Skocz do zawartości

Eksperyment: oczekiwania kobiety wobec 20 chłopaków oraz zaskakujący rezultat


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo rzeczowa analiza tego filmu jest na stronie świadomość związków. Właściwie wyczerpuje temat.

 

Co do tej dziwacznej Azjatki - pobalowała, we łbie pustka, ale nadal uważa się za towar wysokiej jakości. No cóż...

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby takie są bo faceci tacy są.

Było opisywane jak jedna umówiła się z Tindera, nie pamiętam tylko czy ze stoma czy z tysiącem, na jedną godzinę.

Tam nimi komenderowała.

1. Niscy odpadają

2. Zwolennicy Trumpa odpadają

3. Zarabiający poniżej XXX odpadają.

4. Tym co zostali kazała robić po kilkadziesiąt pompek i oni je robili chcąc udowodnić, że są lepsi od innych.

 

Co dalej było już nie pamiętam, było o tym trochę dyskusji na blogach, ale samo to dowodzi jak pozwalamy się traktować.

Niech ktoś da jeden powód czemu po takim czymś i ona i wiele innych miałoby nas traktować poważnie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JoeBlue napisał:

Baby takie są bo faceci tacy są.

Było opisywane jak jedna umówiła się z Tindera, nie pamiętam tylko czy ze stoma czy z tysiącem, na jedną godzinę.

Tam nimi komenderowała.

1. Niscy odpadają

2. Zwolennicy Trumpa odpadają

3. Zarabiający poniżej XXX odpadają.

4. Tym co zostali kazała robić po kilkadziesiąt pompek i oni je robili chcąc udowodnić, że są lepsi od innych.

 

Co dalej było już nie pamiętam, było o tym trochę dyskusji na blogach, ale samo to dowodzi jak pozwalamy się traktować.

Niech ktoś da jeden powód czemu po takim czymś i ona i wiele innych miałoby nas traktować poważnie?

 

 

Jakbyś to znalazł to warto byłoby poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, spacemarine said:

Jakbyś to znalazł to warto byłoby poczytać.

Znalazłem.

Chciałem, żebyście wiedzieli ze to nie moja fantazja celem wciskania wam moich poglądów.

Zakładam, że dziś każdy zna angielski.

 

https://www.cbsnews.com/news/natasha-aponte-woman-who-tricked-thousands-of-men-on-tinder-explains-purpose-behind-dating-competition/

 

Fragmencik:

"Anyone under 5'10'' please leave," she announced to the group."

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JoeBlue napisał:

Znalazłem.

Chciałem, żebyście wiedzieli ze to nie moja fantazja celem wciskania wam moich poglądów.

Zakładam, że dziś każdy zna angielski.

 

https://www.cbsnews.com/news/natasha-aponte-woman-who-tricked-thousands-of-men-on-tinder-explains-purpose-behind-dating-competition/

 

Fragmencik:

"Anyone under 5'10'' please leave," she announced to the group."

 

Masakra, jakie to poniżające i jeszcze z tysiąca setka brała udział w tym cyrku robiąc pompki itd, każdy powinien to przeczytać. Jak kiedyś pisałem, kobiety dziś mają za dobrze, są rozpuszczone, gdyby czasy byłyby cięższe to by bardziej doceniały facetów.

 

I na koniec odwróciła wszystko na facetów że to oni są źli, mimo że tak ich poniżała:
 

Cytat

Aponte says the men outraged by the Tinder trick exemplified "how men are so quick to just judge [women] and put a label on us just because we didn't give them what they wanted ... it's just a bruise to their ego," she said. 

 

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego mówię, że robią to co im się podoba, bo MY im na to pozwalamy.

I będzie tak dalej albo jeszcze gorzej.

Jakoś nie widzę trendu do zmiany kierunku w jakim to idzie, choć takie rzeczy potrafią pojawić się jak piorun z jasnego nieba, tak jak nasz drogi obecny wirus.

Już zamilkło wiele ruchów, co wrzeszczały na cały świat.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.