Skocz do zawartości

Złapać na dziecko - metody Pań w praktyce


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, self-aware napisał:

Dlatego jak miałbym uprawiać seks to chyba najlepiej z 20tkami bo jeszcze nie chcą dzieci albo z ~35+ bo kolejne im już niepotrzebne. 

Obyś się k... nie zdziwił...

2 godziny temu, Bonzo napisał:

Tak samo jak każda kobieta ma w ogóle odrazę do zdrady, niewierności i kłamstwa.

 

Noooo...
Kupy też nie robią...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie mogę tego czytać, to jest idealny przepis na zrujnowanie sobie życia. 

Znam taką dziewczynę i siostrę tejże dziewczyny. Kiedyś, jak się pokłóciłyśmy, to zapytałam, czy łapanie na dziecko, to ich sposób na nieudane życie, bo jedną zdradza mąż, a drugi nie chce tego dziecka nienarodzonego zaakceptować, twierdzi, ze to nie jest jego dziecko. 

Jak dla mnie jest to totalna porażka, i  w ogóle nie dostrzegam w tym sensu. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"porzucić kobietę z dzieckiem jest trudno"  cóż za zbrodnia ze strony kobiet, że nie chcą być porzucone xD 

Podobnie jak żądanie ślubu z tego samego powodu. 

 

Jak facet się nie umie określić to czasem nie ma innego wyjścia. Ale to ryzykowna gra, bo czasem może mieć skutek odwrotny. Bo panowie nie czują się odpowiedzialni za swoje nasienie. No smutne. Ale też warto to wiedzieć, że miłość panów to umowa, która ma wiele aneksów. 

Zresztą ściąganie gumek bez zgody i wiedzy partnerki jest dużo częstsze. I groźniejsze, bo nie tylko ciąża, ale i choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
On 9/13/2017 at 2:47 AM, Red_Pill said:

Czytam ten watek i myśle sobie ....o mój Boże jak dobrze mieć dostęp do środka który wkrutce bedzie na rynku jako antykoncepcja dla facetów . ??????????

Narazie jest na rynku sprzedawany w troszke innych celach ..... ale jak ktoś jest kumaty to znajdzie na pełnym legalu !

Rozwiń Bracie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.