Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie parę razy ktoś próbował mnie wytrącić z równowagi, ale za każdym razem okazywało się to być kolejne alter-ego archa, serio :) 

 

Czemu czytam forum? Głównie dla paru mądrych i zabawnych jednocześnie osób obojga płci, które komentują. W zasadzie nie czytam wszystkiego tutaj, z częścią osób się nie zgadzam, podobnie jak i częściowo z „linią wydawnictwa”, ale lubię czytać argumenty z różnych stron, a w szczególności z „przeciwnej” ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Witam.

 

Jakie macie powody by czytać te forum dziewczyny, bo jakby nie duża część facetów wam ciśnie (...) 

Chłopie, dejże już spokój... 

Edytowane przez Tomko
  • Like 8
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam bo chciałam się zmierzyć z męskim punktem widzenia.

Czytam, bo są tu osoby, które bardzo mnie zainteresowały tym co piszą i cieszę się, że nie jestem jedyna taka poprana :D

Podoba mi się ideologia tego miejsca ot, co. 

Można pomóc innym i uzyskać pomoc od innych. To przede wszystkim czyni te miejsce bardzo cennym. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam bo mnie interesują tematy około psycho socjologiczne.

Z takich samych powodów jestem też fanką wszystkich reality show, za to np prawie w ogóle nie oglądam seriali.

Generalnie lubię czytać, obserwować ludzi, ich zachowania pod wpływem różnych czynników, i zmiany w nich zachodzące, wyciągać wnioski, demaskować hipokryzje, poznawać naturę ludzką. Chociaż mam wrażenie że powoli zbliżam się do etapu: "że już mi wystarczy" że moja wiedza jest wystarczająca zaawansowana i że już za wiele mnie nie zaskoczy, nie mniej ludzkie życie, ludzkie historie zawsze są interesujące. A tutaj można je poznać z męskiego punktu widzenia. Nie znam innego męskiego forum.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo lubię czytać, jaką jestem żmiją dla kolejki petentów czekających pod drzwiami. Chociaż nigdy żadnego nie spotkałam, ale to pewnie ta pogarda dla tych bez kwadratowej szczęki, hehe :D

 

Dobra, dobra, forum czytam, bo to dobra okazja, by podejrzeć wasze zachowanie w męskim towarzystwie i poczytać, co naprawdę myślicie. Może kiedyś się przyda ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, deomi napisał:

Chociaż mam wrażenie że powoli zbliżam się do etapu: "że już mi wystarczy" że moja wiedza jest wystarczająca zaawansowana i że już za wiele mnie nie zaskoczy, nie mniej ludzkie życie, ludzkie historie zawsze są interesujące.

Ja o sobie napiszę dosadniej, jak dawniej lubiłam tak rzygam już tą całą analizą zachowań i związków. Wolę teraz pomartwić się ze znajomymi na przyziemne tematy, o codzienne troski i nasze własne (wcale nie posrane) relacje, z dala od jakichś tragedii rozwodowych, rodzinnych i związkowych, forum mi trochę zryło głowę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mireczek napisał:

Haha, typowa kobieta w akcji :D

Nie mogła sobie odmówić przedstawienia siebie w świetle niewinnej, zwyczajnej i innej niż te złe :)

Ależ mireczku, źle mnie zrozumiałeś, już bez tego domniemywania złych intencji. ;) To było tylko ironiczne nawiązanie do powszechnie panującej tu opinii, że każda stwora ma grono czekających adoratorów. :D

 

PS Stawianie się w świetle 'zwyczajnej' jest już negatywne? To mówisz, że jestem jednak inna niż wszystkie? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Te forum" w tytule sprawiło, że mi się odechciało czytać to forum.

 

Podobnie jak @Bruxa i @deomi myślałam, że już mój czas tutaj się skończył, bo czego się tu nauczyłam, to w głowie już zostanie.

 

Ale przecież zapomina się wszystko, czego się nie utrwala + świat się zmienia, mężczyźni będą stosować coraz to nowe gierki, ktore warto znać. 

 

Poza tym, gdy niektórzy panowie coś tam się plują jakie to kobiety są lub nie są, wystarczy zastąpić "kobieta" na "niektórzy ludzie" i zdanie nabiera sensu ucząc czegoś nowego. 

Edytowane przez Halinka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czytać historie i opinie których w realnym świecie nie usłyszysz ze względu na wstyd, czy wychowanie. Prawdę mówiąc, ludzie zawsze dużo mi opowiadali ale nigdy wszystkiego się nie dowiesz ( nawet nie muszę). Czytam i wyciągam wnioski w jakie bagno nigdy się nie wplątać. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam poznać szczerą męską perspektywę na życie. Przekrój wiekowy, doświadczeniowy jest tu ogromny, więc tym lepiej. Z początku wiele treści mnie oburzało, lecz dzięki temu mogłam trochę spraw przemyśleć. Teraz wielu użytkowników i użytkowniczek zwyczajnie bardzo lubię czytać, wyciągać wnioski.

 

Trzyma mnie też nastawienie na rozwijanie się w wielu sferach, pokonywanie pewnych swoich barier oraz wzajemne uczenie się emocji czy potrzeb. 

W ogólnym rozrachunku jest to aktywne miejsce, z dość przyjemną atmosferą i przede wszystkim dosadne, bez ogromu tabu. A za tym przepadam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa

Ja nie lubię konfliktów ogólnie i ciśnięcie jednych na drugich uważam, za całkowicie nie potrzebne, preferuję harmonię nawet jak mam inne zdanie na jakiś temat albo jeśli z kimś się pożarłem (zazwyczaj bezsensu) to staram się by było między nami "dobrze".

Mógłbym tutaj napisać, że Arch mi się wtrynia i mi użytkowniczki zaczepia ale i po co, to tylko dodaje oliwy do ognia. Poza tym pamiętajcie o opcji "zgłoś" jak was cisną.

 

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, niestety nie mam lajków ale zachęcam też resztę pań do opisania i dodanie czegoś od siebie, więcej śmiałości ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Mógłbym tutaj napisać, że Arch mi się wtrynia i mi użytkowniczki zaczepia ale i po co, to tylko dodaje oliwy do ognia. Poza tym pamiętajcie o opcji "zgłoś" jak was cisną.

Ty i te twoje podchody ciągłe... I tak nie zaruchasz w rezerwacie. To nie twój kurnik kolego hahhaha. Beka ?. Cock już tu jest - rubaszny wujaszek @TheFlorator.

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomko napisał:

Ty i te twoje podchody ciągłe... I tak nie zaruchasz w rezerwacie.

Ja wiem, że Ty wiesz najlepiej wszystko ale odpuść tym razem, bo razem z Archem mi wątek rozwalacie.

Dziękuje z góry.

 

Poza tym nawet gdybym chciał za ruchać w rezerwacie, to w czym problem? Tak mi żałujecie? :D 

Odpuść i zajmij się sobą, pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Qrwa ten wątek to już zakładasz sam któryś raz. Inni użytkownicy kilka razy pytali o to samo i do niczego nowego to nie zabrnęło. Dostajesz te same odpowiedzi co w poprzednich wątkach. Jesteś długo na forum, w rezerwacie siedzisz cały czas i pytasz po co kobiety się rejestrują. Czytasz je w ogóle ze zrozumieniem i ich wątki? Chłopie każdy kto przeczyta chociaż kilka wątków potrafi sobie udzielić odpowiedzi co kobiety szukają tu na forum. 

 

@arch Czasami zadaje trafne pytania. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mireczek napisał:

Dalej jestem kojarzony z jakimś tym samym wszędzie wspominanym użytkownikiem...

Proszę cię nie obrażaj naszej inteligencji, każdy kto jest na tym forum dłużej niż parę miesięcy jest w stanie cię bezbłędnie rozpoznać.
Więc skończ z tą szopką.

Jednakże:

11 minut temu, mireczek napisał:

Każda mówi, że wiele się tu nauczyła. Ale konkretnie to czego?

Trafna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mireczek napisał:

Każda mówi, że wiele się tu nauczyła. Ale konkretnie to czego?

Przede wszystkim dowiedziałam się jakie błedy popełniałam jako człowiek i kobieta, jak bliska byłam stagnacji.

 

Oświecono mnie, iż w rzeczy samej kierujemy się biologią, ale możemy też z nią zawalczyć, jeśli chcemy. Możemy jednak ją rozwijać w pozytywnym sensie- ja prywatnie uczę się pewnej archetypicznej kobiecości, a raczej nie zabijam jej w sobie. Bardzo dawniej walczyłam z jakąś wrodzoną delikatnością czy empatią, uważałam ją za słabość.

Dostrzegłam, że jako płci jesteśmy inni i że to nic złego- możemy się uzupełniać. 

 

Totalnie pozbyłam się stereotypu, iż kawalar 25+ to życiowy nieudacznik, co przekazywała mi kultura oraz częśc rodziny. Teraz chcę widzieć jak się taki rozwija, pozbawia worka naleciałości medialnych, ale pragnie być sobą. 

 

Okazało się również, że nie jestem wyjątkowa:D Choć jednocześnie zauważyłam pełen indywidualizm każdej jednostki, co się nie wyklucza.

 

Dowiedziałam się wiele o dbaniu o zdrowie (sport, dieta). Zaczęłam walczyć ze złymi nawykami i w końcu zabrałam się za siebie. 

 

Miałam ignorować kolegę @mireczek aka @soman aka @tukan aka @arch aka milion innych multikont (aż tak bardzo Ci się chłopie nudzi?), lecz postanowiłam odpowiedzieć kontretniej i dla innych. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mireczek napisał:
7 godzin temu, benzoesan napisał:

PS Stawianie się w świetle 'zwyczajnej' jest już negatywne? To mówisz, że jestem jednak inna niż wszystkie? xd

A Ty uważasz, że kłamstwa nie są złe?

Wohoo, to już oficjalne! Sam archu legenda mówi mi, że jestem niezwykła! Ale koniec droczenia, bo wydajesz się rozgorączkowany. Do rzeczy, czego się tu nauczyłam- w większości są to po prostu nowe obserwacje.

1. Forum otworzyło mi oczy, że mężczyźni jednak są zainteresowani kobietami- i zanim wyrwiecie to zdanie z kontekstu, już tłumaczę: w szkole byłam nerdem, szarą myszą, której koledzy po prostu nie zauważali. Związki, relacje - nigdy mnie to nie dotyczyło, a że miałam kilka cichych niespełnionych miłości to wykreowałam w sobie przekonanie, że to kobiety zabiegają/proszą się o relacje i na pewno większość też jest odrzucana. Także tego, głupi benzoesan!

2. Odkąd czytam forum i wasze historie ze związków, zaczęłam dostrzegać wśród znajomych par, że wiele kwestii się powtarza, na które nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi. Konkretnie? Choćby to głupie stawianie. Widzę, że większość z tych biednych chłopaków rzeczywiście bierze za punkt honoru kupowanie wszystkiego swoim dziewczynom, a co najgorsze- kandydatkom, które nawet nie chcą nimi zostać. Widzę, że one za to nie czują się w żaden sposób z tym źle, co jest jeszcze smutniejsze.

3. Nawiązując trochę do pierwszego, nie sądziłam, że mężczyźni tak bardzo są przekonani o łatwym życiu kobiet. Z tym punktem osobiście się nie zgadzam (no dobra, te ładne i głośne na pewno mają duże fory), ale nie będę już wnikać w dyskusje. Miło poznać wasz punkt widzenia.

4. Forum (a raczej niektórzy użytkownicy) pokazało mi, że frustracja to naprawdę zły doradca, a złość która temu towarzyszy jest destruktywna. Jako, że dostrzegam przejawy tego także u siebie, biorę to za motywator do działania i poprawy.

 

Jest piękny dzień, więc już na tym skończę. Pis yoł ;)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mireczek napisał:

Poza tym, żeby obrazić Waszą inteligencję musiałaby być ona jakaś wysoka, a czy taka jest?

Dobrze już dobrze, wiemy jesteś najbardziej inteligentny, najbogatszy i najroztropniejszy. 
Wyrywasz dupy an roksie i odlotach co weekend, masz 3 mieszkania na wynajem, latasz co tydzień na kanary i uważasz, że PHP zbawiło świat :D

Już lepiej się poczułeś? Pogłaskałeś po siusiaczku? Czy dupcia już nie piecze?

Widzisz w przeciwieństwie do ciebie, większość osób tutaj nie jest upośledzona: społecznie, emocjonalnie i intelektualnie.
Dlatego wracając tutaj prawie codziennie od ostatnich prawie 2lat, wypisując te same bzdury, ciągle zakładając multikonta z tym samym modus operandi i twierdząc, że: "mylisz mnie z jakimś typem kolego!",
robisz z siebie zwyczajnego idiotę. Zresztą twoje kolejne multi i tak wyleci więc miłego dnia ci arch życzę, może w końcu kiedyś się nauczysz i już tu nie wrócisz.

 

Ciao ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, astronauta napisał:

I naprawdę kobiety same o tym nie wiedzą, bez tego forum? :D

Zgadłeś, po prostu jesteśmy przygłupie;) 

A realnie- kwestia przykładów z życia, zdania sobie sprawy, iż codzienne i oczywiste sytuacje, które obserwowałam w szkole czy rodzinach znajomych były tym mocno podbudowane. Też tkwiłam w matriksie, jednak jako kobieta. 

Tzw. białorycerze też zdają sobie sprawę z mechanizmów jakimi oni i ich myszki się kierują, lecz do czasu dosadnego uświadomienia to nijako nie dociera. 

2 minuty temu, benzoesan napisał:

odrodzi się jak feniks z popiołów, co znów potwierdza przekaz :D 

Ciebie też tak fascynuje jego szybkość i niesamowity spryt? :wub:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Dlaczego czytacie to forum (kobiety)?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.