Skocz do zawartości

Pozory tego Świata


deleteduser88

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jak w temacie. Wkurwiają mnie pozory tego Świata. Programowanie społeczne które zamiast pomagać jednostce w życiu- aktywnie jej szkodzi. 
Wkurwia mnie promowanie uległości i nadwrażliwości. Nadwrażliwość= nieskuteczność. Wkurwia mnie bojaźliwości i respekt jednych jednostek wobec innych. Nikt z nas nie ustalała zasad i wzorców oraz nic nie podpisywał a oczekuje się od nas ich respektowania. Dziecko jest niewychowane bo nauczyciel chce mieć spokój na lekcji i jak najmniejszym kosztem odebrać 1-go pensję. Dziecko jest niegrzeczne bo przeszkadza ojcu w picu piwa i oglądaniu telewizji. Promuje się schodzenie innym z drogi co powoduje, ze większość ludzi kończy jako podnózek dla innych. Ludzie co innego robią- co innego myślą- co innego mówią. Silne jednostki narzucają swoją wizję świata tym słabszym pod płaszczykiem idei/ religii czy pozorów. Większość rzeczy które się uczymy to rzeczy nieaktualne/ szkodliwe/ nieskuteczne. Mity białych rycerzy spełniających zachcianki Karyn które za plecami robią pantofli w chuja. Mity cichych pracowników którzy jebią na obcy kapitał za miskę ryżu i jeszcze maja dziękować, ze maja prace. Mit, ze wrodzony wstyd i brak walki o swoje = dobre wychowanie. Czuje się jakbym miał od dzieciństwa prany mózg a walcząc o swój interes idę pod prąd naturze ludzkiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz prany.

Ty przynajmniej o tym wiesz, więc możesz się zbuntować.

Większość ludzi po prostu orze w kieracie.

Bunt to ciężka sprawa zresztą i dość bolesna więc każdy wybiera sam.

O ile ma szansę wyboru, choć oczywiście zawsze jakąś ma.

Szczęścia trochę też się przydaje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.