Skocz do zawartości

Nieścisłości z maseczkami


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli cię zatrzyma jakikolwiek funkcjonariusz oświadczasz, że masz problemu z oddychaniem. Nie mają prawa żądać żadnego zaświadczenia lekarskiego ani pytać o nic więcej.

 

Mijałem wiele patroli w tym upierdliwej straży miejskiej i nikt o nic mnie nie pyta. Sami chodzą w kagańcach...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio mijałem radiowuz i policjant gapił się na mnie czy tą maseczkę mam założoną. Także z wypowiedzi powyżej wnioskuje że chyba sami mają problem z tym czy egzekwować od ludzi nakaz ich noszenia czy nie. Uważam że to jest loteria.

Edytowane przez Frank89
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Frank89 napisał:

A ja ostatnio mijałem radiowuz i policjant gapił się na mnie czy tą maseczkę mam założoną. Także z wypowiedzi powyżej wnioskuje że chyba sami mają problem z tym czy egzekwować od ludzi nakaz ich noszenia czy nie. Uważam że to jest loteria.

Niczego nie mogą egzekwować jak jesteś zdecydowany, oświadczasz i nie dyskutujesz... Nikt Ci nie udowodni, że czujesz inaczej niż deklarujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmować mandatu, nie dać się zastraszyć, powiedzieć że już byłeś chory, masz problemy z oddychaniem. Nic nie mogą zrobić, mogą wam dać mandat za nieprawidłowe przejście przez jezdnię, jak mi ale za maskę, czy tez jej brak nie.

 

Te przepisy są głupie, bo mają być głupie. Ich celem jest wymuszenie posłuszeństwa a nie walka z (ś)wirusem.

 

W takiej sytuacji należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

comment_1586765789xdwUOGHpNE5RHiF6TeAPeP

 

Zachować spokój i opanowanie.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.