Skocz do zawartości

Sprzeciw i ostrzeżenie za "insynuowanie" prawdy


deleteduser62

Rekomendowane odpowiedzi

Dakota!!! Don't go!!!

Crying_GIF.gif

Ja też chcę bana @Patton.

Trzymajcie się bracia✌ tak na szybko otaguję najbliższych mi braci @Still @SzatanKrieger  @Adolf @BlacKnight@Analconda i wszystkim którzy ze mną pisali w tematach, dziękuję, że tak dzielnie znosiliście moje "przegrywstwo" na mnie też już czas, nie wnoszę tu nic wartościowego.

  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić, ale napiszę co myślę - dla mnie samo publiczne żegnanie się na forum dyskusyjnym jest lekko dziwne, ale już proszenie o bana na tym forum, na którym się nie chce pisać jest szczytem kuriozum, dziecinadą, dziwactewm, niedojrzałym dramatyzmem. 

 

Ok, czujesz się jakoś emocjonalnie związany z użytkownikami? Napisz do kilku z nich prywatną wiadomość, że już Cię nie poczytają. 

Ale czy ta prośba o ban to jest jak blokowanie panny w celu zachowania zasady zero kontaktu? O co chodzi? 

 

Nie zrozumiem. Mam internal brain malfunction jak takie teatralne gesty widzę. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Nie chcę nikogo obrazić, ale napiszę co myślę - dla mnie samo publiczne żegnanie się na forum dyskusyjnym jest lekko dziwne, ale już proszenie o bana na tym forum, na którym się nie chce pisać jest szczytem kuriozum, dziecinadą, dziwactewm, niedojrzałym dramatyzmem. 

Niestety też uważam, że chłopaki niepotrzebnie pozwalają aby rządziły nimi emocje a nie rozum. Na forum jesteś, bo chcesz. Nie podoba ci się to je opuszczasz. To jest naprawdę proste i nie ma potrzeby robić z tego dramy.  Tym bardziej przykre, że zarówno Dakota jak i ZortlayPL  wnosili coś do forum w mojej ocenie i mam nadzieję, że zdecydują się wrócić. 

 

W innym temacie już to pisałem i zapewne w większości swojej wypowiedzi się powtórzę. Forum jest inicjatywą prywatną, robioną za prywatne pieniądze założyciela, zatem to on ustala zasady jakie tu panują. Co innego, gdyby jego właścicielem było stowarzyszenie czy inny organ kolegialny, wtedy każdy kto jest jego współzałożycielem, mógłby rościć sobie prawo do decydowania o tym jak ma wyglądać to miejsce.. Ale nie, to jest prywatny dom. 

W moim prywatnym domu, to ja ustalam zasady  i nie potrzebuję, żeby ktoś mi mówił jaki kolor mają mieć ściany albo jak stać meble. Tak samo na forum, trudno wymagać, aby jego właściciel miał się dostosować do wszystkich oczekiwań, jakie mają jego goście, którzy są tu przecież dobrowolnie.

 

Odmienną kwestią jest, czy jeśli chcesz zasugerować jakieś zmiany w porządkach właścicielowi domu w którym gościsz, to  czy robisz to dyskretnie na stronie sugerując: "Marku a myślałeś może, żeby trochę przemalować, wnętrze, co na pewno podkreśliłoby piękno tego pomieszczenia",  czy przy wszystkich innych gościach powiesz: "No niezły burdel tu panuje Marku, weź się za porządki chłopie raz dwa!!!" Niby ta sama intencja, ale metoda wiele zmienia.... ?

 

W życiu rzadko jest tak, że wszystko nam przypasuje np. jak praca lekka, to słabo płacą a jak płacą dobrze, to trzeba zasuwać? Tak. że trzeba iść na kompromisy.

Dopóki zatem podoba ci się tu więcej rzeczy niż nie podoba, uczestnicz w tej społeczności. Jeśli bardziej cię denerwuje forum niż coś ci daje, przestań na niego wchodzić, skasuj konto etc. Bez fanfar i mówienia jak to ci źle z tym, że to miejsce nie jest takie jak ty byś chciał, żeby było. 

 

 

Edytowane przez Tyson
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro z powodu tego co się stało.

 

Nie było moim zamiarem robienie problemów czy to Markowi czy innym. Być może nie opisałem tego co miałem na myśli zbyt klarownie ale to już zostawiam pozostałym użytkownikom i użytkowniczkom do oceny. Chciałbym przeprosić za tą aferę i podziękować @dakota czy też innym, którzy się za mną wstawili. 

 

Wszystkiego dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 09:09, tytuschrypus napisał:

Ale czy ta prośba o ban to jest jak blokowanie panny w celu zachowania zasady zero kontaktu? O co chodzi? 

To tylko krzyk o atencję :)

 

Panie wszakże nie mają monopolu ma atencję i panowie atencjusze występują w przyrodzie częstokroć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.