Skocz do zawartości

Wiadomość od obcego faceta na temat mojej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Oczywiście, mnie nie wyłączając :) Też kiedyś jadąc na schematach chciałem "być w porządku", wyjaśniać, zakańczać ostatecznie i inne takie górnolotne rzeczy.

O Panie, książkę by można było pisać, a najprostsze rozwiązania są najprostsze ;)

54 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę że nie mogłem napisać na forum w czasach gdy sam miałem wątpliwości co robić. Wielu błędów bym nie popełnił i pewnie nie ja jeden. 

Dokładnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowite zerwanie kontaktu, social media blokada, mail oznacz jako spamera, zmień numer telefonu (jak nie możesz z jakichś względów to dodaj ją do black listy). 

 

Jeśli będzie chciała zdobyć dostęp poprzez wspólnych znajomych, to do takiego pośrednika krótka piłka, nie życzysz sobie ani kontaktu z tą osobą, ani tego żeby ktoś się mieszał w twoje prywatne sprawy i jasny sygnał do pośrednika że z nim też znajomość zakończysz jak będzie to robił. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaszaczur napisał:

Wiek tylko taki sobie bo niedługo 40 lat ;/

Łooo Panie tyle wiosen na karku? 

I nic cie jeszcze życie nie nauczyło?!

 

A tu takie tłumaczenia i trzymanie za rączkę jakbyś miał z 19lat i pierwszą miłość za sobą.

 

Do 30stki jeszcze nie dobiłem a na takie akcje juz dawno mialbym wywalone jajca. 

 

Tymbardziej ze wścieklizne chuja już mam naszczeście za sobą.

 

Szkoda zdrowia!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, balin napisał:

Kobieta chce cię zaciągnąć, na ruchome piaski działania pod wpływem emocji.

Raczej na ruchome cycki i opięty tyłek. Kiedyś po mocnej awanturze ma ex-panna na spotkanie tak się odjebała że zapomniałem w zasadzie o co poszło...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@autor wątku

Generalnie zareagowałeś naturalnie - wkurwem.

Dobrze by jednak było, abyś tego wkurwa zagospodarował konstruktywnie.

Silne emocje to ryzyko rozchwiania - teraz, albo za kilka miesięcy, tygodni.

Ten zakup worka - dobry pomysł - używaj dużo i często.

 

Twoja laska próbowała i może jeszcze będzie próbować rozchwiać Cię emocjonalnie, zaleźć Ci za skórę, częściowo się wybielić, częściowo oczerniać.

Już miałeś przykład - wiadomość do siostry, czy czegoś sobie nie zrobiłeś : zakarbuj sobie, to nie było z żadnego zmartwienia czy troski.

To była próba manipulacji Tobą i siostrą.

Ewentualnie dupochron w razie czego, że ona "taka troskliwa".

W pompie Cię ma, jedyne na czym jej zależy, aby szambo nie rozlało za daleko, bo może macie użytecznych wspólnych znajomych - ja się dowiedzą co z niej za szmata, straci ich być może.

 

Wielu braci było w podobnych sytuacjach, także wyluzuj, nie Ty pierwszy nie ostatni.

 

Z drugiej strony - trochę to było dziwne. 14 lat bez niczego.

Rozumiem, jeśli to by był taki układ luźny - wy się ruchacie w weekendy, jak pasuje, a jak pasuje to macie innych kochanków.

Ona to tak ewidentnie traktowała.

 

Ty miałeś jakieś inne pojęcie - plus widać coś nie tak ze zrozumieniem kobiet.

Jak kobiecie zależy, i jest psychicznie kobietą - to prędzej czy później chce mieć jakiś plan. Częściej spędzać czas, gotować, wyjeżdżać gdzieś, w końcu zamieszkać, spłodzić bombelki i żyć długo i szczęśliwie.

To jest typowa kobieta, i nie ma się co czarować, że będzie inaczej.

14 lat i relacja w stylu studenckim to takie trochę fuck-friends. Na pewno nic poważnego. Może macie jakieś wspólne tematy czy hobby, może coś tam łączy. Ale jeśli kobieta nie ciśnie na "więcej", to nie traktuje tego poważnie. Nigdy.

Twoim zadaniem jako chłopa, jest te kobiece zapędy kontrolować, i jakoś uczciwie i szczerze konfrontować z własnymi planami i możliwościami. Ale jeśli kobiecego ciśnienia nie ma - to coś tu nie gra.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Dyzma_Prezes napisał:

Łooo Panie tyle wiosen na karku? 

I nic cie jeszcze życie nie nauczyło?!

 

A tu takie tłumaczenia i trzymanie za rączkę jakbyś miał z 19lat i pierwszą miłość za sobą.

 

Do 30stki jeszcze nie dobiłem a na takie akcje juz dawno mialbym wywalone jajca. 

 

Tymbardziej ze wścieklizne chuja już mam naszczeście za sobą.

 

Szkoda zdrowia!!!

Nie każdy musi mieć tyle samo doświadczeń w życiu co Ty w danym momencie, żeby to po nim mogło łatwo spływać. Tym bardziej jak ktoś był w długim związku z jedna panią, albo zajmował się dotychczas innymi rzeczami niż permanentne latanie za spódnicami.

Edytowane przez Huck Finn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jaszaczur napisał:

Nie rozmawiałem. Nie zamierzam. Przecież i tak będzie kłamała.(....) Chce mieć ostatnie słowo, dopierdolic mi.

Przeczytałem tylko troszkę pierwszej strony i jeden post z ostatniej, bo panowie Ci tu pewnie już WSZYSTKO rozkminili KILKUKROTNIE ponad potrzebę.

 

5 godzin temu, Jaszaczur napisał:

Rzeczy już niema, wjebałem je do taczki, polałem benzyną i spaliłem,

Wow :D

 

6 godzin temu, Jaszaczur napisał:

zapomnieć o niej i zając się sobą, spełnić swoje marzenia, które olewałem

Z tego co widzę dobrze zrobiłeś.

I tyle.

Koniec.

 

Boshe ten list kopiuj wklej, jakby był jakiś osadzony we Wszechświecie centralny szymel takiego emaila i potem wszystkie wysyłają w miliardach egzemplarzy do swoich misiów:

5 godzin temu, Jaszaczur napisał:

Napisała mi emaila:

Wiem, że nie da się już nic odkręcić bo sprawy potoczBLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABLAAAAAAAAAAA

 

5 godzin temu, tytuschrypus napisał:

ZERO KONTAKTU.

I tyle.

Żyj szczęśliwie.

Każda baba taka sama, więc czy 12 lat czy pół roku to w miarę podobne scenariusze. Nie ma czego żałować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Imbryk napisał:

Boshe ten list kopiuj wklej, jakby był jakiś osadzony we Wszechświecie centralny szymel takiego emaila i potem wszystkie wysyłają w miliardach egzemplarzy

Glupia sprawa, ale w sumie przegapiłem tego maila co ona napisała :D

 

Nie wiem co gorsze, czy to szablonowe pierdolenie, czy emocjonalna odpowiedź którą przygotował autor... 

 

Masakra długa droga. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

Inna sprawa czy aby na pewno się martwi ? Może tylko chce wyjść na lepszą niż jest w rzeczywistości. Choć nawet jeśli była okropną dziewczyną, to z racji tego, że jest człowiekiem na pewno uczucia ma i pewnie ma wyrzuty sumienia, więc rzeczywiście może się martwić.

Wiesz. To jest tak. Idzie sobie żul i z tego pijaństwa nagle się przewraca na ulicy, ona to widzi, ale mu nie pomaga, tylko idzie dalej. W domu opowiadam mamie, że widziała że żul się przewrócił. Mama na to "ojej, to bardzo źle, mogło mu się coś stać". A ona na to "zgadza się mamo, martwię się o niego". U lasek to takie głupie usprawiedliwienie siebie. Jakby się cieszyły, że żulowi stała się krzywda. W rzeczywistości jest to zwykłe kłamstwo. Laski są popierdolone i nie ma co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. Mają zaburzony mózg. Niestety my ich czasem potrzebujemy i musimy sobie z tym radzić.

 

@Jaszaczur

masz problem na własne życzenie. Nie słuchasz rad. Chciałeś poczuć tą moc, licząc na to, że laska będzie błagała cię o powrót. Tylko bracie, tak się tego nie robi, jak robisz to ty. Już w poprzednich postach napisałem ci conieco, a ty dalej mnie nie słuchasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tytuschrypus napisał:

Nie wiem co gorsze, czy to szablonowe pierdolenie, czy emocjonalna odpowiedź którą przygotował autor... 

1000x gorsze jest emocjonalna odpowiedź autora (nie czytałem, nie widziałem, i tak na pewno nie ma sensu),

 

wydatek męskiej energii poświęcanej na takie emo-dyskusje i emo-pisaniny i emo-wyjaśniania powinien się wahać w granicach 0,05 - 0,07% średniego całkowitego wydatku minutowego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że autor tematu posłucha starszych i mądrzejszych i nie będzie już więcej cierpiał z powodu tej pani. 

 

Zajmij się teraz własnym życiem, marzeniami, zachciankami. To będzie też najlepsza riposta dla twojej byłej.

 

Która na pewno będzie próbowała Cię jakoś urobić. Nie odpisuj, nie spotykaj się z nią bo dowiesz się że to wszystko i tak przez Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ufo napisał:

Skąd my to znamy? No właśnie, z doświadczenia. W sedno tematu.

Autor usilnie musi mieć dziewczynę wierną tylko jemu. Nie rozumiem dlaczego. To nienaturalne. To jej wybór. Czemu on nie akceptuje jej wyborów? Tylko się przez to niesamowicie pogrąży.

Edytowane przez Pozytron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Feniks77 napisał:

Bo to jest takie toksyczne - myśleć, że masz kobietę na własność

W rzeczy samej to oznacza, że jesteś niedojrzały i nie masz pojęcia o świecie. 

 

2 godziny temu, Feniks77 napisał:

związku z tym mieć jej za złe robienie gały drugiemu

Kwestia umowy.

 

2 godziny temu, Feniks77 napisał:

Przecież to jej życie, może robić co chce

To działa w dwie strony. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.