Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
wrotycz

Są (dziś) te wybory czy ich nie ma?

Recommended Posts

Nie było mnie, chory byłem, potem miałem odwyk od kompa i w ogóle, a że nie mam telewizora i ani rządowych ani nierządnych stacji nie oglądam to nie wiem co jest grane bo już się zdążyłem naczytać o jakich kopertach i pakietach wyborczych drukowanych na drukarkach i tak dalej i już nic z tego nie wiem. Dlatego pytam się czy są te wybory czy ich nie ma?
Nie uśmiecha mi się jechać 30 km (bo ma kawałek do "mojego" lokalu wyborczego; fakt, że w dwie strony ale jednak) tylko po to żeby się przejechać, to już wole się w góry przejść.

• Like 1
  • Haha 2

Oficjalnie są ale się nie odbędą tzn. jutro to ogłosi wyrok  SN. Taki paradoks:).

• Like 1

To co oni robią, to kpina z obywateli, jak ich ludzie nie zgniotą na tych wyborach, to będę ultra rozczarowany..

• Like 5

Jak to w końcu jest karty przyjdą pocztą i potem zanosimy do urny czy jak? nie chciał bym przegapić wyborów. :D

Posted (edited)

http://dziennikustaw.gov.pl/M2020000040401.pdf

Cytat

STANOWISKO RADY MINISTRÓW z dnia 8 maja 2020 r. w sprawie możliwości przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 maja 2020

Miłej lektury.

Do 24.00 mieli czas by na jeden dzień wprowadzić stan nadzwyczajny i z automatu przesunąć wybory. Nie zrobili tego - i wchodzimy w czas jeszcze większego chaosu, bo konstytucyjnie nie można przełożyć tych wyborów.  Jako foliarz rytu starobraciosamczozakonnego 33 poziomu wtajemniczenia  - nie sądzę, aby takie działanie było przypadkowe. Widać, jak poszczególne siły prą by ludzie wyszli na ulicę. 

W normalnym kraju wojsko otoczyłoby ważniejsze miejsca by wymusić na (nie)rządzie szybkie decyzje. Ale u nas wojsko od 30 lat stopniowo się niszczyło. A stawia na harcerzy z WOTu. 

Edited by Perun82

Godzinę temu, StatusQuo napisał:

To co oni robią, to kpina z obywateli, jak ich ludzie nie zgniotą na tych wyborach, to będę ultra rozczarowany

Szykuj się zatem na rozczarowanie :)

Zakładam że dla ich elektoratu nie jest ekhm... Priorytetowe. 

• Like 1

55 minut temu, bassfreak napisał:

Jak to w końcu jest karty przyjdą pocztą i potem zanosimy do urny czy jak?

Mniej więcej. Karta przyjdzie do Ciebie pocztą, a na niej wyczytasz, że zagłosowałeś na zwycięzcę;)

Jutro TVPiS poda w serwisach, że wybory cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mimo pandemii, że udział w nich wzięło 103% uprawnionych, a miłościwie panujący prezydent cieszy się poparciem tylko 107%, co jednocześnie bardzo niepokoi naczelnika państwa, gdyż według ostatnich sondaży miał 110% poparcia.

• Haha 1

@BlacKnight

Dla kobiet:

• Czady dla wszystkich,
  • Program Alfa+

Dla facetów:

• Program eksmisja+
  • Alimenty 1200+
  • Bykowe 2000+
  • Like 1
  • Haha 3

9 minut temu, BlacKnight napisał:

Kto obieca więcej na tego zagłosuje.😁

Co z tego że są to tylko "obiecanki cacanki" 😎

• Haha 1

11 minut temu, Tatarus napisał:

Co z tego że są to tylko "obiecanki cacanki" 😎

Ale przynajmniej fajnie się słucha.

5 minut temu, Kleofas napisał:

Ale przynajmniej fajnie się słucha.

Dzięki wszystkim za odpowiedź.
Jako że ja niedowiarkiem jestem, jak Tomasz, pojechałem do najbliższego mi znanego lokalu wyborczego, o którym wiem z internetów, i oczywiście zamknięte. Musiałem się przejechać, bo trzeba się ruszać, jak ktoś #siedzi-w-domu to zaczyna chorować, tak jak ja. Zawsze to jakiś powód, żeby zażyć ruchu.

Mam nadzieję, że komisje wyborcze, które tak dziś ciężko pracują dostaną swoje dwie stówy za swą ciężką robotę. Ja, podatnik, stawiam.

Ciekawe co będzie gdy SN swoim wyrokiem ogłosi wybory z dnia 10 maja za ważne? Prezydentem został "nikt"? :).