Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będą 2 rankingi, jeden na poważnie, drugi z przymróżeniem oka ;)

Zacznijmy może od tego zabawniejszego.

 

Naszą listę otwiera a jakżeby inaczej - ostry cień mgły.

 

Miejsce pierwsze PAD dzieli z... Marylą :)

 

 

Kolejną pozycję oblega potężny warmianin ze swoją psychodeliczną zwrotką przy której K44 może się schować

 

Miejsce 3 szturmuje sam JKM z groźnym błyskiem w oku ;)

 

Można uznać, że Gracjan również dodał trochę fantazji do całego challengu, bowiem to on zajmuje miejsce 4 ?

 

Stawkę zamyka Tomasz Kammel :D

 

 

 

A teraz już na poważnie, to co mi się spodobało, nie będę segregować tutaj miejscami, wrzucę luźno co wg mnie warte uwagi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Itd, itd.. co jest dla mnie zaskoczeniem? Rapowane śpiewająco zwrotki niektórych pań :D

Może tylko mi to siada, bo lubię taki klimat ale wg mnie to miłe zaskoczenie.

Wrzucajcie własne propozycje bekowe bądź na poważnie ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Kozak [dawny wydawca różnych klasycznych rapowych płyt, założyciel RRX Desant itd] coś mocno się zafascynował uniwersum US17, bo w swojej szesnastce dużo follow upów do szkolnej, plus jedna 

nominacja zaskakująca. ;) 

 

 

A tutaj koleś zrobił dobrą robotę, skoro już o tym universum:

 

 

+

To co nawinął Fazi nawet w miarę mi podeszło:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politycy fatalnie rządzą, tymi kretyńskimi piosenkami robią z siebie idiotów, oglądanie klaunów, jak robią z siebie błaznów jest żenujące, każda z tych partii POPISSLDLEWICAPSL dokonała twego, że jesteśmy republika kartoflana, dla mnie jest to mega żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.