Skocz do zawartości

Jak zmienić kolor tła w edytorze tekstu?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Próbuję pisać nową książkę, ale strasznie mnie razi w oczy tekst - ustawienia monitora niewiele pomagają. Piszę w wordpad albo w openoffice - można tam powiększyć obraz i zmienić tło - żeby nie było białe? Liter zwiększać nie chcę, bo boję się że mi rozwali tekst. W ogóle co byście mi proponowali? Mam 24 cali iiyamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Wordpad nie posiada takiej opcji. Nie wiem jak jest w OpenOffice. 

 

Moja propozycja: przerzucić się na poczciwego Word'a. Kolor tła zmienisz na dowolny kolor w następujący sposób:

 

Odpalasz Word -> Układ strony -> Kolor strony 

 

Dosłownie kilka kliknięć i po sprawie.

 

P.S. Przy okazji - powodzenia z książką. :) "Stosunkowo dobry" pochłonięty, czekam na świeżynkę.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba napisać światowy bestseller, tłumaczony na 40 języków, który nie będzie przez pół roku schodził z listy New York Times, a później wyłączyć kompa i wylegiwać się resztę życia pod palmami.

 

Uwzględniając przerwę na obracanie egzotycznych pań i drinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.