Skocz do zawartości

Prezydent Andrzej - hot16challenge - zdziwienie i moc


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, UncleSam napisał:

Możliwe że jest czymś karmiony ?... Odleciał grubo.

Odlecieli  i to srogo (Duda i Mateuszek) bo zdaje się, że nie kumają, że temu całemu hot czelendż towarzyszy zbiórka pieniędzy na szpitale niedofinansowane przez państwo, którym oni obaj rządzą.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głowa państwa pozwala sobie na coś takiego, to chyba rzeczywiście jest koniec tego kraju, państwa, narodu... Zewsząd prostactwo, zewsząd oportuniści, skurwle i pajace. To jest właśnie najgorsze w demokracji - że nawet ludzie, którzy powinni wyrastać ponad tłuszczę, muszą się jej podlizywać. Chociaż nie, źle to ująłem - w tym przypadku należy napisać: jacy obywatele, taka demokracja.

 

A i tak najlepiej wypadł Korwin.

 

 

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leto napisał:

PAD mnie dojechał intelektualnie, nie rozumiem przesłania.

 

Screenshot-from-2020-05-11-20-22-41.png

Może, że sztuczna mgła robi ostrzejszy cień niż taka naturalna (w której krawędzie się płynnie rozpływają).  Podejrzewam, że ze słowami mógł pomagać Jarosław Marek Rymkiewicz, znany wieszcz PiSowski.

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Tatarus said:

Ja pierdole, najwyższe funkcje państwowe zawsze kojarzyły mi się z pewną powagą i dostojeństwem. Chyba czas umierać. 

Z drugiej strony Duda to chyba pierwszy prezydent który  jest na tyle młody, żeby rozumieć to jak się należy obracać w świecie w którym istotną rolę odgrywają social media.

Inna kwestia jak mu to wychodzi :D.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jakiś młody idiota od wizerunku politycznego to doradził. Zapominając, że to głowa państwa, a nie dres z odrapanej kamienicy...

Bawią mnie te wyzwania, które opierają się na małpowaniu zachowań innych. Zero autorefleksji i samodzielnego myślenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2020 o 20:15, nowy00 napisał:

Tym razem ktoś inny podjął wyzwanie hot Challenge 16. Robi się to coraz bardziej popularne.

 

Nie popularne, tylko żenujące. Patrząc przez pryzmat tego jak te błazny rządzą razem z PO i LEWICĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Boromir napisał:

Nie popularne, tylko żenujące.

Mnie to smieszy, nic do tej akcji nie mam o ile rzeczywiscie ma cos pomagac w walce z pandemia

;)

 

Jako ciekawostki:

Tede wypowiada sie na temat wystepu prezydenta:

"Jakie życie raki rap <facepalm> Nie zgadzam się. Kabaret to był Dudek a nie Duda. Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka. Beka. Komentuję tutaj bo pod filmem wyłączone. Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje ale chyba już na to za późno. Shit is Real" - napisał na swoim fanpage'u Peja.

Edytowane przez nowy00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 08:29, Dworzanin.Herzoga napisał:

Dzisiaj coś takiego rzuciło mi się w oczy:

To cytat ze Starego Testamentu

Biblia Wujka 1923 Księga Jeremiasza 13:16 „Dajcie Panu, Bogu waszemu, chwałę, nim się zaćmi, i nim się otrącą nogi wasze o góry ciemne: będziecie czekać światła, a obróci je w cień śmierci i we mgłę.”

lub przypadkowa zbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.