Skocz do zawartości

Wiadomość od obcego faceta na temat mojej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Weź nie pierdol i prześlij jej tą wiadomość, bo abulomania to straszny stan... Co Ci zrobi? Napluje na Ciebie?

 

Gadanie z chłopem nic nie da jeśli jest oszustem.

Reakcja samicy jest jedyną metodą weryfikacji.

 

Pisz: patrz myszko co dostałem. Ktoś chce do nas dołączyć. Co Ty na to?

 

Albo sternik jesteś albo ster. Wybieraj.

 

Edytowane przez XYZ
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, XYZ napisał:

Gadanie z chłopem nic nie da jeśli jest oszustem.

I tak warto pogadać, może jednak oszustem nie być, może dostarczyć jakieś dowody screen shoty, dać dostęp do kont z którymi pisała, pokazać smsy, mmsy itp.

 

Jeśli ie będzie potrafił przedstawić wiarygodnych dowodów, to wtedy rozwiązanie jakie proponujesz.

 

Jeśli przedstawi coś konkretnego, to wtedy opcja: popatrz myszko co dostałem od dobrej wróżki, wiesz gdzie są drzwi :)  

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, słuchaj no Pan, po kiego uja Ty chcesz pisać do jakiegoś gościa? Co chcesz w tym momencie uzyskać? 

 

Spotykasz się z babą wyciągasz fona i między obiadem a zrobieniem loda pokazujesz jej te wiadomości i mówisz: patrz Żanetka jakiego esa dostałem. I patrzysz na jej reakcję. Im większy słowotok wypłynie z jej gęby, tym gorzej. Jej odpowiedź pozostawiłbym bez żadnego komentarza, scen zazdrości, nic, null. Nich siedzi i myśli. 

 

Jeśli sytuacja się powtórzy, to zdecydowanie jest coś na rzeczy. 

 

Ps. Tak na logikę. Jeśli rżniesz czyjąś babę, to nie piszesz do jej gacha, bo ci obije ryja i stracisz bzykanko. Ta sytuacja może być realna, gdy Twoja baba jest w chuj brzydka, gach ma inną lalkę (ładniejszą) i chce, żeby Twoja dała mu spokój. 

No chyba, że sobie poruchał, znudziło mu się, albo ona zaczęła gadać o związku, lub znalazł sobie inną i teraz chce ją jakoś spławić, a że nie idzie, to pisze do Ciebie. 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, giorgio napisał:

Spotykasz się z babą wyciągasz fona i między obiadem a zrobieniem loda pokazujesz jej te wiadomości i mówisz: patrz Żanetka jakiego esa dostałem. I patrzysz na jej reakcję.

@Jaszaczur Tak zrobisz i wrócisz tu, opiszesz i bracia dalej cię pokierują.

 

Od siebie dla ciebie:

1.Robisz to z chłodną głową 

2.Jeszcze raz robisz to z chłodną głową

///

NIE SPIERDOL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DuchAnalityk napisał:

Po prostu zainstalować aplikację szpiegowską na jej telefon, laptopa(jak ma) i nigdy jej o tym nie powiedzieć.  Jak przez rok-dwa nic nie wykaże to można usunąć i nic nigdy nie mówić.

 

Dodatkowo polecam zainstalować jej urządzenie szpiegujące lokalizację w samochodzie, jak non-stop będzie gdzieś jeździć, to sprawdzisz gdzie.

To się może różnie skończyć, np. jej kolejny chłopak "przypadkiem" to znajdzie. Nie polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie plan jest taki. Dzisiaj będę się z dziewczyną widział i jutro. Uda mi się prawdopodobnie uzyskać dostęp do email. Zobaczę co i jak jeśli się uda i coś znajdę wiadomo co potem. Ma 5m żeby wypierdal.... Gdy nic nie wskóram to spróbuję z tym kolesiem jakoś się skontaktować nie wiem czy to się uda. W każdym razie będę ją widział dopiero za tydzień więc jakoś teraz może przeboleje a potem może coś się wyjaśni o ile to z mailem nie wypali. Wtedy za tydzień zrobię jak pisaliście. Jesteśmy dorośli. Pokażę jej ta wiadomość i spytam czemu trójkątów nie robimy. Ewentualnie jak zaprzeczy dam jej swoją komórkę i powiem a ty daj mi swoją skoro to klamstwa

Edytowane przez Jaszaczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaszaczur napisał:

Wtedy za tydzień zrobię jak pisaliście. Jesteśmy dorośli. Pokażę jej ta wiadomość i spytam czemu trójkątów nie robimy. Ewentualnie jak zaprzeczy dam jej swoją komórkę i powiem a ty daj mi swoją skoro to klamstwa

Wszystko fajnie jak radzą bracia wyżej, tylko problemem nie jest to, żeby lasce podsunąć telefon i zapytać. Problemem jest to, co zrobisz, kiedy ona zrobi to co wiele kobiet potrafi, mianowicie:

 

- zarzuci klasykiem strzelając focha, zrzucając winę na Ciebie i pytając "masz mnie za dziwkę"/"za kogo Ty mnie masz???"

- wyprze się, powie że zna typa ale nie wie o co chodzi, a potem wróci do punktu wyżej tzn. "jak mogłeś myśleć, że ja coś za Twoimi plecami?" + przerzucanie odpowiedzialności i winy

- da szlaban na dupkę

- odpowie atakiem

 

Itd. Co chcę Ci przekazać - to, co zrobisz i jak, w jakiej kolejności ma tak naprawdę drugorzędne znaczenie. Pierwszorzędne jest to, jaki masz stosunek do kobiet w ogóle a do niej w szczególe. Jak bardzo zależy Ci na niej i na tym związku.  Od tego zależy, czy to co zrobisz w jakikolwiek sposób Ci pomoże, czy też spierdoli Cię na samo dno bycia needy/beta/whatever to nazwiemy.

 

Nad tym pomyśl. Niech to definiuje Twoje działania, a nie odwrotnie.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do typa o jakieś dowody, screeny czy coś. 

 

Mój dobry ziomek robił w korpo.

Poznał tam takiego gościa co właśnie specjalnie robił takie akcje jak ten z tematu.

Typowy troll.

Pisał właśnie takie wiadomości do różnych ludzi i doszedł w tym do takiej wiarygodności, że nie jeden związek rozjebał.

Potem się chwalił kolegom w korpo jaki ferment udało mu się zasiać. 

Jeden z minusów internetu. 

 

Żeby nie było - nie wiem czy facet z tematu jest oszustem czy nie.

Laska ma go w znajomych i pisała mu komentarze, więc może jest jakiś trop. 

Chowa telefon i kasuje historię - robi się podejrzanie. 

 

Ale tak jak pisałem to jest internet. 

@Jaszaczur w jaki dzień i o której godzinie dostałeś wiadomość od gościa?

Bo jak w piątek albo sobotę w nocy to może się z kimś najebał i jaja se robił. 

Może ktoś dorwał jego telefon i pisał różne głupoty. 

 

Nie mniej, jestem ciekawy rozwoju tej historii bo na razie nic nie jest pewne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jaszaczur napisał:

Jesteśmy dorośli.

 

No to działaj, a nie w szpiega emailowego się bawisz.

 

Jakie daj telefon? Po co dawać swój?

To są słabości... w jej oczach ?

 

Gdybym, był twoja samicą to bym śmiechem jebnął... brak małżeństwa, zero planów na dzieci, brak wspólnego kąta, na którym łapę może położyć, spotkania raz na tydzień...

 

Gdybym był samicą szukałabym nowej gałęzi, no ale ta Grażyna jest zapewne wyjątkowa ?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dziwny ten związek. Ale tak od początku się umuwilismy. Nie lubimy dzieci co w tym dziwnego nie każda chce rodzic. Nie jest to klasyka ślub, dzieci, kredyt itp. Mieszkanie za gotówkę kupiłem więc kilka lat musiałem odkładać. Kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie ale wróciła do domu matka się opiekować starszą która jej wszystko zapisała. Dodatkowo tam tragedię miała gruba w rodzinie z siostrą. Fajnie radzicie bracia jest tyle opcji. Jedno jest pewne ona jest strasznie nerwowa. Miała silna depresję kiedyś po tragedii ww. I bardzo spontanicznie reaguje. Moment się złości. Trzeba jak z jajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że panna cie tak zmanipuluje że jeszcze ją przeprosisz za to że miałeś podejrzenia.

Chłopie żadne rozmowy ani nic,sprawdzasz telefon/komputer,od gościa bierzesz info i jak masz pewność że twoja laska nie jest tylko twoja to wtedy konfontrujesz ją z faktami i żegnasz,więcej się nie widzicie.

Jak jej pokażesz taki dowody w stylu wiadomosci od losowego gościa na fb to odwróci sytuacje o 180 stopni i jeszcze ty przeprosisz.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaszaczur napisał:

Ale tak od początku się umuwilismy.

Aaaa, no to jak się na coś z kobietą 10 lat temu umówiłeś to pewne, jakby w kamieniu wyryte.

 

8 minut temu, Revolt napisał:

Coś czuje że panna cie tak zmanipuluje że jeszcze ją przeprosisz za to że miałeś podejrzenia.

O tym właśnie pisałem. 

 

Z nią jak z jajkiem delikatnie trzeba, a tu takie podejrzenia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie boje się rozstania z jej winy tylko bardziej jak pisaliście że to ona mnie oskarży o nieufność i zostanę z tym gównem w głowie a ona będzie się smiac. 

5 minut temu, BlacKnight napisał:

A skąd obcy gość ma twój numer ?

Napisał mi na Facebooku a nawet nie mam ani ona że jesteśmy razem w związku. Napisał kilka dni temu niestety ja Facebooka nie używam przypadkiem natrafiłem na wiadomość. Wysłał mi zaproszenie i napisal. Może chciał żeby zobaczyła i dała mu spokój no bo kto by tak się wyłożył.

Edytowane przez Jaszaczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłał mi zaproszenie i napisal. Może chciał żeby zobaczyła i dała mu spokój.Ogólnie to nie boje się rozstania z jej winy tylko bardziej jak pisaliście że to ona mnie oskarży o nieufność i zostanę z tym gównem w głowie a ona będzie się smiac. 

 

Jadę się spotkać. To będzie trudna gra. Sprawdzę jakim jestem aktorem :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaszaczur napisał:

 Rozmowa z kobieta chyba tutaj niewiele da, ewentualnie proszę o sugestie jak to z waszego doświadczenia wynika, co tu zrobić ;/.

Trzeba było mu napisać, żeby tobie printscreeny powysyłał, jak nie to niech wypier....a, traktuj to jako ściemę i pokaz to swojej kto to jest i co pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje są dwie, choć jedno jest pewne :

Typ przejawia zaburzenia narcystyczne - szuka atencji i pier*doli bez grama logiki, że niby Ty masz ogarnąć dziewczynę, która mu się narzuca (?)  Kto normalny tak się zachowuje , nawet jeśli ruchnął czyjąś dziewczynę?

Wracając do opcji:

1) koleś ją przeleciał i zghostował, a ona mu się faktycznie teraz naprzykrza (I tu kolego kłania się Twoja czujność i wiedza o swojej partnerce w 10letnim związku, polecam wątal na forum o tym jak rozpoznać zdradę kobiety-- więc jeżeli dobrze ją znasz to klocki raz dwa się ułożą, być może otrzymujesz właśnie srogą nauczkę za wieloletnie zaniechania ) 

 

2)koleś jest pizdeo rycerzem, był przez chwilę przy wirtualnej nadzieji, w związku na kilkadziesiąt stron messengera. Sporo tej spermiarskiej energii  zainwestował, a ostatecznie dostał plaskacza lub został obśmiany. I teraz się mści. 

Jeżeli nie zauważyłeś  wahań nastroju u dziewczyny, dziwnych przerw w kontakcie, nagłych przejawów braku szacunku do Ciebie to bardziej wchodzi tu w grę opcja nr 2.

W tej sytuacji odpuściłbym sobie kontakt z typem, bo to sprawia, że kontroluje i rozgrywa całą sytuację. 

Bądź czujny, obserwuj swoją dziewczynę. Zaskocz ją jakimś pomysłem, niespodziewaną wizytą, a potem analizuj jej reakcje ;)

 

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.