Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
rarek2

"Moje" EX girlfrendy ..... nieoczekiwana akcja

Recommended Posts

Różne rzeczy w życiu widziałem i słyszałem. Ale jak to mówią, życie potrafi zaskakiwać.

Otóż w ciągu ostatnich dwóch dni dostałem propozycję od dwóch EX - spotkań na według nich niezobowiązujący seks.

Macie doświadczenia z czymś takim? Ulegliście, poszliście na układ?

Dodam, że rozstałem się z nimi pełna kultura, jak cywilizowany człowiek. W dodatku utrzymywałem z nimi kontakt na stopie koleżeńskiej.

Co myślicie, część spraw jestem świadomy, ale piszcie.

• Like 2

Posted (edited)

@rarek2  Jeśli dobrze kojarze nie jesteś już 20 latkiem.

Może w  Twoich EX  obudził się ostatni podryw instyktu macierzyńskiego i szukają na wczoraj jakiegoś kandydata na ojca ich dzieci?

Mówi się, że jeśli nie wiadomo o  co chodzi to chodzi o kasę. O co innego może chodzić w tym przypadku? 

Kolejna możliwość: jesteś jakimś lokalnym chadem dodatkowo dobrym w łóżku i panie znudzone  kolejnymi znajomościami tęsknią za swoim dawnym chado-rarkiem2.

Edited by somsiad
  • Like 4

Posted (edited)

Moim zdaniem nie ma seksu za darmo, poza nielicznymi jednorazowymi przygodami. Zawsze po kilku spotkaniach dostaniesz za niego rachunek do zapłaty. W postaci propozycji związku, "przypadkowej" 😉 ciąży, przysług do załatwienia, zasponsorowania myszce wycieczki, itd.

Dla mnie to śmierdzi jakimś podstępem. Tym mocniej, im mniejszy kontakt na co dzień masz z byłymi. Jeżeli się zdecydujesz, to tylko spotkanie z ukrytym dyktafonem i guma zabierana ze sobą bo akcji. Mniejsze ryzyko oskarżenia o gwałt i tzw. wpadki.

1*y8l3aj1E5z_QyjcI5NUxcQ.png

Edited by ufo
  • Like 3
  • Thanks 1

19 minut temu, rarek2 napisał:

Otóż w ciągu ostatnich dwóch dni dostałem propozycję od dwóch EX - spotkań na według nich niezobowiązujący seks

Prawdopodobnie

a) odbija im po kwarantannie i potrzebują krycia na już 

b) poczuły realny kryzysowy covidovy 19 strach i szukają misia z zasobami do złapania na rybkocipkowędkę

• Like 1
  • Haha 7

Posted (edited)

@rarek2 Ty chadzie już się nie chwal.😁

A tak na poważnie idź ruchaj, po co rozkminiać.

Edited by BlacKnight
  • Haha 2

Posted (edited)
26 minut temu, rarek2 napisał:

Ja ostatnio, dwa razy odmówiłem swojej fwb, z którą się znamy dwa lata. Oj wieki był ból dupy z jej strony. Znudziła mi się po prostu.

Ale na twoim miejscu, czemu nie. Wiedzę masz, słynnego kopa w dupę przez framugę, w razie w, potrafisz dać, więc czemu nie?! ;)

Edited by Still
  • Haha 3

26 minut temu, rarek2 napisał:

Otóż w ciągu ostatnich dwóch dni dostałem propozycję od dwóch EX - spotkań na według nich niezobowiązujący seks.

Star Wars Episode 6 GIF - Find & Share on GIPHY

• Like 3
  • Haha 3

Posted (edited)
32 minuty temu, rarek2 napisał:

Co myślicie, część spraw jestem świadomy, ale piszcie.

OSOBIŚCIE nazywam to orbitą KOMETY.

KOBIETA w pewnym wieku oszukuje się świadomie iż  gdzieś tam jest TEN KSIĄŻĘ.

....jednak z każdym nowy K hajjj mija i jest ponowne EBNECIE  z Dynki w ścianę.....

I wtedy przychodzi OŚWIECENIE, ŻE BYł kiedyś taki kowal co dobrze napierdalał i miał na chleb, i zdrzemnąć się można za piecem w warsztacie.....

I CYKLE SIĘ POWTARZAJĄ....długość haju plus sezon łowiecki(wakacje,ferie,karnawał).  

..... aha...Z ANALIZY mojego podwórka OBSTAWIAM SEZON WAKACYJNY!!!! na 99%.....

Edited by Tornado
  • Like 7

27 minut temu, rarek2 napisał:

Takie układy to podstawa mojego życia seksualnego. Dobrze wyruchana kobieta zawsze będzie wracała po więcej. Tu nie ma co rozkminiać.

Nie można się oczywiście przyzwyczajać do konkretnej kobiety bo one zwykle szukają kogoś na stałe i mogą mieć okresy, gdy takiego kogoś bajerują lub są w kimś tam zakochane i wtedy wypadają z obiegu ale prędzej czy później wracają.

• Like 1

2 minuty temu, Tornado napisał:

sezon łowiecki

Na jelenia ten sezon łowiecki.

W sumie to może nie ruchaj panie @rarek2.🤭

• Like 1
  • Haha 1

Haha, zawsze jak czytam te teorie o tym, że nie ma darmowego seksu to mi się śmiać chce. Przecież to nie prostytutki, nie ustalasz cennika przed. Wiadomo, że mogą liczyć na coś, ale kto Ci każe cokolwiek robić?

Co do pytania, jeśli rozstajesz się w cywilizowany sposób i zachowujesz przyjacielskie relacje to jak najbardziej to normalne. Jeśli się rozstałeś bo nie chciałeś dzieci może faktycznie badać grunt, czy coś się nie zmieniło, ewentualnie liczyć na wpadkę, ale może po prostu ją dobrze przeleciałeś i chce się po prostu poruchać bo ją swędzi. Przecież to też ludzie.

Nie zawsze kobieta coś knuje, to bardziej mężczyzna jest zdolny wyłączyć emocje moim zdaniem i na chłodno kalkulować jakie ruchy wykonać żeby osiągnąć zamierzony cel.

• Like 1

Jakiś czas temu spotkałem moją ex na imprezie. Dosyć odważnie grała słownie, alkohol zrobił swoje i wylądowaliśmy u mnie. Po całej akcji zawinęła się do domu i tyle tego było.

Myślę że może chciała sobie coś udowodnić, bo była po rozstaniu. Mi to nic nie dało tak swoją drogą, więc na dłuższą metę bym w takie coś się nie bawił.

@rarek2 przerabiałem to, dwie najbardziej realne opcje:

1 Chce wrócić i/ lub szybko złapać na dzieciaka, po rozstaniu z tobą nie trafiła się lepsza opcja, to momentalnie rozpoznasz jeśli się zdecydujesz albo będzie po seksie pierdzielenie jak to fajnie było razem, w sumie ona nie rozumie czemu się rozstaliście bla bla bla, ewentualnie będzie naleganie na sex bez zabezpieczenia, na zasadzie że ona się zajęła antykoncepcją.

2 Sprawdza czy może cię dalej trzymać na orbicie, seks to też forma trzymania na orbicie, jeśli formalnie nie jesteście już w związku, a ona chce sprawdzić czy cokolwiek jest w stanie cię znów przyciągnąć, seks to w tym wypadku kuszenie ostatniej szansy, żeby nie zerwać kontaktu. W tym wypadku zagranie najmocniejszą kartą oznacza, że jesteś najlepszym kołem zapasowym jakie ma w zasięgu i chce cię nadal trzymać jako jakąś opcję. 

Reasumując albo chce wrócić bo jesteś debeściak (max jej możliwości), albo nie chce cię całkiem stracić bo jesteś  bardzo dobrą opcją (i szanse na lepszą są nikłe). 

Jak nie jesteś w związku i masz chęć to czemu nie, tylko się zabezpiecz. 

• Like 12

Ciężko mi skomentować, zależy od rozstań z tymi paniami.

Jeśli im oświadczyłeś, że to koniec, to bym się tego trzymał. Jeśli pani taj zdecydowała, to też. Jeśli rozstanie było mało dramatyczne, to może.  

35 minut temu, ufo napisał:

Moim zdaniem nie ma seksu za darmo, poza nielicznymi jednorazowymi przygodami. Zawsze po kilku spotkaniach dostaniesz za niego rachunek do zapłaty. W postaci propozycji związku, "przypadkowej" 😉 ciąży, przysług do załatwienia, zasponsorowania myszce wycieczki, itd.

Oczywiście, że jest seks za darmo posiadając dłużej partnerkę - albo kilka, jedyne czym trzeba zapłacić to swoim czasem.

Seksu za darmo raczej nie ma dla przestraszonych, lękliwych, mało atrakcyjnych i nieogarniętych facetów.

To tak jakby stukać grubą, odpychającą kobietę. Owszem, jakiś seks tam jest, ale to bardziej jest nieprzyjemne niż przyjemne. Tak samo dla kobiety, seks z wręcz zupełnie nieatrakcyjnym facetem to jest dla niego przysługa i praca wykonana z jej strony, a za pracę się płaci. Dlatego niektórzy płacić nie muszą, tylko czerpią przyjemność z własnej bliskości, bo plot twist - seks dla kobiet też jest przyjemny, a niektóre go baaardzo lubią. :) Po czasie często relacja wygląda jak związek nawet jak jest na stopie koleżeńskiej, więc normalnym stają się jakieś wyjazdy czy wyskoczenie na miasto, ale to jakaś fortuna nie jest, chyba że ktoś zarabia w rupiach indyjskich. A samo dbanie o kogoś jest nagrodą samą w sobie bo jest przyjemne właściwie dla wszystkich, więc opłata jest jak rzucenie monetą na mszy na tacę - prawie nic. Wszystko zależy co i dla kogo. ;)  

• Like 8

Posted (edited)
27 minut temu, Mosze Red napisał:

W tym wypadku zagranie najmocniejszą kartą oznacza, że jesteś najlepszym kołem zapasowym jakie ma w zasięgu i chce cię nadal trzymać

Czasy niepewne, to nie ma co szastać takimi kołami zapasowymi. Może być też i tak, że panny przeczesują "zewnętrzne rubieże" (dalsze orbity :)),

żeby po prostu mieć więcej opcji.. jak by co..

Jeśli silna niezależna kobieta ma wokół siebie jednego, nie do końca rokującego gościa, to nagle się okazuje, że potencjalne "zostawienie na lodzie",

przybierało by rozmiar chwilowej tragedii..

W sumie jeśli dla kobiety bezpieczeństwo i pewność siebie jest pochodną "opcji", to nie należy się specjalnie dziwić, że w dzisiejszych

czasach chcą się czuć trochę bezpieczniej.. czyżbyśmy byli świadkami powiewu "bryzy" normalności..?

Pytanie co będzie z naszymi paniami potem, czy szybko wrócą do starych schematów, czy może nabiorą trochę szacunku na dłużej..?

Edited by StatusQuo

Godzinę temu, rarek2 napisał:

Poinformuj obie, że każda wpada do Ciebie na wieczór i bedziesz wiedział w co grają.

• Haha 1

Posted (edited)

A ja bym nie bzykał.

Trzeba patrzeć na przód, byłe seks- partnerki zazwyczaj zwyczajnie mnie nudzą, mam wrażenie że znam je nomen omen na wylot i nie ma tej ekscytacji, jak przy poznawaniu, rozbieraniu  nowej.

Zwłaszcza że byłeś z nią kiedyś w tzw. " związku " 

Napisała do mnie ostatnio, jakoś parę dni, czy tydzień  temu moja ex ( z mojego 1 związku) , co słychać w tym ciężkich czasach bla bla bla, nic jej oczywiście nie odpisałem  , ogarnęło mnie obrzydzenie na myśl że

miałbym ją znowu posuwać, mimo że przecież była  całkiem ładna, młoda, szczupła, crossfitowa... 

Ex trzeba ZOSTAWIAĆ faktycznie, skutecznie  takie jest moje zdanie.

Dla mnie był by to romantyczny, nie pragmatyczny powrót do przeszłości, zupełnie nie wskazany w przypadku chcącego iść naprzód, bezwzględnego, chcącego osiągać sukcesy osobiste, zawodowe SILNEGO

mężczyzny... 

Edited by RENGERS
Dodatek słowny...
  • Like 7

25 minut temu, Messer napisał:

Oczywiście, że jest seks za darmo posiadając dłużej partnerkę - albo kilka, jedyne czym trzeba zapłacić to swoim czasem.

VS

25 minut temu, Messer napisał:

Po czasie często relacja wygląda jak związek nawet jak jest na stopie koleżeńskiej, więc normalnym stają się jakieś wyjazdy czy wyskoczenie na miasto,...

A samo dbanie o kogoś jest nagrodą samą w sobie bo jest przyjemne właściwie dla wszystkich, więc opłata jest...

5aoxo.jpg

46 minut temu, Mosze Red napisał:

przerabiałem to, dwie najbardziej realne opcje:

1 Chce wrócić i/ lub szybko złapać na dzieciaka,...

2 Sprawdza czy może cię dalej trzymać na orbicie, seks to też forma trzymania na orbicie, ...

Jak nie jesteś w związku i masz chęć to czemu nie, tylko się zabezpiecz

Przynajmniej @Mosze Red i kilku forumowiczów zachowało rozsądek i chłodne, analityczne podejście.

@rarek2 Na Twoim miejscu bzyknął bym w gumie i zdał po jakimś czasie relację. Czego w zamian oczekiwały samice, w tym przypadku.

• Like 2

Kilka razy zauważyłem pewny schemat, coś tam z laska kręciłem, seks i te sprawy, potem olewka z jej strony, długo długo nic, nagle kontakt, bzykanko, tydzień później wspólne fotki na fejsie z facetem. 

Obstawiam, że po prostu chciały sprawdzić czy jest szansa na związek ze mną, a że go nie było, to miały zielone światło na związek z troskliwym misiem ;)

11 godzin temu, Conrad napisał:

Poinformuj obie, że każda wpada do Ciebie na wieczór

Tak, na TEN SAM WIECZÓR i ciesz się nową jakością w tej konfiguracji.

• Like 2
  • Haha 2

Posted (edited)
18 godzin temu, ufo napisał:

Jeżeli się zdecydujesz, to tylko spotkanie z ukrytym dyktafonem i guma zabierana ze sobą bo akcji. Mniejsze ryzyko oskarżenia o gwałt i tzw. wpadki.

Seks jak jakiś agent CIA. Nie wiem jakbym musiał być zdesperowany, żeby mając w głowie takie przeświadczenie, jednak się na taki seks zdecydować. 

Kiepski seks? To ja chyba jednak wole zostać w domu i obejrzeć Złotopolskich...

Edited by prod1gybmx

7 godzin temu, Imbryk napisał:

Tak, na TEN SAM WIECZÓR i ciesz się nową jakością w tej konfiguracji.

Lub rywalizacji w kisielu o dostęp do "miecza" :D

19 godzin temu, Imbryk napisał:

rybkocipkowędkę

Zajebiaszcze określenie!

• Haha 1

Ruchaj ile wlezie, przynajmniej nie musisz się wyżywać na rodzinie i znajomych jak ja.