Skocz do zawartości

Korwin Mikke - hot16challenge - szok i niedowierzanie


Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis? Bardziej to była recytacja niż rapowanie, ale to żaden problem, bo chyba nikt od prawie 80 latka nie będzie wymagał nienagannego flow. ?

Wyszło przyzwoicie. I tekstowo jest całkiem nieźle. W 13 godzin od wrzucenia materiału na yt przebił milion wyświetleń. ?

 

Ciekawe, jakby Jarek odpowiedział na ten diss na pis.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Still napisał:

Już go podje.....  w sejmie :D

 

Co za @#!!*&^, oczywiście zawiadomienie napisał typ z lewicy. ?

Twórczość literacka rządzi się swoimi prawami, to było na zasadzie licencia poetica. ;) 

 

Cytat

Licentia poetica, także: licencja poetycka, swoboda poetycka – wyrażenie pochodzące z łaciny; oznacza wolność twórczą i poetycką, dopuszczającą odstępstwa od norm językowych, reguł formalnych

lub wierności w opisie faktów, zwłaszcza historycznych.

 

No, ale zobaczymy co z tego wyjdzie heh

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Analconda napisał:

Dobrze pojechał - socjaliści niech se do Afryki jadą solidaryzować się z biednymi murzynami.

Mieszkasz w najbardziej socjalistycznym, obok stolicy Korei Pólnocnej lewackim  mieście jakim jest Berlin. Wielokrotnie widziałem Twoje wpisy kiedy z dumą podawałeś, że lenisz sie w pracy. Czym to jest jak nie socjalistycznym okradaniem pracodawcy?

A teraz co do JKM i jego żałosnego występu. Idea tego hot challege to pomoc i solidaryzowanie sie z polską służba zdrowia poprzez zwrócenie uwagi i zachęcenie do wpłat na rzecz walki z Co Vid  a nie jak zwykle w jego stylu łaszenie sie i proszenie o troche atencji , poprzez wystękiwanie banałów w stylu "kto nie słucha łojca matki i nie głosuje na Kurwina" albo "będa wisieć zamiast liści socjaliści" i wymachiwanie do tego niczym pięciolatek atrapą pistoletu. Czemu to ma służyć?  Jeśli ktoś nie chce, jest to dla nie go przykra idea, tak jak dla Grzeńka Braułna demokracja to po cholerę bierze w tym udział?!

Edytowane przez Personal Best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dnia miałem jeszcze lekką bekę wspominając ten dokument zalinkowany przez Still'a, konkretnie fragment o urąganiu godności mandatu parlamentarnego w związku z tym występ[ki]em.

Bo luźno skojarzyło mi się, że Pawlik Kukizow wszedł do sejmu mając na koncie takie przeboje jak ten poniżej. ?

 

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga  Kukiza twórczość często trzeba brać z przymrużeniem oka, akurat ten podany przez Ciebie klasyk szanuję. Coś jak pieśń o Małyszu była dla twardogłowych świętokradztwem ?

 

 

Osobiście jego obecność w polityce oceniam bardzo krytycznie, choć z początku miał moją sympatię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.