Skocz do zawartości

"Znaki" w życiu


Rekomendowane odpowiedzi

Idę chodnikiem i spotykam klienta, którego w sumie miałem kolokwialnie pisząc "olać". Z racji tego, że go spotkałem pomyślałem "może to znak" i postanowiłem go obsłużyć. Co się później okazało, że to strzał w "10".

Gdybym go nie spotkał na pewno bym temat zamknął. Poszedłem za znakiem. 

 

Śni mi się kolega z którym mam nierozwiązaną sprawę, która się ciągnie pół roku. Dzwoni do mnie tego samego dnia, co miałem sen. Nie rozmawialiśmy pół roku. Może to znak, żeby tę sprawę już rozwiązać? Sen i tel. Przypadek?- nie sadzę. 

 

Jadę samochodem do klienta, zagapiłem się i niemal wjechałem komuś w "dupe". Okazało się, że klient mnie oszukał. Znak, nie posłuchałem.  

 

Był moment, że byłem wciągnięty w pewną grę. Coś między "wciągniętym", a "uzależnionym". Marnuję sobie życie na granie. Następnego dnia bach, internet siadł. Może przypadek, może nie. 

 

 

Im dłużej żyję to mam wrażenie, że życie jest "nadziane" takimi własnie znakami. Powyższe to tylko przykłady, mógłbym ich przytoczyć dziesiątki. Być może więcej, ale nie jestem ich świadomy.  Oczywiście nie mam tutaj na myśli znaków pt "a nie mówiłam ci, że nie masz się z nią żenić", raczej takie, że "los" je zsyła. Czujesz wewnętrznie, że chciałeś coś zrobić, a teraz masz dowód w postaci "znaku", oczywiście od nas zależy czy go posłuchamy, czy nie.

 

Mam wrażenie, że coś jest na rzeczy.  Może to tylko intuicja, może coś więcej? Nie wiem.

 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, może jakieś doświadczenia?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TreNdowaty napisał:

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat

.....

ZAISTE.

Znaki są wszędzie, z tym, że każdy ma inną pulę kodów.

Trzeba samemu zaobserwować co jest 5.

 

.... u mnie czarny kot powoduje zmianę stanu sytuacji.....czym szybciej się kociaki przemieszcza tym szybciej zmiana nadchodzi.... Tak około 3 dni jest pętla/oddziaływania.

.....

Zasadniczo mam wrażenie, że ludzie dostają znaki tylko w tedy gdy coś robią dla UNIVERSUM zgodnie ze standardami MATKI NATURY....

CI  co nie żyją w jakiejkolwiek symbiozie dostają GÓÓENO.(kupa)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mireczek

 

Strzał w"10", ponieważ sporo zarobiłem. Z racji specyfikacji prac, jestem w stanie obsłużyć dziesiątki klientów dziennie. Dlatego też nie ma mowy, że straciłem coś przez to zlecenie. Nie chciałem tego klienta obsługiwać, bo ma opinie marudy. 

 

Zgadza się, myślałem o nim wcześniej. Niemniej fakt, że śni mi się dzień wcześniej, a dzwoni dnia następnego, to jednak daje do myślenia. Gdyby śnił mi się po kontakcie, to nie opisałbym tego zdarzenia. 

Nie jest to odosobniony przypadek.

 

Internet siadł, kiedy dzień wcześniej pomyślałem "marnuję sobie życie". Dla Ciebie to po prostu przypadek, dla mnie "znak"- że jednak nie tylko ja tak uważam;)

 

 

Widzisz Ty widzisz "normalność" ja im starszy jestem z "normalności" przechodzę w widzenie "znaków". Być może to tylko intuicja, przypadek, urojenia, a może znak? Nie wiem. W tym momencie jestem na etapie przemyśleń.

 

Mam wrażenie, że gdyby Bóg (o ile istnieje) zszedłby na ziemie, to wiele osób mówiło by, że to hologram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mireczek

 

Nic mi nie udowodniłeś. Jeżeli chcesz coś komuś udowadniać to zmień forum. Zresztą jak sam nie doczytałeś, napisałem- że może to być przypadek, intuicja lub coś więcej. Nie wiem. Ty wiesz, gratuluję. 

 

Tak jak na końcu napisałem:

16 godzin temu, TreNdowaty napisał:

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, może jakieś doświadczenia?

 

Nie proszę o udowadnianie pt. "to ja mam rację".

Ty jedynie skomentowałeś moje doświadczenia, sam od siebie zająłeś się ich analizą, a o to nie prosiłem. Wiem, wiem,demokracja. Możesz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przed snem powiedziałem swojej podświadomości "powiedz mi czy warto ciągnąć znajomość z pewną dziewczyną?". Przyśnił mi się taki temat że miałem sprzedać jedną ze swoich działek i jak miało już dojść do transakcji to druga strona uciekła aż buty pogubili :D Pomyślałem sobie że to znak żeby się od niej oddalić. I wiecie co? To była bardzo dobra decyzja. 

 

Czasami tak mam że pomyślę o kimś z kim dawno nie miałem kontaktu i za kilka minut ta osoba dzwoni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem do bólu racjonalistą, w tym ateistą, ale mam rodzinną przypadłość w postaci zdolności telepatycznych w rodzinie od strony matki (babka, matka, ciotka, ja i moje rodzeństwo). Od lat nie wiem co o tym sądzić, ale faktów że ściągamy nawzajem swoje myśli mamy w rodzinie dziesiątki od dzieciństwa matki poczynając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.