Skocz do zawartości

Wiadomość od obcego faceta na temat mojej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy panowie,

mam prośbę jak sobie z tym poradzić, spotkała mnie dziwna sytuacja, mianowicie otrzymałem wiadomość na facbeooku od Faceta, którego nie znam odnośnie mojej kobiet o następującej treści:

"Siemano!Weż tą (imię)* wyluzuj jakoś.mam dosyć wiadomości i telefonów dzień w dzień"

Idąc tropem kolesia na jego profilu, dzień po tym co mi napisał, wkleił tekst: "Mój dobry kumpel,przyjaciel - zajebiście poradził:"zamknij tą relację toksyczną" Otworzył oczy szeroko zamknięte ? Muchas gracias,compadre"

Oczywiście ten Facet jest u znajomych mojej kobiety, nawet ona coś tam mu komentowała pod postami.

I teraz rodzi się pytanie, jak ja mam to zweryfikować ;(. Do telefonu nie mam dostępu kobiety, ona zawsze czyści historie wszystkiego i nie zapisuje hasłem więc nawet gdybym chciał coś inwigilować to nie bardzo mam jak.

Może było coś więcej niż pisanie, tak by sugerował tej jego ww. wpis, a może kłamie i mu zależy na rozpadzie naszego związku żeby przejąc moją kobietę ?. Rozmowa z kobieta chyba tutaj niewiele da, ewentualnie proszę o sugestie jak to z waszego doświadczenia wynika, co tu zrobić ;/. Oczywiście chciałem rozwinąć temat i napisałem do Pana, niestety nic nie odpisuje.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jaszaczur napisał:

Rozmowa z kobieta chyba tutaj niewiele

Dobrze myślisz. 

22 minuty temu, Jaszaczur napisał:

ona zawsze czyści historie wszystkiego i nie zapisuje hasłem

Red Alert! Na bank ma dużo za uszami.

 

22 minuty temu, Jaszaczur napisał:

moją kobietę

Ona nie jest twoja to tylko twoja kolej. 

 

22 minuty temu, Jaszaczur napisał:

Oczywiście chciałem rozwinąć temat i napisałem do Pana, niestety nic nie odpisuje

Proponuję czekać i przyglądać się ZACHOWANIU kobiety.

Może w międzyczasie kolega odpisze coś więcej. 

Nie przejmuj się to tylko baba dziś jest jutro jej nie ma, korzystaj z promocji i masz seks. 

 

EDT.

Nie proś, żeby pokazywała Ci telefon, nie inwigiluj jej na siłę, nie pokazuj zazdrości i nie mów o tym koledze.

Edytowane przez SSydney
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jaszaczur napisał:

Siemano!Weż tą (imię)* wyluzuj jakoś.mam dosyć wiadomości i telefonów dzień w dzień"

Na pierwszy rzut oka aż bije desperacją! Męską desperacją z powodu natręctwa ze strony kobiety. Twojej kobiety. Jeśli to nie jakaś gówniana intryga rodem z brazilianos serialos to Twoja kobieta bardzo Cię poniża. Wyjaśnij to, bo kobietę już chyba straciłeś, a zaczynasz tracić twarz.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prod1gybmx napisał:

Seks z kobietą, która bw głowie ma inne typa

Rozumiem, że masz dowód na To, że ten typ piszę prawdę a nie tylko chce zniszczyć związek kolegi? 

Ja na 100% nie jestem w stanie tego stwierdzić, dlatego tak napisałem. 

 

Ludzie mają różne pomysły. Może typ do niej pisze a ona go olała i się mści? 

 

Za mało danych kolega ma, jeżeli jest to prawda to dla Pani kop w dupę się należy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney Z tego co napisałeś, wywnioskowałem, że nawet gdybyś wiedział, że kobita jest z Tobą dla wygody, a myśli o kimś innym, to nadal miałbyś ochotę ja bzykać. Nie wiem jak Ty, ale ja nie stukalbym się z kobita, która nie jest na mnie nagrzana. Jeśli miałbym takie podejście, to wykopał bym swoją z jej wszystkimi wadami i cechami, które mnie irytują i chodzilbym na divy. Nie wiem, czy wyszło by taniej czy drożej, ale nie musiał bym się wkurwiac i miałbym różnorodność jak w sklepie z zabawkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sytuacja jest prawdziwa, facet, który wysyła taką wiadomość a później nie odpowiada jest całkowicie niepoważny. Czy mężczyzna nie potrafi stanowczo zareagować i poradzić sobie z babą, która go nęka?

Nawet gdyby chciał wyjawić to autorowi posta, powinien umówić się z nim na piwo/wódkę i powiedzieć: stary, Toja baba przegina, posprzątaj swoje podwórko... 

Dziecinada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zainstalować aplikację szpiegowską na jej telefon, laptopa(jak ma) i nigdy jej o tym nie powiedzieć.  Jak przez rok-dwa nic nie wykaże to można usunąć i nic nigdy nie mówić.

 

Dodatkowo polecam zainstalować jej urządzenie szpiegujące lokalizację w samochodzie, jak non-stop będzie gdzieś jeździć, to sprawdzisz gdzie.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@balin zobacz moją pierwszą odpowiedź, dla mnie to kasowanie wszystkiego też podejrzane. 

Jednak brak blokady nie do końca świadczy o tym. Baby lubią jak orbiterzy się ślinią, łechtają ego itd.

 

2 sprawa:

9 minut temu, Tacritan napisał:

który wysyła taką wiadomość a później nie odpowiad

Nie mógłby dać 2 screenów rozmowy? 

Ile to zajmuje? 5 sekund? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie jestem z tych co sex im wystarcza. Czuje obrzydzenie. Jescze dzisiaj mamy sie widziec. moze poprostu podpytam czy utrzymuje relacje w postaci smsow itp z kims innym i zobacze reakcje. Ewentualnie powiem jak wyglda sytuacja ze ktos mi napisal i nie wiem co teraz bo jestem miedzy mlotem a kowadlem. Jestesmy razem ponad 10 lat. Kiedys raz udalo mi sie akcje taka ogarnac ze pisala zeby sie umoeic na piwo z kims innym ale mu powiedziala ze ma chlopaka ale koles odmowil. Jest z branży IT nie przejdzie instalacja.

Ewentualnie proszę o radę gdyby to była prawda jak odejść z pierdol... żeby zapamięta. Ewentualnie może jeszcze się dzisiaj spotkać i poczekać na odzew od kolesia. Dodałem go też do znajomych bo najpierw chciał zanim napisał więc pewnie to już zobaczyła. Poza tym jakoś wycichla nawet na Facebooku nie siedzi. Ale to tylko gdybania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - kiedyś pisała, dzisiaj już nie tyle pisze co wręcz zamęcza innego gościa. Szacunek w jej oczach straciłeś. Kobietę też. Ale musisz wziąć sytuację za mordę, bo stracisz godność, a odbudowanie własnej wartości trwa dłużej niż znalezienie nowej kobiety.

 

Jeszcze raz - kiedyś chciała umówić się na piwo z innym, dzisiaj obcy facet informuje Cię żebyś ją uspokoił, bo żyć mu nie daje, jutro zadzwoni do Ciebie gość z krzykiem: panie, zdejmij pan pańska kobitę z mojego kutasa bo już nie wyrabiam.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jaszaczur napisał:

Ewentualnie proszę o radę gdyby to była prawda jak odejść z pierdol... żeby zapamięta.

To jest prawda.

 

Snujesz się i czaisz jak niezdecydowana baba...

 

Weź tą wiadomość i wyślij im obojgu z komentarzem, żeby się dogadali, bo masz ochotę na trójkąt i chcesz być z tyłu ? i chuj i czekaj.

  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z tym koleszką niech ci jakoś potwierdzi , podeśle jakieś scriny z ich rozmów czy cokolwiek. Byś miał jakąś podkładke

 

A co jeśli coe w chuja robi???

 

Pojebów też wiele chodzi po tym padole.

 

Podejdź do tego na chłodno i rozegraj to dobrze bo taka wiadomość to sb może każdy nawet dla beki wysłać.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało danych masz aby prorokować co zrobić, jednak kasowanie wiadomości przez kobietę jest mocno podejrzane. Pomyśl logicznie po co miałby ktoś usuwać wiadomości. Usuwanie wiadomości ma na celu pozbycie się wszelkich dowodów lub braku wykrycia. 

 

Bierz pod uwagę też to, że gość może być psycholem i chce Ci związek rozpieszyć jeśli jednak okaże się, że dziewczyna jest winna bez sentymentów pożegnaj niewiastę i kop w tyłek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręć typa, żeby przysłał screeny, dowody, bo w tym momencie jest jedynie ci*ą- skarżypytą. Z dziewczyną nie poruszaj tematu dopóki nie będziesz miał czegoś konkretnego i nie przeanalizujesz sytuacji na chłodno. 

Może sobie poflirtowali, typ został odrzucony gdy zaproponował coś konkretnego i teraz postanowił zamieszać? Nie wiesz tego w tym momencie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobąć kontakt do tego chłopa nr telefonu nawet adres zacznij po nim jechać na jakies podstawie śmie tak twierdzij? Jakim prawem do cb wypisuje i zakłóca twój spokój.

 

Zacznij ty jego nękać by puścił pare.

 

Taka zagrywką może pęknie i ci coś podeśle. 

 

Potem enentualnie zajmiesz sie panią. Ale zastanów sie który normalny gość by napisał ze go baba nęka? a potem wypisuje jakieś komętarze. 

 

Pacjent ewidentnie ma nasrane w bani.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICZEGO nie dawaj po sobie poznać. Kobiet wszystkiemu zaprzeczy. Nie mów  jej,nie pytaj , obserwuj, notuj kiedy i gdzie wychodzi. Notuj okresy kiedy znika, kiedy nie masz kontaktu, jak szybko odpowiada na twoje pytania. Zapisz to sobie. Obserwuj czy nosi telefon przy dupie , nawet do kibla. Gościowi powiedz że trąci desperacją i szanujesz jego chęć pomocy ale nie do końca jest wiarygodny. Niech Ci opisze coś więcej. Jeżeli ma argumenty , przedstawi.

 

Widzisz ja też myślałem że jestem jedyny, a Myszka wierna i lojalna... Mam nadzieję że w Twoim przypadku tak jest :)

 

Edytowane przez ntech
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze, podaj proszę więcej faktów. Mieszkacie razem? Plany na przyszłość?

Jak wygląda relacja, etc.

Po pierwsze - ciężka sprawa, ale zachowaj spokój. Jak czujesz, że Cię nosi to przełóż z nią spotka ie na inny dzień i zrób 100 pompek- wysiłek trochę oczyści mózg.

Po drugie - poczekaj na rozwój wypadków i więcej info od tego drugiego jeśli by się odezwał.

Po trzecie- jakie miałeś płacy i cele w tej relacji/związku?

Po czwarte- jeśli rzeczywiście coś kręciła, to podziękuj za współpracę i nigdy więcej się z nią nie kontaktuj. 

Po piąte- spokój, spokój i jeszcze raz spokój. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkamy razem. Dzieli nas jakieś 15km. Ona pracuje w mieście w którym mieszkam. Zarówno u niej i u mnie jest rodzina. Dopiero niedawno temu kupiłem mieszkanie i remontuje w bloku. Spotykamy się głównie w piątek sobotę czasem w inne dni. Od początku ustaliliśmy wspólnie ze nie będzie ślubu i dzieci. Razem pracowaliśmy tak się zaczęło. Teraz ja robię gdzie indziej. Spróbuję jakoś skontaktować się z tym kolesiem ale nawet gdy mi coś więcej poda jak ja to zweryfikuje. Chyba tylko przez kawę na ławę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaszaczur z tego, co piszesz, nie jesteś w stanie zweryfikować. Jak podejrzenia nie dają Ci żyć, to chyba pora się rozstać. A jak jesteś w stanie to olać - to olej.

 

Ludzie mówią/piszą różne rzeczy, nie wszystko musi być prawdą. Ale też nie wszystko musi być fałszem/manipulacją.

 

rabin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaszaczur napisał:

Spotykamy się głównie w piątek sobotę czasem w inne dni. Od początku ustaliliśmy wspólnie ze nie będzie ślubu i dzieci.

Żyjecie tak 10 lat? Dziwne to mocno jeśli mamy nazwać taką relację poważną. Moim zdaniem ona chyba bardziej rozumie tą relacje niż ty sam i dlatego być może nie próznuje w wolnym czasie. Wiadomość od gościa to red alert, jeśli jest u niej w znajmoych raczej coś jest na rzeczy. Skontatuj się z tym gościem o co chodzi tylko bez białorycerzenia i agresji tak naprawdę robi Ci przysługę informując Cię - jeśli to prawda.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.