Skocz do zawartości

Gdzie kupować porządne ubrania?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mega wkurwiony. 4 z 5 par skarpet które kupiłem w tamtym roku w firmie na literę R już jest do wyrzucenia, tak samo kilka par majtek. 

To się również tyczy innych rzeczy i innych sklepów.Przyjlad koszulki każdą po kilku pralniach nadaje się co najwyżej do wyjścia na osiedle po bułki do sklepu, ale nie założyłbym jej na jakąś imprezę czy wyjście na miasto. Tak samo bluzy które się spierają i zaczynają mi się podciągać w pasie. 

 

Co do jeansów to mam w miarę szczęście bo kiedyś każda para która kupiłem przecierała mi się w kroku po paru miesiącach, natomiast jak zacząłem kupować je w Big Starze i Diverse to jest pod tym względem o wiele wiele lepiej i mogę je nosić nawet parę lat.

Kiedyś byłem za granicą i kupiłem sobie kilka koszulkek w Primarkcie czyli bardzo tanim sklepie i te o to koszulki o wiele lepiej się trzymają po paru latach niż te z naszych sieciowek po paru miesiącach. Tak samo koszulka w HM kupiona tam o wiele lepiej się trzyma niż kupiona w polskim HM.

Po prostu ręce mi opadają.

 

Może macie jakieś sprawdzone sklepy z ubraniami i od razu zaznaczam że nie zależny mi ją ubraniach z Armani, Gucci itp. 

Wolę zapłacić więcej ale wiedzieć że parę lat mi posłuży niż kupować wcale nie tanio i mieć ubrania do wyrzucenia po sezonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Still napisał:

W lumpeksie ? Zdziwił byś się, jakie perły tam istnieją.

Wiem bo mój ojciec czasami chodzi i ostatnio przyniósł mi buty z Zary które były w idealnym stanie za 15 zł. 

Ale majtek i skarpetek w życiu bym tam nie kupił. A koszulki które przylegają bezpośrednio do ciała jakoś również nie chciałbym mieć z drugiej ręki, wiec muszę znaleźć jakiś dobry sklep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

Ale majtek i skarpetek w życiu bym tam nie kupił

Zgoda. Jestem tego samego zdania. Ja np. bardzo lubię markę Super Dry. Japońska firma odzieżowa. Mam kilka połówek z lumpleksu. Czy się wstydzę tego?? Nie. Jakoś materiału powala, resztę pseudo bawełnianych ciuchów z sieciowek... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Still napisał:

Super Dry. Japońska firma odzieżowa

xDDDDDDDDDDDD Pomyliło Ci się coś, bo jest to brytyjska firma. Ale potwierdzam jakość super, choć cena za nowe też adekwatna ;) 

 

Generalnie z ubraniami zasada jest taka, że za jakość się płaci. Czasem lepszy jest ciuch z drugiej ręki marki premium od nówki z sieciówki. 

Edytowane przez NoName
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o skarpetkach mowa, prawie dwa lata temu na jesieni kupiłem z 10 par od Wietnamczyków na miejscowym bazarze. Pakowane po chyba 5 par, w jednym kolorze wszystkie - czarne i szare, nieco grubsze idealne na jesienno-zimowe klimaty. Łączny koszt to jakieś 20 zł. Cały czas mam w domu komplet, wytrzymaly dwa sezony, jedynie nieco się sprały. W tym samym miejscu zaopatrzyłem się w bokserki, poza spraniem po kilku lub kilkunastu miesiącach trzymają się. Koszt bokserek to 8-10 zł. za sztukę. 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

Rzeczy wyglądają ekstra i na dobre jakościowo. Jest styl i jest klasa. Teraz niech tylko ceny w PLN zamiast GBP i robię duże zakupy ;)

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 12:37, Wolverine1993 napisał:

Wolę zapłacić więcej ale wiedzieć że parę lat mi posłuży niż kupować wcale nie tanio i mieć ubrania do wyrzucenia po sezonie.

Kupuj na allegro , często można wyhaczyć niezłą promocję danego ciucha. Tylko musisz częściej przeglądać allegro.

W dniu 10.05.2020 o 13:02, Still napisał:

W lumpeksie ? Zdziwił byś się, jakie perły tam istnieją.

Ja znalazłem w całkiem niezłym stanie koszulki ClevinKlein. Podobne w sklepie są za 200 złotych jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Boromir napisał:

Kupuj na allegro , często można wyhaczyć niezłą promocję danego ciucha. Tylko musisz częściej przeglądać allegro.

Ja znalazłem w całkiem niezłym stanie koszulki ClevinKlein. Podobne w sklepie są za 200 złotych jedna.

Ciekawe czy to nie podróbki. Jakoś mnie te wszystkie Calviny odrzucaja, tak jak kiedyś były modne ubrania z wielkim logo Nike, Puma itp to teraz są modne Gucci ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.