Skocz do zawartości

Wiadomość od obcego faceta na temat mojej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Niech sobie zobaczy jak to jest. U mnie jest krótko, całe lata mnie szmacila za plecami i kłamała w 4 oczy. Czy był sex czy nie, nie interesuje mnie to. Gdybym samym sexen żył to bym mógł sobie chodzić na panienki lekkich obyczajow i by mi cuda z bydlakiem wyprawialy. Spotykała się z innymi nic mi nie mówiąc i zaprzeczając.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie masz szczęście, że nie zostałeś formalnie ojcem dziecka tego 'kolegi' od pubu i kina. To dopiero miałbyś mindfuck plus przyklepane alimenty.

Także tego, przez 14 lat mogło się wiele wydarzyć...

Ciesz się wolnością i oświeceniem przez chłopaków z forum. 

Znam historię gościa, który dowiedział się, że nie jest biologicznym ojcem dwudziestoparoletniego syna. Zanim się o tym dowiedział chłop zachorował na nowotwór i rozdysponował dużą częścią majątku na wypadek smierci. Z jego matką żył w konkubinacie (ma też dzieci pochodzące z wcześniejszego małżeństwa) i przepisał jej mieszkanie.. Tymczasem anonimowi życzliwi donieśli mu, że blisko trzy dekady inwestował w nie swoje dziecko.. Chłop zażądał badań dna aby przekonać czy to prawda. Został wyśmiany, a nastawienie kobiety i syna (tej jedynej, innej niż wszystkie) zmieniło się o 180 stopni. Facet uświadomił sobie, że całe życie robił za bankomat, a w chorobie nie może liczyć na 'najbliższych'. 

Z tego co się orientuję obecnie trwa szarpanina w sądach dot. odwołania darowizn itd. Oczywiście eks-konkubina i syn wyzywają go od najgorszych.. 

Taki tam off-top.. 

Edytowane przez Komti
  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie krótko i zwięźle.

Udało Ci się fartem uratować własne dupsko... fartem.

Zachowywałeś się jak dupa wołowa - prosząc faceta o info sprawdzając telefon...

Masz teraz wolne to weź się za siebie ogarnij się - od bab trzymaj się z dala - może następnym razem nie uda się tak łatwo..

 

Czytasz 

Stosunkowodobry

Kobietopedia

 

forum i obserwujesz życie naokoło.

 

Jesteś szczęściarzem ale widać, że boli Cię to, że księżniczka skakała naokoło zamiast być posłusznym jednorożcem.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jaszaczur napisał:

Boli mnie tylko że mi nie powiedziała żebym wypierdal dawno temu skoro lubi zabawy i kontakty z facetami. Wiedziała jaki mam stosunek do tego.

Widzisz kobita dba o własny tyłek i to jest dla niej najważniejsze. Ciebie miała na stałe, a na boku skakała sobie po kutangach. Życie jak w Madrycie. Ją interesowały jej stosunki, a nie twój stosunek do tego. :P 

Tak jak napisał brat @Pytonga, z takim buałorycerskim podejściem, miałeś furę szczęścia. Nie jeden wychowuje nie swoje dzieci i żyje w słodkiej nieświadomości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trzymaj się z tym 0 kontaktu. Będzie cię próbować urobić i pewnie zacznie się usprawiedliwiać. Bądź neutralny nie reaguj agresja do niej, bo wyjdziesz na pojeba, co ma problem z agresja. Rozpierdala cię od środka to wal w worek. Jej nie pokazuj tego wkurwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Komti napisał:

Chłopie masz szczęście, że nie zostałeś formalnie ojcem dziecka tego 'kolegi' od pubu i kina. To dopiero miałbyś mindfuck plus przyklepane alimenty

gdyby tak się złożyło to testy na ojcostwo i nara pa pa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaszaczur napisał:

Boli mnie tylko że mi nie powiedziała żebym wypierdal dawno temu skoro lubi zabawy i kontakty z facetami. Wiedziała jaki mam stosunek do tego.

A po co? Nie lepiej zjeść ciastko i mieć ciastko? Widziała że ma Cię na widelcu to doiła i doiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały topic. Chłopie, masz farta jak diabli, że nie wpierdzieliłeś się z nią w dziecko. Przeczytaj Kobietopedię i Stosunkowo Dobry. Naprawdę polecam bo to są wybitnie dobre książki, które postawią cię na nogi. I zero kontaktu z nią. Życzę powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jaszaczur napisał:

Najlepiej jeszcze hit jest taki ze kumplowi mówię, że się roztarłem po długotrwałym związku ponad 10 lat a on ja kto myślałem że jesteście ze sobą od jakiś 3-4 lat bo ją widziałem jakieś 5 lat temu w pubie z jakimś kolesiem się spotkała i nawet raz ich w kinie widziałem. Szmata konkretna skakała po łodygach co najmniej kilku lub więcej

Razem mieszkając często panie robią skok w bok, a Tobie się wydawało, że "związek na odległość" przetrwa?

 

Zastanawiałeś się czy to jej zamieszkanie z mamą to faktycznie chodziło o opiekę, czy może o wymówkę i ułatwienie randkowania z innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się historia jednego kumpla. Pracował z taką mniej atrakcyjną w jednej firmie na różnych działach, nigdy nie zwracał na nią uwagi ale po jakimś czasie jej facet który był Team Leaderem mojego ziomka został zwolniony. Po tym fakcie samicy puściły lejce i zaczęła zagadywać do mojego znajomego, później przerodziło się to w spacerki, wypady do baru a na koniec w dzikie rżnięcie w samochodzie po kilka razy w tygodniu. Chłop zauroczony myślał, że przerodzi się to w związek czego wszyscy mu to odradzali ale on twardo w to wierzył (było to kilka lat przed dowiedzeniem się o forum) mówiłem mu "rób co chcesz jak jesteś szczęśliwy". Po pewnym czasie zaczął z nią rozmawiać na ten temat ale jej nagle przypomniało się, że jej obecny też ma uczucia i nie chce go ranić no i mieszka z nim i nie wie co zrobi jak z nią zerwie. Tydzień później napisała, że muszą to zakończyć bo coś tam (jakieś standardowe pieprzenie puszczalskich lasek) i prośba żeby to co między nimi się działo zostało tajemnicą. Chłop był załamany, non stop o niej gadał no tragedia, wyżalił się też innemu przyjacielowi który pracował w innej firmie działającej w tej samej branży on opowiedział o tej akcji innemu typowi a on do niego z imienia i nazwiska czy to o niej mówi, ten zaskoczony pyta skąd o niej wie a on mu na to, że jego kolega też tam pracował :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam/słucham właśnie. Wcześniej już o tych książkach słyszałem bo oglądam Marka od roku co najmniej ale sobie wmawiałem że mam zajebiste szczęście i mam dobrą kobietę, tak myślałem nad tym że są wyjątki..  to się potwierdziło wyjątek że zygac się chce. Poco wogule się wiązać wolę być sam, przynajmniej nikt mi psychiki i nerwów nie spierdoli. Jak pomyślę że znowu miałbym to przechodzić albo jeszcze gorzej by było to nie wiem czy to wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/7/2020 at 10:11 AM, Jaszaczur said:

Kiedys raz udalo mi sie akcje taka ogarnac ze pisala zeby sie umoeic na piwo z kims innym ale mu powiedziala ze ma chlopaka ale koles odmowil.

To był ten moment, kiedy zacząłeś wypierać fakt, że ona mogłaby dorobić Ci rogi. Dzięki temu czułeś się lepiej, ale z drugiej strony byłeś nieprzygotowany na to co nastąpi w przyszłości i stąd wyczuwalne u Ciebie wrażenie szoku i sporego rozgoryczenia w zetknięciu z prawdą/rzeczywistością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Jaszaczur said:

Poco wogule się wiązać wolę być sam, przynajmniej nikt mi psychiki i nerwów nie spierdoli. Jak pomyślę że znowu miałbym to przechodzić albo jeszcze gorzej by było to nie wiem czy to wytrzymam.

Tylko w filmach Disneya mówią, że życie to bajka :)

Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wiedzy.

Jak wyhodujesz jaja ogarniesz wiedzę - to ty będziesz stawiał warunki. Nie mówię, że będzie łatwo i przyjemnie no i w pewnym momencie tęskni się za hajem, i nie widać jednorożców pierdzących tęczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile jest słabo, minęły raptem 2-3 dni a ja ma efekt miksera w organizmie, cały w środku jestem poskręcany, a powinienem się cieszyć ;/. Jeszcze napisała mi do siostry , czy nie zrobiłem sobie czegoś głupiego bo się martwi, ,(myśli, że sobie życie odbiorę - tak mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.