Skocz do zawartości

Historie Kryminalne


Rekomendowane odpowiedzi

Jako młody chłopak oglądałem często program 977 zapewne był lepszy niż nie jedna książka - przerażał.

Non stop tajemnicze zaginięcia czy morderstwa, rekonstrukcja miejsca zbrodni, wywiady, zdjęcia.

 

Wydumany krymnał to nie to samo co życie jakbyś zobaczyła ten dramat z bliska zmieniła byś rodzaj lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ją miałbym mówić o cieniu jakiegokolwiek współczucia do wielokrotnego mordercy, to na myśl przychodzi mi jedynie Timothy McVeigh, który podłożył bombę pod budynek federalny w Oklahoma City, s którym zginęły m.in dzieci z pobliskiego przedszkola. Co mogło zrobic sie z glową żolnierza, odznaczanego byłego pilota z czasów wojny w Zatoce? Rzeczywiście aż tak poruszył go los Waco, a Dzienniki Turnera dokonały dzieła indoktrynacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w liceum w klasie maturalnej bardzo się interesował się ta tematyka. Oglądałem często kanał o zabójstwach i seryjnych mordercach i bodajże jak mnie pamięć nie myli był to Polsat Crime. Często także w tamtym okresie w TV oglądałem Fejbusiewicza. Dodatkowo lubiłem oglądać filmy na faktach autentycznych o jakiś mordercach i zbrodniach.
Teraz już ta tematyka znacznie mniej mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.