Skocz do zawartości

Sprzeciw i ostrzeżenie za "insynuowanie" prawdy


deleteduser62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na samym początku pragnę zaznaczyć, że lubię przebywać i udzielać się na forum, wymieniać się poglądami z innymi użytkownikami.

Jestem również wdzięczny @Marek Kotoński za stworzenie takiego miejsca w sieci i propagowanie ruchu redpill na polskiej scenie.

Dziękuję również Moderacji, za wyrozumiałość w stosunku do popełnianych sporadycznie błędów językowych (i niepoprawne użycie autokorekty) .

 

Do rzeczy zatem:

Są takie chwile, gdy nie rozumiem. Czy to ja jestem szalony, czy świat.

Nie poruszałbym tego tematu, gdyby nie ukaranie użytkownika @SzatanKrieger. Który napisał:

W dniu 8.05.2020 o 21:18, SzatanKrieger napisał:

Jakie macie powody by czytać te forum dziewczyny, bo jakby nie duża część facetów wam ciśnie lub ma głębokie urazy, które wyładowuje raz po raz na was, co was tu trzyma?

Za co otrzymał ostrzeżenie (warna).

Oczywiście stwierdzenie to było generalizacją i wyolbrzymieniem, jednak według mnie przedstawia prawdę.

Pragnę więc przypomnieć wypowiedz @Mosze Red który warna "wlepił".

W dniu 1.05.2020 o 14:33, Mosze Red napisał:

@Dakota zdradzę ci wielką tajemnicę życia. 

 

Cały świat jest przesiąknięty pierdoleniem nie generalizuj/ nie szufladkuj/ nie ulegaj stereotypom, a jak się tak zastanowisz nad swoim życiem okazuje się ...... jest to najczęściej wstęp do wydymania ciebie personalnie lub jakiejś grupy w mniej lub bardziej spektakularny sposób.

 

Generalizowanie/ szufladkowanie/ stereotypy znacznie więcej razy uratowały ci zdrowie/ życie/ pieniądze/ oszczędziły kłopotów niż mógłbyś mieć korzyści z tzw. bycia nowoczesnym, otwartym i nieoceniającym ;)  

 

Ten kto nawija, żebyś nie generalizował najczęściej dąży do tego żeby cię wykorzystać, popatrz na świat , który cię otacza.

 

Stereotypy są dobre i to jednostka/ grupa ma się starać żeby nie oceniać jej poprzez pryzmat stereotypów, a nie masz zwalniać ze stereotypowego obciążenia z samej zasady, bo nie można, to niepoprawne politycznie.  

Zatem czy my, nie powinniśmy starać się, by społeczeństwo/media/kobiety odbierały nas lepiej?

By osoby, które przyjdą tu z pytaniem, czy prosząc o pomoc, chciały polecić forum dalej? (Nie twierdzę, że mamy głasnąć ich po głowie i pisać kłamstwa, które chcą usłyszeć).
Mało to było tematów i przeprowadzanych sąd, żeby zamknąć rezerwat?
Wystarczy otworzyć dowolny temat, by móc przeczytać docinki w stronę użytkowniczek.

Jeśli chcemy zmienić odbiór forum, musimy zmienić siebie. Nie udawać, zaklinać rzeczywistość, czy stosować cenzurę.

Cytat

@SzatanKrieger - 1p - sugerowanie, że na forum kobiety są celowo dręczone/ stawienie forum w złym świetle. 

Solidaryzuję się z opinią @SzatanKrieger i ubolewa mnie fakt jego ukarania.

W związku z tym proszę @Mosze Red o wymierzenie mnie identycznej kary, za insynuowanie prawdy / stawienie forum w złym świetle. 

Zachęcam również wszystkich, którzy czują podobnie do przyłączenia się (lub polubienia postu).

 

W dniu 2.05.2020 o 22:57, Dakota napisał:

Ludzki umysł  jest wspaniałym dziełem. Przy odrobinie wysiłku, potrafi dostrzec nawet najskrytszą niesprawiedliwość.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Dakota

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram decyzję moderatora @Mosze Red, który bronił dobrego imienia forum.

 

Bardzo lubię @SzatanKrieger, niemniej sugerowanie że na naszym forum kobiety są "ciśnięte", to bardzo krzywdząca teza - zwłaszcza że same dziewczyny mu odpisały, że tak nie jest.

 

"Szatan" dobrze wie, że forum jest pod bezustannym ostrzałem - i niestety sam to zrobił. Po prostu przestałem go rozumieć, nie wiem o co mu chodzi, czy to była jakaś chęć przypodobania się kobietom, pokazania im że on zawsze jest za nimi, czy coś innego - nie wiem. Po prostu nie wiem. Ale wiem jedno, że nie możemy tego tolerować, zwłaszcza gdy jest to KŁAMSTWO.

 

Jest mi przykro że "Szatan" tak się zachowuje, myślałem że nie zachowa się tak nigdy, ale ciągle się mylę co do ludzi.

 

Bany dostały też osoby, które "Szatana" atakowały za opluwanie forum, bo to jest właśnie opluwanie, a nawet gorzej bym to nazwał.

 

------------------

 

@Dakota to co robisz, czyli próba buntu i zachęcanie do niego forumowiczów, jest cholernie nieprzyjemne i w sumie podłe.

 

Dziś cały dzień opluskwiałeś w zgłoszeniach @Meg4tron, ile wysłałeś na niego zgłoszeń? Kilkanaście? Bo użył słowa "kurwa" w wątku, licząc że moderator widząc tyle zgłoszeń, "na odwal" da warna? I Ty piszesz o hipokryzji?

 

 

Jak komuś się nie podoba, proszę bardzo - mogę dać bana i nie ma problemu, pa pa i po temacie. Mam dość "mężczyzn", którzy zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy. Nie dość że mam masę problemów, rozprawy sądowe, groźby, moja praca jest rozkradana, w internecie zrobili ze mnie pedofila i męską prostytutkę, to jeszcze na forum mnie cisną i manipulują jak się tylko da.

 

 

50 minut temu, Dakota napisał:

W związku z tym proszę @Mosze Red o wymierzenie mnie identycznej kary, za insynuowanie prawdy / stawienie forum w złym świetle. 

Zachęcam również wszystkich, którzy czują podobnie do przyłączenia się (lub polubienia postu).

 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Dakota

 

Zgodnie z postem @Dakota, każdy kto wpisuje się bądź lajkuje, popiera protest i warny na tydzień?

 

Czyli tydzień urlopu jak widzę chce dostać @benzoesan, @kryszak86, @NimfaWodna, @leto i ktoś jeszcze zamierza się przyłączyć?

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek Kotoński napisał:

Kto do bana?

Skoro @Dakota się solidaryzuje z @SzatanKrieger to nie powinniśmy mu w tym przeszkadzać.

 

Rozwiązanie jest banalnie proste, w ramach owej solidarności proponuję żeby @Dakota nie wchodził na forum do dnia 16.05.2020 godziny 21:40, tak jak kolega ma blokadę.

 

Cóż to za solidarność, którą trzeba banem wymuszać, solidarność powinna być dobrowolna.

 

 

  • Like 8
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Twoje forum, Ty tu rządzisz. To, że polajkowałem wpis Dakoty, znaczy tylko tyle, że nie zawsze uważam działania moderacji za 100% trafne. Chcesz przykład? Proszę: Szatan dostaje bana za jakąś pierdołę, a na forum ciągle wiszą wpisy propagujące antysemityzm, które były moderacji zgłaszane.

Edytowane przez leto
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto i @Azizi ale czego nie rozumiecie? Wklejam co napisał @Dakota:

 

W związku z tym proszę @Mosze Red o wymierzenie mnie identycznej kary, za insynuowanie prawdy / stawienie forum w złym świetle. 

Zachęcam również wszystkich, którzy czują podobnie do przyłączenia się (lub polubienia postu).

 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Dakota

 

----------------------

 

 

Czyli lajkujący protestują tak jak Dakota - zalajkowałeś @leto, czyli się z założeniami tego protestu zgadzasz, no tak czy nie? No przecież jak byk jest napisane...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Marek Kotoński, również zauważyłem, że w rezerwacie trochę po naszych Paniach się jeździ, co dla mnie jest mocno słabe. Chyba nie tędy droga, aby kobiety bały się cokolwiek napisać, bo zaraz im się oberwie za "inne myślenie"

@SzatanKrieger zapytał dziewczyn o prostą rzecz.

@Marek Kotoński - też Pan wiele razy wspominał o tym, że nie wchodzi na forum hejterskie, nie czyta bluzgów na swój temat, tylko dostaje screeny z tych stron.

Gdyby mnie obrażali na forum również jak Pan nie wchodziłbym na nie. Stąd widzę w tym pytaniu tylko chęć poznania spojrzenia kobiet. Może poskutkuje to ulepszeniem forum i każdy atak na Panie będzie kończył się upomnieniem dla atakującego i zakazem wstępu do rezerwatu.

Co innego doradzać i chcieć poznać opinię, a co innego atakować.

 

Co do bana przyjmę każdą karę i dostosuję się do niej. Jestem u Pana, Panie Marku na forum, tutaj Pan jest bossem, ja zwykłym userem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dakota napisał:

Zatem czy my, nie powinniśmy starać się, by społeczeństwo/media/kobiety odbierały nas lepiej?

Nie. Coś ci się pomieszało ostatnimi czasy... Róbmy żeby kobiety odbierałay nas lepiej :D to chyba przesłanie ultra beta. 

 

49 minut temu, Dakota napisał:

Mało to było tematów i przeprowadzanych sąd, żeby zamknąć rezerwat?

Rezewat jest super pomysłem na tym forum, nie wiem po co go zamykać? To jest forum samców to kobiety mają się dostosować. 

 

50 minut temu, Dakota napisał:

Wystarczy otworzyć dowolny temat, by móc przeczytać docinki w stronę użytkowniczek.

Nikt tu nie jedzie po kobietach ( jest regulamin co temu  zabrania), są żarty, są mocne słowa ale raczej prowadzą ku sprostowaniu kobiet czy obronie męskiej godności a nie obrażaniu samic.

 

Dakota mi osobiście ostanie twoje wpisy mówią że się pogubiłeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Dakota stwierdził, że chce kary to jego kwestia. Tego tematu nie tykam.

 

Co do lajkowania bym się nie zgodził - hipotetycznie, co jeśli ktoś polubi post ze względu na jedno zdanie (co często sam czynię), być może kompletnie nie związane z pstrykiem w stronę moderacji, to też oznacza, że się całkowicie zgadza z autorem? Nieźle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

413b8540d6c1ce824335b585d2a965d7.jpg

 

Forum jest Marka i to on ustanawia zasady, wcześniej już były rożnego typu prowokacje, często się zdarzało że pewne posty latały na innych forach jako dowód że forum zrzesza inceli, że propaguje szkodliwe treści .... etc. etc ...

 

Edytowane przez wojkr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smerf napisał:

Nikt tu nie jedzie po kobietach ( jest regulamin co temu  zabrania), są żarty, są mocne słowa ale raczej prowadzą ku sprostowaniu kobiet czy obronie męskiej godności a nie obrażaniu samic.

Oj, na pewno?

PS. Tak, wiem że dostał perm bana

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję bardzo za odpowiedz.

 

Zaznaczam że powyższego posta napisałem w dobrej wierze.

Żeby zwrócić uwagę, na problemy moim zdaniem, istnieje w rezerwacie, na forum.

Mniemy nadzieję, że temat ten przyniesie jakąś korzyść.

 

33 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Popieram decyzję moderatora @Mosze Red, który bronił dobrego imienia forum.

Bardzo lubię @SzatanKrieger, niemniej sugerowanie że na naszym forum kobiety są "ciśnięte", to bardzo krzywdząca teza

Oczywiście, rozumiem wydaną opinię, oraz Pańskie poparcie @Mosze Red Społeczność jest silna wtedy, kiedy jest razem.

Jednakże, pozwoliłem sobie na "sprzeciw obywatelski". Ponieważ moje obserwacje i rozmowy z Paniami, wskazują na coś innego.

42 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

niemniej sugerowanie że na naszym forum kobiety są "ciśnięte", to bardzo krzywdząca teza - zwłaszcza że same dziewczyny mu odpisały, że tak nie jest.

Nie poruszał bym tego tematu, gdybym uważał że jest inaczej.

35 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Ale wiem jedno, że nie możemy tego tolerować, zwłaszcza gdy jest to KŁAMSTWO.

Jeśli jest, to przepraszam za wywołanie tego zamieszania.

Jeśli problem nie istnieje, znaczy to, że jestem przewrażliwiony.

Jednak tak samo jak Pan, mam na względzie dobre imię forum.

 

43 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Szatan" dobrze wie, że forum jest pod bezustannym ostrzałem

Jest. Może to zły czas, ale może dobrze zacząć dbać o pozytywny PR.

 

 

10 minut temu, Marek Kotoński napisał:

@Dakota to co robisz, czyli próba buntu i zachęcanie do niego forumowiczów, jest cholernie nieprzyjemne i w sumie podłe.

Nie, nie jest to próba buntu, a zwrócenia uwagi, na problemy które toczą to miejsce.

Bardzo mnie przykro, że tak to Pan, Panie @Marek Kotoński odbiera.

 

38 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Bany dostały też osoby, które "Szatana" atakowały za opluwanie forum, bo to jest właśnie opluwanie, a nawet gorzej bym to nazwał.

Do reszty banów temat ten się nie odnosi.

 

 

39 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Nie dość że mam masę problemów, rozprawy sądowe, groźby, moja praca jest rozkradana, w internecie zrobili ze mnie pedofila i męską prostytutkę, to jeszcze na forum mnie cisną i manipulują jak się tylko da.

Bardzo jest mnie przykro że to Pana spotkało. Życzę powodzenia w walce o sprawiedliwość.

 

Najpierw się z ciebie śmieją, potem z tobą walczą i na końcu zwyciężasz.
Czego Panu życzę z całego serca.

 

12 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Dziś cały dzień opluskwiałeś w zgłoszeniach @Meg4tron, ile wysłałeś na niego zgłoszeń? Kilkanaście? Bo użył słowa "kurwa" w wątku, licząc że moderator widząc tyle zgłoszeń, "na odwal" da warna? I Ty piszesz o hipokryzji?

Touche :)

Przykro minie, że Pan to wyciągnął w nerwach.

Zgłaszałem wiele osób. Za brak awatara, przywitania się. Trolling i obrazę forum.

Jak tu:

Jeśli to nie pomaga pracy moderatorom, mogę przestać.

 

7 minut temu, Mosze Red napisał:

Rozwiązanie jest banalnie proste, w ramach owej solidarności proponuję żeby @Dakota nie wchodził na forum do dnia 16.05.2020 godziny 21:40, tak jak kolega ma blokadę.

Cóż to za solidarność, którą trzeba banem wymuszać, solidarność powinna być dobrowolna.

Uważam inaczej. Prosiłbym jednakże o nadanie mnie ostrzeżenia i zablokowania konta do 16.05.2020 i wpis w dziale:

30 minut temu, Marek Kotoński napisał:

W związku z tym proszę @Mosze Red o wymierzenie mnie identycznej kary, za insynuowanie prawdy / stawienie forum w złym świetle.

Byłbym wdzięczny. Proszę tylko, o poddanie mnie takiej samej każe. Za to samo przewinienie.
 

Z wyrazami szacunku

Dakota

 

 

post scriptum

44 minuty temu, leto napisał:

@Marek Kotoński Twoje forum, Ty tu rządzisz. To, że polajkowałem wpis Dakoty, znaczy tylko tyle, że nie zawsze uważam działania moderacji za 100% trafne. Chcesz przykład? Proszę: Szatan dostaje bana za jakąś pierdołę, na forum ciągle wiszą wpisy propagujące antysemityzm, które były moderacji zgłaszane.

Dokładnie. To jest wasze forum. Ja się podporządkuję.

Jednak błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Marek Kotoński said:

Popieram decyzję moderatora @Mosze Red, który bronił dobrego imienia forum.

 

Bardzo lubię @SzatanKrieger, niemniej sugerowanie że na naszym forum kobiety są "ciśnięte", to bardzo krzywdząca teza - zwłaszcza że same dziewczyny mu odpisały, że tak nie jest.

 

"Szatan" dobrze wie, że forum jest pod bezustannym ostrzałem - i niestety sam to zrobił.

Proszę zauważyć, że forum jest pod bezustannym ostrzałem między innymi z powodu samego regulaminu który nakazuje kobietom udział jedynie w wydzielonym dziale nazwanym 'rezerwatem'.

 

Edytowane przez somsiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal białorycerskości, fiutogłowości, gynocentryzmu, antymęskiego sposobu patrzenia na świat uważam za rozpoczęty.

 

Biedne kobiecinki, zawsze szkalowane, zawsze mają pod górkę, całe życie dyskryminowane przez rzekomy, podły patriarchat, a tak naprawdę praktyka życia codziennego pokazuje co innego i tak od czasu narodzin do usranej śmierci.

 

Co się tu odstawia ostatnimi czasy na tym forum, to aż mnie głowa momentami boli. Takiego wysypu stulejarstwa czy spermiarstwa jak ostatnio to tu nie widziałem odkąd jestem na forum. Ten temat to jest żenada i wstyd dla forum, pokazuje on kto tu ma prawdziwe jaja i zasługuje na miano mężczyzny, a kto ma jeszcze sporo rzeczy, bardzo łagodnie mówiąc, do przepracowania. Nie chcę być złym prorokiem, ale to może być kąsek dla hejterów oraz innych wrogów tego forum. Obym się mylił.

 

Jestem generalnie zażenowany czymś takim. Męskie forum, a odstawia się antymęskie zachowania.

 

@Marek Kotoński @Mosze Red Nie jestem pewnien czy kary na te kilka dni pomogą ochłonąć naszej "forumowej piątej kolumnie" i sugerowałbym rozpatrzenie bardziej radykalnych kar. Kilka dni odwyku od forum spowoduje, że zaraz powrócą ze swoimi wpisami i będą uderzać w Braci, którzy napiszą kilka mocnych słów prawdy na temat kobiet, ich gierek, manipulacji, postaw czy ich natury. Nie to, że jestem zwolennikiem ciągłego pojazdu po kobietach, tylko wtedy kiedy sobie swoimi wpisami zasłużą lub wtedy kiedy trzeba to wypunktować i opisać.

 

Zamiast się tłumaczyć przed Markiem czy Moderacją, wyhodujcie sobie jaja, następnie je wzmocnijcie i zachowujcie się jak na facetów przystało, a nie płaczenie jak baby nad rzekomym ich złym losem. Gdzie jest solidarność z własną płcią? Oczywiście, że jej nie ma, bo blask waginy oślepia przed właściwym spojrzeniem na rzeczywistość i chęć przypodobania się paniom bierze górę. Co w ogóle ten temat ma wnosić na forum poza jakimiś podziałami i gównoburzami? Czemu on ma służyć? Jeśli temu, to gratuluje.

 

Jak sobie przypomnę, że jakiś rok temu Szatan jak Rejtan niepodległości bronił bytności Fit Darii na forum, to aż mnie ciarki po plecach przechodzą.

Nieco się wzburzyłem to czytając, jestem całkowicie zażenowany. Dobranoc.

 

PS:

6 minut temu, Dakota napisał:

Zaznaczam że powyższego posta napisałem w dobrej wierze.

Dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 18
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, leto napisał:

wpisy propagujące antysemityzm, które były moderacji zgłaszane

Nie mogłem się powstrzymać wybacz to tylko cytat znanego publicysty:

"Żydzi przejmowali zawsze języki, wiarę, obyczaje narodów, wśród których żyli, ale oto narody te umierały, a Żydzi istnieją ciągle. Wspaniały, prawdziwie wybrany naród - asymiluje się świetnie i nie asymiluje się nigdy. Niemiec, Polak, Francuz, przeniesiony do innego kraju, w drugim, trzecim pokoleniu traci swoje narodowe cechy, staje się obywatelem tego kraju, w którym mieszka, i nawet wyglądem fizycznym upodabnia się do ludności, wśród której przebywa. Żyd zawsze pozostaje Żydem. Cóż bardziej niemieckiego niż Lorelei Heinego? Gdy ją napisał, twierdzono, że to jakaś autentyczna niemiecka klechda. A jednak jakże żydowski jest Heine. Geniusz żydowski polega na uzyskiwaniu obcej narodowości bez tracenia swojej."

Czy to jest antysemityzm?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dakota napisał:

Zachęcam również wszystkich, którzy czują podobnie do przyłączenia się

GENERALIZUJĄC i popierając się dowodami, na podstawie bajki Syty dołączam w celu propagowania wyjaśnienia.

 

Z RACJI, ŻE forum jest na świeczniku oraz częściowo nie wygodne systemo wo MUSI BYĆ filtr ostrzegania przed brnięciem w ślepy zaułek.

 

Taki oto kierunek obrał skarcony Brat(szatanium co warnum dostałum).

 

 Jak jest zbudowany ten mechanizm kar/nagród???

 

Podobnie do sceny filmu gdzie Spock poświęca się aby ratować całą załogę.

Po czym jest równoważenia i całą załogą ryzykuje aby ocalić Spocka.

 

Ten teges ten warn traktowałbym jako order 'kompani cieni' przyznawany w warunkach pełnej dywersji.

 

GENERALIZUJĄC nie ma co bić piany 

BO MODERACJA CZUUUWA!!!

;)

.....tylko patrzą komu doebaccc....????...prawda?

 

 

...a dla mnie herbata z cytrynką.... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rycerz76 napisał:

Nie mogłem się powstrzymać wybacz to tylko cytat znanego publicysty:

Raczej chodzi przede wszystkim o to, żeby forum nie było kojarzone jeszcze z antysemityzmem. Wystarczy nam łatka mizoginów, incelów i innych takich. :P Akurat to jak postrzegają mnie ludzie i czy  odpowiadają im moje poglądy, mam akurat głęboko w d... Za to Marek, jako założyciel zbiera wszystkie obelgi i obarcza się go odpowiedzialnością za wszystkie negatywne wpisy tutaj.  Znajdzie się potem taki "Awięc" albo inny mundry, robi sobie "rzetelne" filmiki i wybiera oczywiście te mniej przemyślane wpisy, wśród tych setek wartościowych. Potem to już taka mentalna gimbaza bezkrytycznie łyka wszystko co jest w takich materiałach i "kręci bękę" z nas, forum i przede wszystkim z Marka. Każdy z nas zamknie sobie okno przeglądarki i nie ma żadnych konsekwencji, oprócz ewentualnych banów. Nie włóczy się po sądach albo nie użera się z typami, którzy robią "karierę" na wyszydzaniu innych. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam po co robić "gównoburzę" na naszym Forum. Co jakiś czas Forum jest atakowane a teksty z takich gównoburz zasilają różne hejterskie strony najczęściej zdaniami wyrwanymi z kontekstu.

 

Wczujcie się proszę w skórę @Marek Kotoński Dosyć że musi walczyć z tyloma przykrymi sprawami to jeszcze na jego własnym Forum mu dopierdzielacie. Wstyd Panowie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.