą nie może zaspokoić Twojej podstawowej potrzeby w imię swoich chorych przekonań? 

 

Ps. Zresztą Ty już chłopie przepadłeś bo się zakochałeś i nasze pisanie nie ma sensu bo zrobisz po swojemu. I nie mów, że nie bo jak byś się nie zakochał to byś takich pytań nie zadawał

Edytowane przez tygrysek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Filipx napisał:

Ostatnio dowiedziałem się że jest dziewicą i  nie chce uprawiać seksu do ślubu

Jesteś z nią rok i ostatnio się tego dowiedziałeś? To muszę powiedzieć, że macie specyficzny związek.... Jesteście oboje dorosłymi ludźmi a dorośli ludzie, którzy ze sobą są, z reguły uprawiają seks. Oczywiście może tak być, że ze względów (zazwyczaj religijnych) podejmują inną decyzję, ale warunkiem tego powinno być to, że jest to wspólna decyzja. 

 

2 godziny temu, Filipx napisał:

Czy warto wytrwać z taką kobietą? Póki co dobrze nam się układa i nie chciałbym psuć tej relacji. 

Jeśłi przez najbliższe lata nie planujesz się z nią żenić, pozostaje pytanie jak sobie będziesz radził z napięciem seksualnym, kiedy będziesz patrzył na te jej pośladki i wiedział, że nic z tego....  Decyzja należy do ciebie.

Edytowane przez Tyson
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Filipx napisał:

Cześć samcy! Już przez pewien czas spotykam się z fajną, wysportowaną dziewczyną. Jest studentką, lubi fitness, ale nie jest chuda i ma wspaniałe pośladki ?. Ostatnio dowiedziałem się że jest dziewicą i  nie chce uprawiać seksu do ślubu. Czy to jest z mojego powodu? (jestem w miarę atrakcyjny i we dwoje chodzimy na siłownię) Czy warto wytrwać z taką kobietą? Póki co dobrze nam się układa i nie chciałbym psuć tej relacji. 

Rozumiem, że o minecie też nie ma mowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EH. Widzę że kilku się czepia że nie dałem bardziej opisanej sytuacji.

Nie uprawialiśmy seksu do tej pory, bo cały czas odmawiała i szukała wymówek, a ja myślałem że może jest chora czy coś i nie chce mi mówić. Dopiero niedawno mi powiedziała bo już byłem wkur***ny.

I tak, wasze zdanie ma dla mnie znaczenie, bo w końcu to jest forum dla facetów.  

A o zerwaniu myślałem, ale chciałem się upewnić. 

 

Miałem nadzieje na pomocne rady, ale widzę że to żałosne i nie powinienem się w ogóle udzielać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Filipx napisał:

Widzę że kilku się czepia że nie dałem bardziej opisanej sytuacji.

Kolego tak często piszą trolle, nie dziw się. 

 

5 minut temu, Filipx napisał:

Nie uprawialiśmy seksu do tej pory, bo cały czas odmawiała i szukała wymówek, a ja myślałem że może jest chora czy coś i nie chce mi mówić.

I przez rok nie wkurwilo Cię to na tyle, żeby spierdolić?

Poza tym skąd wiesz, że nie kłamie i nie chce z TOBĄ seksu a z trenerem już dawno było dymanie na wszystkie dziury? 

6 minut temu, Filipx napisał:

Miałem nadzieje na pomocne rady, ale widzę że to żałosne i nie powinienem się w ogóle udzielać

Nie fochaj się, jedyna rada to chyba kończyć tą farsę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w podobnej sytuacji z tym, że u mnie była to luźna znajomość z dziewica co nie chciała że mną uprawiać seksu klasycznego. Trwało to 3 miesiące. Udało mi się ugrać chociaż orała i owa dziewica chciała anala. Zrezygnowałem z takiej znajomości bo pojawiła się inną lepsza kobieta na horyzoncie. Koniec końców przez ten krótki epizod trochę bardziej poznałem pogląd kobiet na różne sprawy.
Jeśli jesteś w związku przez rok i twoją myszką nie chcę uprawiać z Tobą seksu to znak, że coś się dzieje. Jeśli byłaby na Ciebie napalona to już by dawno dala Ci zamoczyć. Ewakuuj się z tego związku jak najprędzej bo czym on jest jak Ty chodzisz zdołowany bo brakuje Ci seksu. Jesteś w takim wieku, że bez problemu znajdziesz sobie jeszcze dziewczynę lepsza z jaką będziesz miał normalne akty miłosne.
Powiedz chociaż czy przez cały okres trwania związku kobieta robiła Ci dobrze ustami albo ręką?
Bo jeśli NIE to oznacza, że miałeś taki podstawowkowy związek opierający się na trzymaniu za rączkę oraz pocałunkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Filipx napisał:

Nie uprawialiśmy seksu do tej pory, bo cały czas odmawiała i szukała wymówek, a ja myślałem że może jest chora czy coś i nie chce mi mówić. Dopiero niedawno mi powiedziała bo już byłem wkur***ny.

Zdecydowanie nie jest to fajne, kiedy kobieta z którą jesteś ukrywa przed tobą tak ważną rzecz i szuka wymówek/ściemnia ci. Napewno by mi się to nie podobało i poczułbym się lekko oszukany. 

 

2 godziny temu, Filipx napisał:

I tak, wasze zdanie ma dla mnie znaczenie, bo w końcu to jest forum dla facetów.  

A o zerwaniu myślałem, ale chciałem się upewnić. 

Rad zawsze warto słuchać. Ale pamiętaj, że ostatecznie zawsze ty ponosisz konsekwencje swoich działąń a nie ci , którzy ci radzą. 

 

2 godziny temu, Filipx napisał:

Miałem nadzieje na pomocne rady, ale widzę że to żałosne i nie powinienem się w ogóle udzielać ?

Nie podchodź tak do tego. Faktycznie sporo jest trolli na forum i czasem ciężko piszącemu przebić się przez sarkazm odpowiadających. Mimo wszystko, ja dziękuję ci, że się podzieliłeś swoją historią, bo w dzisiejszych czasach nie spodziewałem się, źe młodzi ludzie jeszcze mają tego typu akcje....

 

Ja osobiście jako 20 letni szczaw miałem kiedyś kobietę, która swoje dziewictwo trzymała jak sztandar i wyznawała takie poglądy, ale to było prawie 20 lat temu? Ostatecznie dobiłem swego, i po 5- 6 miesiącach: miziania, lodzików, handjobów itp. zaczęliśmy seks po Bożemu. Czy bym wtedy rok wytrzymał bez szparki? Pewnie nie, choć byłem bardzo zakochany ?

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.