Skocz do zawartości

Sprzeciw i ostrzeżenie za "insynuowanie" prawdy


deleteduser62

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie zaczyna zastanawiać ta liczba zgłoszeń do moderacji. Ja wiem, że dbamy o zasady forum, ale serio niektórzy nakuriwają po kilkanaście donosów w krótkim czasie??? Nigdy niczego moderacji nie zgłosiłem, musiałaby być naprawdę przegina, żebym się tego chwycił, ale co jakiś czas wychodzi, że niektórzy niczym za SBecji ochoczo "listy piszą". Dla mnie niepojęte mimo wszystko, takie DNA eSBecji.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Dla mnie niepojęte mimo wszystko, takie DNA eSBecji.

O WUPRASZCZAM SOBIE incelizacje.

....czasem zdąży mi się donosik posłać o np scalenie postów....

Dlaczego czasem? ....z LENISTWA?!!!

...

..

.

eBSecji jak już. 

 

WOLNOŚĆ SŁOWA!!!

COŚ DO ŻARCIA!!

KĄT DO SPANIA!

..... takie drobne wymagania.... 

 

....nawiązując do całej INCELIZACJI niniejszego epiśmienictwa WIDOCZNIE Brat @Dakota nie do KOŃCA zrozumiał 'ojęcie' dobra ogółu owego zbioru.

TO JEST w o jna info rm acyjna....

....stra Ty   do 20% są akceptowalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota zgłaszał do ukarania @Meg4tron nawet za komentarz o skrzyni basowej w aucie, ogólnie dziś padło na dojechanie Megatrona i innego chłopaka. Ogólnie dziś było 10 zgłoszeń Dakoty, a może i więcej w sumie. 

 

Ogólnie zgłoszenia to super rzecz, ułatwia nam pracę, ale to była próba dojechania gościa za coś, nie wiem za co, a nie pomaganie nam. Nie lubię takich akcji, nie lubię jak ktoś wykorzystuje nas do prywatnych wojenek - a później występuje w roli zbawcy forum a my kończymy jako ci źli...

 

Jedno ze zgłoszeń przeciwko Megatronowi, zgłoszenie na jego post jako bluzgi - "Ja mam w samochodzie skrzynie basową Infinity, modelu nie pamiętam. 

Jak pierdolnie bass to czuć mrowienie, drżenie fotela i widzę jak lusterko wewnętrzne drży. "

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marek Kotoński napisał:

to była próba dojechania gościa za coś, nie wiem za co

W temacie "Mam ochotę na..." na początku trzeciej strony zapytałem Dakoty czy coś upolował w rezerwacie.

 

Chyba trafiłem w punkt bo napisał mi na privie nic nie wnoszącą wiadomość i opuścił rozmowę.

 

Wydało się również, że po tym pytaniu zgłaszał mnie cały dzień. 

 

 

Edytowane przez Meg4tron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe to.

Niektórzy są tu tyle czasu a nadal nie załapali, że tworzenie takich wątków i próby dzielenia/skłócania forum to w najlepszym wypadku głupota.

Macie problem z czyimś warnem/banem? Pisać priv, nie gryziemy.

Zamiast tego jest wielkie hurr durr i powstanie ciemiężonego usera z gromkim dołączcie nękani..

 

Bawi mnie, jak ktoś może myśleć, że bez powodu osoba A lub B dostała warna.

Nieraz i nie dwa decyzje, które podejmiemy nie będą fajne i cool dla wszystkich ale ktoś o porządku musi decydować.

Chłopaki się świetnie spisują, @Mosze Red, @Rnext, @Patton czy sam @Marek Kotoński wiele razy interweniuje.

 

Ochłońcie niektórzy i wsadźcie łeb do wiadra z lodem zanim napiszecie taki temat.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że odniósł się Pan, Panie @Marek Kotoński do drugiego postu, do prywatnej wiadomości.

 

Nie zamierzam się tłumaczyć.

Smuci mnie jedynie fakt, że pisze Pan nieprawdę (i zapewne ten post zostanie usunięty).

6 minut temu, Marek Kotoński napisał:

@Dakota zgłaszał do ukarania @Meg4tron nawet za komentarz o skrzyni basowej w aucie, ogólnie dziś padło na dojechanie Megatrona i innego chłopaka. Ogólnie dziś było 10 zgłoszeń Dakoty, a może i więcej w sumie. 

Widać rynsztokowe słownictwo Państwu na forum odpowiada.

 

Jeśli nie wnoszę nic pozytywnego do forum.

Kiedy szkodzę wizerunkowi i reputacji tego miejsca.

Proszę o potraktowanie mnie jako Trolla.

Permaban i ukrycie/usunięcie zawartości,

niezgodnej z prawidłową wizją forum.

 

Mam nadzieję, że ten wniosek rozpatrzycie pozytywnie.

Przykro mnie, że tak to się kończy.

Miałem o forum i o Panu lepsze zdanie.

 

Dziękuję wszystkim za możliwość dyskusji i udzieloną mnie pomoc.

Trzymajcie się?️. Pozdrawiam serdecznie.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota Moim zdaniem niepotrzebnie strzelasz focha. Możesz zablokować @Meg4tron albo on Ciebie, jeżeli się nie tolerujecie i po problemie. 

To męskie forum, które pomaga głównie mężczyznom. Kobiety dają sobie świetnie radę we współczesnym świecie i nie muszą być specjalnie traktowane również tutaj. Mają setki swoich for dyskusyjnych, gdzie wspierają się i cisnom mężczyznom. U nas i tak mają dużo swobody i tworzą czasami gówno-wątki, zbierając atencję od białorycerzy, np. @deomi.

One nie są tutaj priorytetem, zaś moderatorzy dość sprawnie wyłapują chamstwo również wobec samic i kasują wielu trolli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński, wspomniałeś mnie za przyznanie komuś lajka, cóż za zaszczyt. :D 

 

Nie jestem na forum aż tak często, by odnosić się do wszystkiego, co zaczyna być wywlekane, ale jeśli to takie istotne- pucharka podarowałam @Dakota jako oznakę zszokowania (wybaczcie, wybór reakcji jest ograniczony) wobec tego, że kochany @SzatanKrieger został ukarany za wspomniane w cytacie słowa, a za którymi wcale nie stały niecne zamiary, zaś wielokrotnie już zdarzyło mu się uspokajać użytkowników w wątkach, gdy dochodziło do większych spięć, nie tylko w rezerwacie. Uważam że kara za taki wybryk jest niewspółmierna do szatanowych zasług w dbaniu o dobre imię tego miejsca, ale to tylko moje zdanie. ;) 

 

Jednak jak zasugerował @Imbryk, dyskusja jest bezcelowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ufo ja do Dakoty nic nie miałem.

Dzisiaj od bardzo dawna wspomniałem o nim w temacie i myślałem, że przyjmie bardziej na "miękko" to pytanie (Może mogłem dodać emotkę uśmieszek w tym pytaniu), a nie wyskoczy z jakąś krucjatą przeciwko mnie i jeszcze założy bohaterski temat. 

Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym tematem @Dakota, ale pokarm hejterom dostarczyłeś na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dakota napisał:

[....]

 

Jeśli nie wnoszę nic pozytywnego do forum.

Kiedy szkodzę wizerunkowi i reputacji tego miejsca.

Proszę o potraktowanie mnie jako Trolla.

Permaban i ukrycie/usunięcie zawartości,

niezgodnej z prawidłową wizją forum.

 

Mam nadzieję, że ten wniosek rozpatrzycie pozytywnie.

Przykro mnie, że tak to się kończy.

Miałem o forum i o Panu lepsze zdanie.

 

Dziękuję wszystkim za możliwość dyskusji i udzieloną mnie pomoc.

Trzymajcie się?️. Pozdrawiam serdecznie.

Chłopie weź się zachowuj jak chłop. Zagrywki typu, "skoro jestem zły to mnie zbanujcie" są nie na miejscu skoro darzysz Marka szacunkiem. A jak rzeczywiście widzisz tu jakąś niesprawiedliwość to sam sobie zrób przerwę od forum. Co Ty jesteś dziecko, że trzeba Cie jedną ręką z piaskownicy wyciągnąć a druga zabrać zabawki?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż to już było razy...

 

Jakiś frajer strzela focha, bo mu coś nie przypasowało na prywatnym forum, na które złamanego grosza nie wyłożył, ale jakoś mu się wydaje, że powinno być zarządzane wedle jego widzimisię. I zamiast po prostu opuścić miejsce, w którym mu coś nie pasi to żebrze o atencję.

vomit.jpg?impolicy=Medium_Resize&w=1200&

 

 

Żałosne, po prostu żałosne. Nawet na plunięcie w ryj nie zasługuje.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy @Dakotasą bardzo... specyficzne i chłopak jest po prostu wrażliwy, co też udowadnia tutaj:

 

6 godzin temu, Dakota napisał:

Widać rynsztokowe słownictwo Państwu na forum odpowiada.

 

Strzela fochy jak obrażona dziewczynka, szlachetnie się wstawia za "uciśnionymi" użytkownikami, nie przeklina... 

 

Ale imo tym tematem jednak trochę przesadził. @Dakotatakie rzeczy możesz spokojnie napisać na skrzynkę moderatorów i też byłoby dobrze. Niby wiesz, że to wszytko moderatorów decyzje, ale próbujesz w wojenkę angażować innych użytkowników jakimiś apelami czy nagonkami.

 

Jednocześnie z drugiej mańki zgłaszasz użytkowników za używanie wulgaryzmów i to w dość obrzydliwy sposób - bo nie oszukujmy się, że to o sam wulgaryzm chodziło, tylko @Meg4tron czymś Ci dopiekł, bo innych używających wulgaryzmów (w tym mnie) raczej nie zgłaszasz.

 

No i jeszcze jedno - nie wiem, ile trzeba mieć lat albo ile obłudy, żeby takie zagęszczenie wulgaryzmów uważać za "rynsztokowe słownictwo". Nie jesteśmy dziećmi. Moderatorzy i sam Marek (nadający wizję jak ma ona wyglądać) robią dobrą robotę gdyż na forum można pogadać normalnie, jak facet z facetem ale jednocześnie bez przegięć i obrażania innych. Opanowania stopnia wulgarności jest moim zdaniem perfekcyjne. Jeszcze rozumiem, gdy wobec kogoś wulgaryzm zostanie użyty - ale gdy jest zastosowany w formie zaakcentowania... 

 

Obłudne to jest. I niefajne. Jak taki porządny i moralny chłopak z Ciebie jak się malujesz, to chyba powinno Ci być trochę wstyd, tak sobie myślę. 

 

Zastanowiłbym się natomiast poważnie i głęboko, z czego wynika to nasilenie dram ostatnimi czasy. Czy nawet to forum ogarnia powoli millennialsowe zmiękczenie wraz z przypływem młodszych, inaczej wychowanych userów? Bo naprawdę ilość takich dziwnych "aferek" i bóli istnienia jest ostatnio ponad normę. W ciągu dwóch miesięcy było tego więcej niż w ciągu ostatnich dwóch lat... 

 

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

żeby takie zagęszczenie wulgaryzmów uważać za "rynsztokowe słownictwo".

Tea who you, yeah bunny!

 

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

millennialsowe zmiękczenie wraz z przypływem młodszych, inaczej wychowanych

Oj Panie, świetnie to ująłeś!

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Opanowania stopnia wulgarności jest moim zdaniem perfekcyjne.

Też tak sądzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Czy nawet to forum ogarnia powoli millennialsowe zmiękczenie wraz z przypływem młodszych, inaczej wychowanych userów?

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, iż w tych czasach, rówieśniczki chłopaków z pokolenia millenialsów -1990 i wzwyż, mają większe jaja niż mężczyźni;)

 

A potem co widzimy? Jęk, wrzask i gadanie, bo dzisiejsze kobiety są takie niedostępne. A jakie mają być, skoro rolę się odwracają.

 

To młode kobiety teraz są wyrachowane, pewne siebie i potrafią opierdo*ic faceta. 

A "mężczyzna" co odpowiada? Nie krzycz na mnie :(

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Meg4tron napisał:

bo jestem z 1995

Mam chłopaków w twoim wieku w mojej pracy a nawet i młodszych. Mają zadatki na silnych mentalnie facetów. Nie raz się zdarzało, że skakaliśmy sobie do gardeł, gdzie inwektywy lecą i to grube! Raz, że duże skupisko męskich charakterów, bo 10 chłopa, przebywających ze sobą w jednym miejscu a dwa nie generalizujmy. Po prostu jak się ma cojones, to trzeba z nich korzystać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Still napisał:

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, iż w tych czasach, rówieśniczki chłopaków z pokolenia millenialsów -1990 i wzwyż, mają większe jaja niż mężczyźni;)

Piłowanie zębów, wszędzie. Doszło do tego, że asertywność jest utożsamiana z chamstwem i byciem alfa.  ? W sumie mam to gdzieś jaka jest ogólna tendencja. Ważne, że to ja opi#3alam a nie mnie, mimo, że jestem milenialsem. 93' here

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still no niby tak, ale sporo jest mężczyzn którzy się nie dają innym chłopom, a przy laskach tracą jaja i dają się poniżać. 

Z mojej perspektywy powiem, że jednak większość moich kolegów w podobnym wieku jest, jakby to powiedzieć - mdłych w swoich związkach. 

Są grzeczni i mili, aż nudni. 

Ja się czasem dziwie tym laskom jak one mogą być z takimi bezbarwnymi chłopakami. 

 

 

Mój brat jest z 1985 roku i z tego co pamiętam jak się czasem przysiadłem do niego i jego kolegów (miałem mniej więcej 9 lat), to pamiętam jego ekipę jako energicznych, pewnych siebie, nie pytających tylko robiących chłopaków. 

Nie wymyślali tysiąca powodów co może pójść nie tak tylko działali. Lubiłem się do nich przysiadać jak grzebali przy motorach i samochodach w garażu.

Czuć było pomiędzy nimi tą męskość, energię, przygodę, nie było tam nudno. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak @Still sugeruje - takie właśnie wrażenie da się odnieść. Wchodzisz do rezerwatu, a tam kobitki potrafią trzymać garde i dyskutować z facetami jakby były na cyklu testo ?? Z drugiej strony zaś "chłopaki" coraz bardziej ckliwe litanie o nieszanowaniu kobiet zamieszczają. I żeby nie było - obustronny szacunek należy się jak 500+, ale serio poza rezerwatem niejednokrotnie zapachnie cipcią.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, tytuschrypus said:

Zastanowiłbym się natomiast poważnie i głęboko, z czego wynika to nasilenie dram ostatnimi czasy

....

W ciągu dwóch miesięcy było tego więcej niż w ciągu ostatnich dwóch lat...

Jesli mamy dwa możliwe wyjaśnienia danego problemu, powinniśmy zawsze wybrać prostsze.

Kwarantanna. Siedzenie w domu na dupie. Efekty jakieś muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.