Skocz do zawartości

Debata prezydencka 06.05.2020


Rekomendowane odpowiedzi

Była to jedyna taka debata, w której kandydaci nie wiedzieli czy i w jaki sposób wybory mające odbyć się za 4 dni zostaną przeprowadzone.

Spośród tej różnorodnej grupy, biorącej udział w castingu na "fotel pod żyrandolem" uwagę zwracał Tanajno z wyglądem rasowego hipstera. Merytorycznie wykazał się Bosak, poważny i kulturalny był Jakubiak. Duda był myślami gdzie indziej, po niektórych innych nawet myślenia nie można było dostrzec.

 

Wydarzenie bez większego błysku, przyćmione przez porozumienie Porozumienia czyli alians dwóch Jarosławów.

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypadł Bosak, merytoryką i erudycją zamiata resztę śmiesznej stawki, ale ja już przestałem się emocjonować wyborami prezydenckimi w PL. Prezydent RP to figurant, fasadowa marionetka danej partii. Ale jeśli już miałbym wybierać to życzyłbym wygranej właśnie Bosakowi.

 

P.S nie pojmuje fenomenu Hołowni, jak można go w ogóle brać na poważnie. A jeszcze to jego żałosne "czytam konstytucję codziennie"!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Obliteraror napisał:

Nie mam pojęcia, moja żona ostatnio nim jest zafascynowana.

Zauważyłem ten trend wśród znajomych kobiet. Według mnie widzą, że to niesamodzielny pizdeusz, którym steruje żona z jajami, a może i ktoś jeszcze. Więc de facto głosują na jego żonę czyli na kobietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - fenomen Hołowni jako wynalazku po Kijowskim czy Petru rozumiem, atakują aż do skutku, ale czy naprawdę nie ma tam ogarniętych ludzi od pijaru? Prawdziwych speców od wizerunku i propagandy? Hołownia się popłakała waląc takimi banałami, że chyba tylko odbiorcy mózgojeba "Trudne sprawy" czy "Ukryta prawda" mogli to kupić. A może o to chodzi? ? Może władza ma o Polakach aż tak niskie zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kleofas napisał:

Według mnie widzą, że to niesamodzielny pizdeusz, którym steruje żona z jajami, a może i ktoś jeszcze. Więc de facto głosują na jego żonę czyli na kobietę.

Były szef MSWiA i  Sekretarz Kolegium ds. Służb Specjalnych w rządzie Tuska, Cichocki jest jego szefem sztabu wyborczego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Może władza ma o Polakach aż tak niskie zdanie...

„Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi".

"Ciemny lud to kupi".

 

Prawda jest taka że politycy(i nie tylko). Traktują nas jak nierozumne bydło. I wcale im się nie dziwie. Wystarczy trochę propagandy i przeciętny Kowalski pójdzie na wojnę  zabijać Hansa, Smitha czy Wanie. Chodź w życiu ich na oczy nie widział. Ale w telewizji powiedzieli że to wróg śmiertelny i tak trzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tacritan napisał:

Bosak wydaje mi się nie najlepszym kandydatem...

Ciekawe dlaczego? Człowiek bez żadnych sukcesów, a nawet bez żadnego doświadczenia zawodowego (w sumie trudno wymagać sukcesów od kogoś, kto nic nie robi), z nieznanym źródłem utrzymania... właściwie to czego Ty się czepiasz? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adams napisał:

Ciekawe dlaczego? Człowiek bez żadnych sukcesów, a nawet bez żadnego doświadczenia zawodowego (w sumie trudno wymagać sukcesów od kogoś, kto nic nie robi), z nieznanym źródłem utrzymania... właściwie to czego Ty się czepiasz? ;)

Ani skończonych studiów, ani odbytej służby wojskowej a pozuje z akmsem.

Ja rozumiem, że prezydent to funkcja reprezentantywna w Polsce ale jednak wymagajmy czegoś od naszego kandydata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kim Un Jest? napisał:

nie pojmuje fenomenu Hołowni, jak można go w ogóle brać na poważnie

Na tej samej podstawie co innych. Dla mnie wypadł bardzo profesjonalnie i nawet przez chwilę nie pomyślałem w kategori: "ooo to ten prowadzący Mam Talent". Najbardziej wkurwiał mnie Biedroń. Piekło Kobiet, bede walczyl o prawa kobiet. Jakich praw nie mają kobiety przepraszam bardzo? A czy któryś z kandydatów zająknął się o prawa i sytuację mężczyzn w tym kraju? Nieeee, oni mają tylko zapierdalać 5 lat dłużej okresu składkowego żeby budżet napychać, umrzeć  na raka prostaty jak najprędzej po przejściu na emeryturę i do wora z nimi.

 

edit. a przed śmiercią oddać na nich głos.

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiejś wrogości do Hołowni, jest dla mnie jednak zbyt egzaltowany i za dużo spadów po Tusku ma w swoich szeregach, bym go traktował poważnie, jako "nową jakość". I jak mimochodem czasem słucham sobie lajwów Hołowni, które żona ogląda to stwierdzę, że wypada całkiem nieźle. Ale kompletnie nie moja polityczna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Na tej samej podstawie co innych. Dla mnie wypadł bardzo profesjonalnie i nawet przez chwilę nie pomyślałem w kategori: "ooo to ten prowadzący Mam Talent

Jak dla mnie - nie na tej samej. Bosak choć ma skromne dokonania w materii politycznej, to jednak je ma, cyt. z wikipedii:

"w latach 2005–2006 prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poseł na Sejm V i IX kadencji, współzałożyciel i członek koalicji Konfederacja Wolność i Niepodległość. Kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 2020."

 

Hołownia wyskoczyła z konopii, a jego największym dokonaniem w karierze politycznej jest nagłe jak sraczka ogłoszenie startu w wyborach. Najbardziej znany jest z telewizyjnego show, gdzie wpuszczał ludzi na scenę. Z całym szacunkiem, ale to tak jakby Zenek Martyniuk startował w wyborach.

 

Moja niechęć wypływa niestety z tego, że już raz dałem się kupić "na osobowość" niejakiemu Kukizowi. Paweł I Antysystemowy bardzo szybko dał się poznać. Nie, dziękuję już takim wynalazkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.