Skocz do zawartości

Zmiana przyzwyczajeń kobiety podczas związku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poruszyć dość banalny temat, który dotyczy zachowania kobiety w dłuższym związku. Chodzi o przyzwyczajenia w łóżku, a jeśli mam być bezpośredni, to mowa o sexie oralnym. Już tłumaczę o co się konkretniej rozchodzi, pytanie może nieco niedojrzałe, ale jednak mnie to trochę zastanawia i trapi, więc chciałem poznać opinię innych na ten "problem".

Jak już wspomniałem chodzi o sex oralny. Staż w związku, ok. 2,5 roku, z lekkimi, że się tak wyrażę, komplikacjami, ale udało się to jakoś poukładać. Oboje po 30'stce. Oprócz oralu wszystko w jak najlepszym porządku, sex dość wyuzdany, prawie jak na początku, jestem tego świadomy, że po takim czasie hormony już tak nie buzują, ale jest bardzo dobrze. Poza sexem, obecnie też bez większych komplikacji, wiadomo jakieś sprzeczki i różnica zdań czasem jest, ale z takim nasileniem, że jest to do zaakceptowania. Natomiast sex oralny do niedawna bez zahamowań, do końca i z połykiem, natomiast obecnie stroni od tego zakończenia, a wręcz mówi otwarcie, że nie chce. Trwa to od jakiegoś miesiąca i trochę mnie zaczęło, może nie tyle niepokoić, co zastanawiać, skąd ta zmiana. Wspomnę tylko, że w ciąży na pewno nie jest, ale ciśnienie na dziecko, u niej jest ogromne, od na pewno dużo więcej niż miesiąca.

Któryś z braci miał taką sytuację, mógłby to skomentować. Być może wyolbrzymiam nieco "problem", ale zawsze warto posłuchać również opinii innych, na dany temat, szczególnie jeśli ma się jakieś wątpliwości, w danej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniałbym się o tym, że może jakoś chce podświadomie na Ciebie wpłynąć? Będzie dziecko, to będzie oral? To by było mega tanie z jej strony. Ale dla mnie byłaby to czerwona flaga. Gdybym miał obstawiać to albo nowy bolec na oku, albo forma wstępnego szantażu - intuicja podpowiadałaby mi że bada temat dystrybucji ilości i rodzaju seksu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.