Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Dakota I co, upolowałeś coś w tym rezerwacie?

 

2 godziny temu, prod1gybmx napisał:

Nie boi się sztucznie wykreowanego zagrożenia.

Niedawno miałem do załatwienia sprawę.

Czekam pod blokiem na gościa, a on wychodzi bez maseczki i po prostu wystawia mi rękę do przywitania.

Poczułem się przez chwilę normalnie, jak przed tą zjebaną pandemią. 

 

Inna sytuacja. Przyjechał kurier.

Wychodzę, a on z bananem na twarzy mówi, że nie mam maseczki.

Znowu normalnie się przywitaliśmy, ponarzekaliśmy na sytuację :D i pojechał dalej. 

 

Zaczynam zauważać ostatnio ludzi idących po chodniku bez maseczek ani niczego zasłaniającego.

Chyba pomału społeczeństwo zaczyna się wkurwiać tymi zakazami.

To znaczy wkurwieni są na pewno, ale jeszcze 2 tygodnie temu nie widziałem abosolutnie nikogo żeby sobie szedł na wyjebce bez maseczki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wyjazdy gdzieś dalej nie realne, to:

Zrobić w tym roku chociaż połowę z https://www.national-geographic.pl/traveler/kierunki/wakacje-na-szlaku-15-najpiekniejszych-tras-pieszych-w-polsce

Sprawdzić się w szkółce pływania na desce z jakimś żaglem/spadochronem/latawcem czy tam chuj wie czym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo dobry temat. :D Będę tu aktywna :rolleyes:

Teraz mam dużo chęci ale jak na złość pogoda się popsuła... a i ten wirus jeszcze wredny jest i wszystko blokuje :( 

Mam ochotę wyjść gdziekolwiek z ludźmi. M.in na kręgle, do pubu. Mam planach też weekendową wycieczkę do Londynu z koleżankami z pracy. Długoplanowe chęci to samotny wypad w góry ( przede wszystkim zobaczyć siklawę i Wodogrzmoty Mickiewicza), odwiedziny kuzynostwa na mazurach...

Mam ochotę w końcu wybrać się na Stand Up Lotka, Paczesia i Rucińskiego do Londynu. Bilety kupione, miał być w kwietniu ale został przełożony na październik czy jakoś tak... 

A teraz mam ochotę zrobić sobie kawę, pograć na gitarze, uzupełnić listę muzyczną na nowo założonym spotify (testuję, bo przyda mi się w pracy)...co też uczynię. :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hippie napisał:

Mam ochotę wyjść gdziekolwiek z ludźmi.

Ja nawet nie mam z kim, ale zasadniczo to wolę chodzić w swoje ulubione miejsca, w których rzadko ktoś jest, po prostu sam. I przebywać w nich przez kilka godzin, w ciszy i spokoju.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leto napisał:

E tam

Wiesz, póki nie covid to było e tam, nie mam na to czasu i potrzeby. Ale nagle zadziała świadomość pewnych ograniczeń, więc w moim mózgu nagle pojawił się problem natury ALE JAK TO?! Na szczęście mam od cholery roboty, więc zbyt nagminnie o tym nie myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Hippie said:

Na mnie nie licz.

Ach, juz pierwsza mi lamie serce.?

 

2 minutes ago, Still said:

masz "czerwone ferrari"? Bez tego nie startuj ?

Nie,  ale mam za to pocieszny brzuszek i malego zwinnego zawodnika pod nim. Braki nadrabiam poczuciem humoru.

Bedzie cos z tego?


Dziewuchy piszcie szybko bo nie mam dzis cierpliwosci...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

Wiesz, póki nie covid to było e tam, nie mam na to czasu i potrzeby. Ale nagle zadziała świadomość pewnych ograniczeń, więc w moim mózgu nagle pojawił się problem natury ALE JAK TO?! Na szczęście mam od cholery roboty, więc zbyt nagminnie o tym nie myślę. 

Po prostu odpuść;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eleanor napisał:

to tylko chcica:)))) jak ją opanujesz, będziesz wielka:lol:

Chcica i jakaś potrzeba bliskości, banalnej czułości. Jednak do opanowania, czasem warto po prostu nie myśleć i nie czuć. Albo przestać robić sobie perfekcjonistyczną papkę z mózgu i zwyczajnie poddać się swoim popędom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Dziewczyna porządna, tylko cipka łajdaczka. ?

No żebyś wiedział, bezczelność i łajdactwo cipki! 

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Jak to tak bez ślubu można?! ?

Mnie również to oburza, aż mną telepie z tego obrzydzenia! Fuj!

4 minuty temu, Eleanor napisał:

Jak będziesz się blokować, walczyć, stawiać opór, to będzie wracać.

Pozwól temu uczuciu być, a z czasem nie będzie uciążliwe.

Tak długo jak będę się na nim skupiać, tak długo będzie uciążliwe. Oczywiście nie chcę się go pozbyć, gdyż to integralna część mnie. Muszę się jedynie nauczyć z nim żyć. 

Mogłabym oczywiście je wykorzystać, ale świadomosć moich słabości (automatycznego zauroczenia przez czyjś dotyk) wygrywa, co jednak ma wiele plusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, prod1gybmx napisał:

wzburzasz pogardę, nienawiść i zawiść w sercach chłopaków, którzy jednak takiej możliwosci nie mają. ?

A dobrze. To znaczy niedobrze. Nie lubię wzbudzać pogardy i nienawiści, powstrzymam się więc może.

Bzyknąć się mogę, acz bardzo nie chcę bez realnej sympatii oraz możliwości przyszłości z drugim człowiekiem. Jakoś mnie brak tego odrzuca i wiem, że byłoby dla mnie specyficznie niebezpieczne przy moich skłonnościach do romantyzmu. Fuj!:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.