Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Słowianin napisał:

Ojtam ojtam. Już słodził Fit Darii na Fejbuszku pod zdjęciami: "Cudowna, śliczna, najpiękniejsza gwiazdka" i wiele innych.

Ale chyba nie zaruchał.

Jak już napisałeś to wyjaśnij o co chodziło bratu @Meg4tron bo taki zdziwiony, poza tym nie zapomnij dodać o udostępnieniu moich danych dla ogółu na forum za co powinien być perma ban w mojej skromnej ocenie. I czekam na "wiele innych" bo sam jestem ciekaw.

 

P.S Niestety, przez Twoje udostępnienie moich danych publicznie, @Fit Daria się ode mnie odwróciła i przestała mnie kochać ale to już wiesz, bo ty wszystko przecież wiesz :D 

46 minut temu, Słowianin napisał:

Ale chyba nie zaruchał.

Niestety ale nadzieja, była! 

 

Następny raz będę bardziej się ukrywał, albo stworzę temat, że wymieniłem z fit darią kilka wiadomości by mnie nie posądzono o herezję :Di mimo, że jest ideologicznym wrogiem to broniłem jej godności jako człowieka, gdy 3/4 forum jej cisnęło. Przy czym podkreślałem, że powinna przeprosić i również zachować się jak człowiek i odejść po złamaniu obietnic i łamaniu regulaminu.

 

Jednakże bracia, którzy zazdroszczą, że raz po raz napiszę priva nawet do ideologicznego wroga ze zapytaniem czemu w tym temacie sądzi tak a tam tak, srają w majty, że oni chyba nie potrafią, wejść na profil babki i napisać "wyślij", bo totalnie nie potrafię zrozumieć, tego szału macicy na to, że napisałem dla jaj "słodka fit dario" czy coś tam, o czym ludzie, którzy mnie trochę poznali wiedzą, że raz po raz tak piszę, bo mam specyficzny rodzaj bycia i poczucie humoru. 

 

Zresztą ahhhh nie ważne, piszcie sobie co chcecie. Tylko wątku mi nie rozwalajcie i proszę nie udostępniać moich danych łaskawie na przyszłość by pochwalić się kolegom z forum :) 

 

Zdrówka i naprawdę, proszę temat nie jest o mnie tylko o czymś zupełnie innym. Błagam, ja nie szukam opinii waszej na mój temat, jeśli czujecie chęć mnie obgadywać, to naprawdę dogadajcie się na priv i przedyskutujcie sprawę albo nawet zapytajcie o zbanowanie mnie podając jakiś powód moderacji jeśli tak uważacie, ale po prostu mi tych wątków nie rozwalajcie bo są nie czytelne.

 

Naprawdę proszę uprzejmie, zróbcie sobie grupę czy co tam chcecie i tam mnie komentujcie, jeśli czujecie taką potrzebę. A jak nie macie nic do powiedzenia w temacie to prośba o zamilczenie, w temacie jest jak byk napisane, że chodzi mi o opinię kobiet a nie o opinie forumowiczów, którzy mają do mnie pretensje. 

 

Na więcej zaczepek nie reaguję.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SzatanKrieger napisał:
Godzinę temu, Słowianin napisał:

jtam ojtam. Już słodził Fit Darii na Fejbuszku pod zdjęciami: "Cudowna, śliczna, najpiękniejsza gwiazdka" i wiele innych.

Ale chyba nie zaruchał.

Jak już napisałeś to wyjaśnij o co chodziło bratu @Meg4tron bo taki zdziwiony, poza tym nie zapomnij dodać o udostępnieniu moich danych dla ogółu na forum

Jeżeli to prawda -wynikają dla mnie dwie rzeczy:

 

1. @SzatanKrieger lubi słodzić dziewczynom. Wiem czego się po nim spodziewać- dziękuję za informację :) 

2. @Słowianin lubi udostępniać i podglądać "facebooki."  Wiem czego się po nim spodziewać- dziękuję za informację :) 

 

O ile punkt 1 to dla mnie żadne zaskoczenie, to punkt 2 jest co najmniej ciekawy. O ile oczywiście to prawda.

Wniosek z tego, żeby pod żadnym pozorem nie wychodzić z cienia i pozostać anonimowym. 

 

Jak już mówiłam- nawiązując do tematu- to forum to doskonałe miejsce do obserwacji.

 

 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lalka napisał:

Też mnie bawią pozerzy

W jakim sensie?

Możesz wyjaśnić bo mi się już miesza wszystko.

 

Chciałem napisać, że nic nie wiem o żadnych danych, ale wyjśniłaś, że Słowianin udostępnił dane Szatana.

Nie powinien moim zdaniem.

 

Szatan, doświadczony użytkownik robi akcje jak typowy świeżak.

Nawet był niedawno temat o takich co piszą słodkie komentarze na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum z tego samego powodu, z jakiego czytam Codziennik Feministyczny, Dziewuchy Dziewuchom i Seksizmu naszego powszedniego. 

Tak jak niektórzy oglądają horrory, bo lubią poczuć nutkę strachu tak ja lubię poczuć nutkę, a właściwie całą symfonię, cringe'u. 

 

Oczywiście, zarówno BS jak i CF zwracają uwagę na istotne problemy: seksizm, niesprawiedliwość sądów, problemy społeczne, ale, moim zdaniem, i jedne i drugie ( i wszystkie radykalne stanowiska, które lubują się w podziałach ludzi) są społecznie szkodliwe i przynoszą więcej szkody niż pożytku. 

 

 

 

@Wielokropek"Forum pokazało mi przed jakimi mężczyznami mam uciekać w podskokach"

 

U mnie podobnie. Dzięki forum jestem ogromnie cieszę się, że mój partner nie wpisuje się w forumowy typ alfa smalca, że w związku nikt nie musi "trzymać ramy", znaczyć terenu, węszyć podstępu ani urządzać innych cyrków. Cieszę się, że nie trafiłam w realu na takie zbiorowisko ludzi. 

 

Cytat
Cytat

Świetne miejsce do obserwacji męskiej psyche.

 

*czasem ostro zrytej 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdźcie ze @Słowianin naprawdę mi nie zależy, na jakiś kłótniach, bo to jedna wielka starta energii.

Udostępnił i tyle, mniejsza o to nic się nie stało wielkiego, jeszcze @Tomko dostał bana (naprawdę nie potrzebnie) chyba przez ten wątek ale nie jestem pewien (po prostu chciałem by znów temat nie został przekształcony w coś czym nie miał być w domyśle), dlatego naprawdę apeluję o spokój a jeśli komuś nie pasuję, ja jako ja, to dajcie mnie na ignore, czy coś albo jak napisałem wyżej zgłoście do moderacji lub uwaga napisać priva do mnie - jeśli "coś widzicie" uprzedzam nie gryzę, czasem tylko może napiszę, coś niekonwencjonalnego - ot cały ja.

 

Ja i tak mam PR zniszczony i skasowany przez takie tematy jak ten i "nie zarucham" - już o to zadbaliście życzliwi "bracia" ?

Gdybym zarywał to wbrew pozorom takie teksty i oszczerstwa, zawsze się przyklejają i już zostają na zawsze w sensie jako łatka, także na pewno jest to jakaś metoda i całkiem skuteczna nie da się ukryć, na szczęście nie jest do sprawą dla mnie ważną, choć nie przeczę, że gdybym faktycznie był zainteresowany jakąś, to po takich tematach zawsze będzie ciągnął się nie przyjemny zapach, no ale taka widocznie ma być trudno ? I efekt został zamierzony.

Godzinę temu, Lalka napisał:

@Słowianin I co, czujesz się lepszy teraz? Z tego co wiem już raz udostępniłeś tu profil Szatana, dobrze Ci z tym? 

 

Należy wejść w głowę brata @Słowianin on chciał dobrze @Lalka, uważał że kręcę z @Fit Daria chciał mnie zdemaskować, więc miał dobre intencje natomiast, to w jaki sposób to zrobił może nie był do końca zbyt elokwentny ja mu wtedy pocisnąłem i dostałem bana on chyba też, więc sprawa załatwiona. I tak, pisałem jakieś teksty do @Fit Daria wbrew pozorom mimo ogromnych różnić tego jak widzimy świat damsko/męski to w sumie śmiesznie się z nią pisało ale zaznaczam, nie ja jeden o czym nie wielu wie ale się nie przyznają i się nie dziwię.

(Proszę pamiętać, że ja też jej cisnąłem na początku bo mnie wkurzała feminizmami - od nienawiści do miłości, niestety ale nie w tym wypadku - chlip ? )

Dlatego naprawdę apeluję o spokój, tak jestem winny pisania nie wiem półtora roku temu z darią iluś tam wiadomości i tak nie raz napiszę, że kocham @deomi i zjadłbym jej mózg gdyby szło, bo po prostu ją lubię prywatnie (ja tu jestem 2 lata ludzie, wiec się przywiązałem do niektórych użytkowników/czek więc mam prywatny kontakt) i te jej wahania nastroju, mnie rozbrajają na łopatki. (Chciałbym nadmienić, że deomi miała 100% poczty zarąbanej, więc kto do niej pisał? ksiądz? same forumowiczki? :D ) I tak jestem winny temu, że raz po raz porozmawiam z kilkoma z nich, kilka z nich mi bardzo pomogło zrozumieć pewne aspekty siebie i mój rozwój został przyspieszony bardzo mocno - nie żartuję ;) 

 

Także naprawdę, jeśli uważacie, że chcę "zaruchać" to idźcie moim śladem i też napiszcie do przykładowo (wybacz znów użyję Twojego przykładu) @deomi to naprawdę nie jest wielki wysiłek. Poza tym dziwnym trafem pisałem w 80% do zajętych.

 

Poza tym nie doceniacie wglądu pań, jak to słusznie zauważyła:

Godzinę temu, Wielokropek napisał:

O ile punkt 1 to dla mnie żadne zaskoczenie

Godzinę temu, Wielokropek napisał:

@SzatanKrieger lubi słodzić dziewczynom

 

 

Naprawdę apeluję o spokój i zamknięcie tego tematu a teraz uwaga gwóźdź programu, dlaczego stworzyłem ten temat. 

 

Pewien, Youtuber, którego wczoraj słuchałem zrobił materiał, dlaczego kobiety czytają właśnie takie fora i red pilla, i chciałem prywatnie zobaczyć czy to co opowiadał się pokrywa z tym co będziecie pisały. Był to mój nie jako eksperyment a raczej precyzując czysta diabelska ciekawość, jednak wasze wypowiedzi mnie pozotywnie zaskoczyły ? a więc, insynuacje, że stworzyłem ten temat by nie wiem znaleźć forumowiczkę do rozpłodu, trochę się minął z celem... (lekko! ale nie do końca! ?) - a nie czekaj @SzatanKrieger nie wolno tak pisać i dawać dwuznacznych tekstów ;) 

Napisałem nawet na priv do tomko w tej sprawie, może potwierdzić, także zakończmy proszę tą błazenadę, bo marnujemy tylko wspólnie czas....

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim forumowiczom za wypowiedzenie się. 

 

Wszystkim spokojnego weekendu i naprawdę, darujmy sobie te wjazdy, bo i ja nie wiem co siedzi we waszych głowach a wy w mojej - mamy tylko insynuacje i podejrzenia, które tylko bajzel wywołują.

 

Zdrówka :) 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Lalka said:

@Słowianin I co, czujesz się lepszy teraz? Z tego co wiem już raz udostępniłeś tu profil Szatana, dobrze Ci z tym? 

 

Jak się jest idiotą który daje taki sam awatar oraz nazwę na FB jak i na forum to cóż poradzę. A Fit Daria sama się podłożyła wchodząc w dyskusję i linkując na profilu Męski Głos.

 

Ogólnie to Beka z typiar. Hau! Hau!

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Słowianin napisał:

Jak się jest idiotą który daje taki sam awatar oraz nazwę na FB jak i na forum to cóż poradzę.

Po co szpiegujesz ludzi? Sprawia Ci to satysfakcje.

 

@SzatanKrieger ja tam Cię lubie i nie dlatego, że mi słodziłeś :D Ogarneliśmy kilka tematów razem. Świetna współpraca. Gdybym miała zakładać biznes to z @SzatanKrieger i biznes padł by po miesiącu ale jakie zostały by wspomnienia :)

W odpowiedzi na zadane pytanie napiszę, bo czegoś ciągle się ucze. Bo jest ciekawie, czasem śmiesznie. Czasem wysiadają korki bo iskrzy i dymi :D

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Czuję się urażony :) Porównywać taki ideologiczny śmietnik z tym miejscem? Naprawdę?

Założę się o okrągłe 2,99zł, że szalone feministki byłyby tym porównaniem tak samo urażone. I wcale mnie to nie dziwi, bo BS to lustrzane odbicie Szalonych Feministek. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Chciałbym nadmienić, że deomi miała 100% poczty zarąbanej

No proszę, forum radzi unikać psychicznych lasek a deomi ma 100 % poczty zapełnionej. 

 

10 minut temu, Ewka napisał:

BS to lustrzane odbicie Szalonych Feministek

Uffff, na szczęście to nie prawda objawiona a tylko Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, leto napisał:

No jest drobna różnica, tutaj są bracia bez nadwagi i niebieskich włosów xddd

Co do kolorów na głowach (uzgodnijmy, bardzo proszę, że mówimy tylko o włosach na głowie :D ) to nie wiem, ale męska nadwaga temu forum nie jest obca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

To taka sama prawda, jakbym budował sobie obraz męskich użytkowników tego forum przez postrzeganie Italczyka czy Archa : )

Niestety, środowiska są oceniane na podstawie tych, co najgłośniej krzyczą.

Jest to oczywiście krzywdzące dla ludzi, którzy nie mają aż tak radykalnych poglądów. Myślę, że na forum jest wielu fajnych facetów i babek, którzy nie krztuszą się jadem, gdy widzą płeć przeciwną i walczą w słusznej sprawie.

Dokładnie tak samo jak wśród środowisk feministycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Obliteraror napisał:

Teraz mnie rozbawiłaś : )

Czy uważasz, że wśród "nas" (BS) są w większości w porządku ludzie i na podstawie kilku szurów nie należy osądzać całego środowiska, a jednocześnie "ich" (feministki) oceniasz na podstawie kilku szurów? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.